Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #15: Czy grę komputerową uważasz za dobry prezent gwiazdkowy?

54 postów w tym temacie

Ja tam bym wolał dostać pod choinkę gitarę elektryczną i jakiś dobry procesor muzyczny :P
A jeśli chodzi o grę, to i tak staruszki by nie wiedziały co mi kupić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tu jest pies pogrzebany-starzy nie orientują się jakie gry kupować.A jak im się da jakieś naprowadzenie to że za droga albo ogłupiająca.Na szczęście rośnie to pokolenie graczy którzy już wiedzą o co chodzi.Oby nasze dzieci i wnuki miały lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:43, Gomen napisał:

No właśnie i tu jest pies pogrzebany-starzy nie orientują się jakie gry kupować.A jak
im się da jakieś naprowadzenie to że za droga albo ogłupiająca.Na szczęście rośnie to
pokolenie graczy którzy już wiedzą o co chodzi.Oby nasze dzieci i wnuki miały lepiej
;]

oj będą miały lepiej. będziemy im kupować gry żeby sami w nie pocinać nocami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź: "Najlepszy!"

Można by polemizować, jaką grę dla kogo, w jakim wieku, czy "staruszki" wiedzieliby co kupić, ale... jeśli te 3 bariery pokonamy jakoś - to czy nie byłby najlepszym prezentem choinkowym np. taki Wiedźmin?
Prezent zostanie obdarowanemu w pamięci co najmniej do wiosny, bo nawet gdy zaliczy grę, to jeszcze ma moc dodatków, m.in. boski Making-Of i AudioCD, które odsłucha poogląda po kilka(naście) razy. Dzięki temu przestanie myśleć o tym universum dopiero na wiosnę a my będziemy mieć "odchaczone" kupno prezentu. I to w jakim stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezent jak każdy inny i właśnie tą opcję zaznaczyłem.

Ja osobiście na święta wolę dostać jakiś dobry film, najlepiej w jakimś wypasionym wydaniu;] Gry kupuję często i to tylko za własne pieniądze. Co jednak nie znaczy, że poczułbym się strasznie urażony, gdyby ktoś sprezentowałby mi jakąś fajną grę. Co to to nie! No, ale z drugiej strony ciężko mi wymienić tytuł jakiejś nowej gry, na którą jestem strasznie napalony. Po dotarciu to jakiejś z tańszych kolekcji, każdy tytuł wydaje mi się o niebo atrakcyjniejszy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka gra. ;) Według mnie na święta przydała by się odmiana. ;) Ale jeślii gra konsolowa to oczywiście może być. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zależy jaką grę bo jedni wolą FPS''y, drudzy wyścigi itp. itd. Ja jestem wszechstronny ale nie każdy taki musi być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. W zasadzie to u mnie padła odpowiedź "Zależy jaka gra" , bo... Cóż. Dostanę (raczej...) Orange Boxa, bo można się fajnie w multi pobawić, no i jest Portal :) Ale np. dla mnie kupno choćby GTA czy innej gry tego typu jest ciut nie na miejscu, bo włączenie w święta GTA i wybijanie wszystkiego, co się rusza lekko sprzecza się z całą atmosferą świąteczną, nie? :P To i tak zależy od osoby obdarowanej, no ale... ;-)

Pozdrawiam.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować