Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Grand Theft Auto IV - dzień czwarty

44 postów w tym temacie

"CryEngine 2 (m.in. FarCry)" - błąd! Albo CryEngine 2 (m.in. Crysis) albo "CryEngine (m.in. FarCry). :]
"(rzeczywistość, przynajmniej ta pecetowa, zweryfikowała te przechwałki - aby GTA IV hulało jak należy, potrzebna jest prawdziwa rakieta)." - niestety, muszę to zdanie potwierdzić :-/
A teraz coś ode mnie. Instalacja to koszmar, nigdy nie widziałem tak zjechanej instalacji czegokolwiek. Optymalizacja gry też woła o pomstę do nieba. Za to gra jest już w porządku i stoi na bdb poziomie jak masz dobry sprzęt bo klatkowanie w GTA jest bardzo bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. RW w The Sims 3? Wygląda na błąd, ale pewności nie mam.
Mimo kilku błędów, jeden z najlepszych artykułów, jakie czytałem na gram.pl :)

Ciekawi mnie tylko, jak będzie działać GTA na moim pececie. Bo doniesienia płynące ze świata nie są optymistyczne :P Cóż, za tydzień lub dwa się przekonam. O samą grę się nie martwię - nie da rady, żeby była skopana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko, czy wiadomo już coś na temat spolszczenia do GTA IV? Czy będzie, jeśli tak to kiedy i jak będzie wyglądać (czy w formie instalatora tak jak w GTA SA)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak super jest ten nowy silnik R.A.G.E, ale co z tego jeśli twórcy nie umieja go zoptymalizować. A co do GTA 4 PC to całkowicie zgadzam się z Econochrist. Porażka roku. Pierwsze GTA, w które nie da się grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:31, Pawlo09 napisał:

Zaraz zabieram się do czytania.


G***o to innych interesuje. Nie masz nic do napisania, to się nie odzywaj, spamerze.

@ Valium: Masz satysfakcję, że pecety dostały betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:05, Vojtas napisał:

> Zaraz zabieram się do czytania.

G***o to innych interesuje. Nie masz nic do napisania, to się nie odzywaj, spamerze.

@ Valium: Masz satysfakcję, że pecety dostały betę?


Zadnej, moze tylko odrobinke, bo mialem dosc tekstow jak to na konsolach sa wersje beta gier i my je testujemy, po czym po paru miesiacach wychodza poprawione na PC. A tak nie ma. Po prostu stwierdzam fakty jak jest w przypadku GTA4, inni pisza ze w rozdzialce xxx na xxx z 4gb RAM bla bla bla gra wyciaga 15fps i to zenada, a ja po swojemu wyrazam swoje politowanie dla R*, bo mogliby sie w ogole za to nie zabierac, no ale coz nie chce sie jesli malo sie na tym zarobi, a juz na pewno nie przebije konsol (10mln). Krotkow mowiac, bluzgam na R*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza romowa jest żałosna...
***
Podsumowójąc:
1.) GTA II nie budzi politowania ;p fajna daromowa gierka :D
2.) Wersja GTAIV to tragedia, na HD4850 idzie 18 FPS przy porządnych ustawieniach(mi tam to lata-mam GTX280, 5GB ramu i chodzi, ale bez przesady! Crysis ma mneijsze wymagania)
3.) Hmmmm realizm GTA nie idą w parze(jeździł ktoś pojazdem na konsoli i doświadczył suepr efektywnej kraksy? Tak, jest super przesunięce samochodu mniejsze niż w lego raicers xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Na moim Xenonie z ATI R500 i 512 RAMu na pokładzie wszystko doskonale działa, czasem tylko pojawią się drobne zrywy.

A teraz na serio - szkoda, że nowe GTA na PeCetach, z tego co czytam, jest niewypałem. Niestety, nie każdy musi być mistrzem w optymalizacji silników graficznych jak np. Epic. Tym bardziej, że staje się to coraz trudniejsze przez coraz więcej i więcej możliwych konfiguracji komputerów stacjonarnych.

Ech, czekamy na patcha (tak, ja też, bo mimo wszystko chcę kupić za jakiś czas czwórkę na PC, oczywiście dla modów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować