Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Firma Activision na konferencji dla reklamodawców ujawniła, że kolejna cześć tej serii jest już w drodze. Za jej powstanie odpowiedzialne będzie ponownie studio Infinity Ward. Gra ma być kontynuacją Modern Warfare i ma sie ukazać jesienią/zimą 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 06:47, dave03 napisał:

Firma Activision na konferencji dla reklamodawców ujawniła, że kolejna cześć tej serii
jest już w drodze. Za jej powstanie odpowiedzialne będzie ponownie studio Infinity Ward.
Gra ma być kontynuacją Modern Warfare i ma sie ukazać jesienią/zimą 2009 roku.

Zajebiście tylko żeby na 100% była w teraźniejszości :) a nie II WŚ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 06:53, Kaucz napisał:

Zajebiście tylko żeby na 100% była w teraźniejszości :) a nie II WŚ :/

No raczej :P To jest sequel i do tego "Modern" w tytule.. czyli 100% teraźniejszość. Na szczęście zrobi to porządna firma a nie Treyarch i jego pożal się Panie Boże CoD5..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 07:07, Adeq napisał:

No raczej :P To jest sequel i do tego "Modern" w tytule.. czyli 100% teraźniejszość.


Dokładnie. Ciekawe co tam z Capitanem Princem. Pojawi sie czy nie, choć nawet nie jest pewne czy przeżył.

Dnia 05.12.2008 o 07:07, Adeq napisał:

Na szczęście zrobi to porządna firma a nie Treyarch i jego pożal się Panie Boże CoD5..


No tak. Gra jest przeciętna i jestem nią zawiedziony. Misje radzieckie są jeszcze dość ciekawe (zwłaszcza zdobywanie Raichstagu jest emocjonujące), ale amerykańskie to już jest jakieś nieporozumienie. Gra jakoś nie wciąga, a na domiar złego ma sporo bugów. Na szczęście Morden Warfare 2 robi studio Infinity Ward, więc na pewno nie będziemy mieli do czynienia z fuszerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak sceptycznie byłem nastawiony do CoD w teraźniejszości. Ale... Gra była, jest i będzie BOSKA. Nieziemsko znakomita! Szkoda, że taka krótka, bo fabuła była taka mistrzowska! Mogli bardziej wydłużyć ;) MW 2 muszę kupić, CoD5 - niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. początek pewnie będzie taki, że jesteśmy w szpitalu i nas operują czy coś tam a koło nas leży Cpr. Price :P I of kors przeżyje bo jakby inacze? :>

Rumcajs52
Hehe no racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:11, Adeq napisał:

Hmm.. początek pewnie będzie taki, że jesteśmy w szpitalu i nas operują czy coś tam a
koło nas leży Cpr. Price :P I of kors przeżyje bo jakby inacze? :>


To byłoby jak spełnienie marzeń ^^ I LOVE CPT. PRICE :D

dave03- w każdym CoD kampania radziecka była o 100% ciekawsza od Alianckiej (nawet desant na Normandie w CoD 2 był taką straszną kaszanką, że szkoda gadać). Zawsze wykorzystywane są motywy z filmu Wróg u Bram co jest bardzo wielkim PLUSEM dla tej gry bo bardzo mnie z tego powodu przyciągnęła

Pozdrawiam, FOR MOTHER RUSSIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to muszę przyznać, że bardzo jest to radosna nowina. Single skończył się delikatnie mówiąc pozostawiając niedosyt. Dokładniej chodzi mi o to czy Price przeżył, bo jak by na to nie patrzeć to jest chyba największa postać FPS''ów :P:P.

A tak swoją drogą miało nie być cyferek przy tytule już nigdy. Chociaż... To jest podtytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja Modern Warfare , to najgorsze co może się teraz przytrafić graczom. Wystarczy , że coś pójdzie odrobinę nie po myśli twórców i już będzie można spodziewać się większej porażki , niż Call of Duty: World at War... Zdecydowanie wolałbym coś innego , niż Modern Warfare 2... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro grę robi studio Infinity Ward to o jej jakość jestem spokojny. Oni na pewno zrobią coś lepszego niż teraz Treyarch. IW robiło już trzy części Call of Duty i - co istotne - każda część była lepsza od poprzedniej, nawet głupi dodatek do "jedynki" był moim zdaniem lepszy niż część pierwsza. Jeśli gra nie będzie spełniała oczekiwań to wyślę, że premiera może się trochę opóźnić, ale bubla nie wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 06:53, Kaucz napisał:

> Firma Activision na konferencji dla reklamodawców ujawniła, że kolejna cześć tej
serii
> jest już w drodze. Za jej powstanie odpowiedzialne będzie ponownie studio Infinity
Ward.
> Gra ma być kontynuacją Modern Warfare i ma sie ukazać jesienią/zimą 2009 roku.
Zajebiście tylko żeby na 100% była w teraźniejszości :) a nie II WŚ :/

Raczej lepsza jest w II WŚ.Ale nie mam nic przeciwko, aby była w teraźniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CoD 4 miałwem jak dotąd okazje zagrać tylko w demo, ale już demem się zachwyciłem ;) Na święta, pod choinkę mam nadzieję dostać pełną wersję. natomiast informacje o "dwójce" już mnie cieszą. Spowrotem będziemy mogli zagrać w pożądnego CoD''a, a nie zuuuego CoD:WaW ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj link skąd masz tą informacje, nie to żebym nie wierzył, chce więcej szczegółów :D.

Właśnie, jak niektórzy piszą, oby faktycznie było w teraźniejszości a nie II WŚ ;)

Edit: Call of Duty 4: Moder Warfare 2- 6

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:22, peryfraz napisał:

Podaj link skąd masz tą informacje, nie to żebym nie wierzył, chce więcej szczegółów
:D.

Właśnie, jak niektórzy piszą, oby faktycznie było w teraźniejszości a nie II WŚ ;)

Edit: Call of Duty 4: Moder Warfare 2- 6

xD

Proszę Cię bardzo, oto link: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2008 o 18:05, dave03 napisał:

Skoro grę robi studio Infinity Ward to o jej jakość jestem spokojny. Oni na pewno zrobią
coś lepszego niż teraz Treyarch.

Też mam taką nadzieję , ale co będzie jak (odpukać) dobre pomysły już im się skończyły.

Dnia 13.12.2008 o 18:05, dave03 napisał:

IW robiło już trzy części Call of Duty i - co istotne - każda część była lepsza od poprzedniej,
nawet głupi dodatek do "jedynki" był moim zdaniem lepszy niż część pierwsza.

Ale sentyment też się liczy , dzięki temu ciągle uwielbiam część pierwszą. ;) Moim zdaniem wszystkie części CoD , z pod ręki tego studia stoją na podobnie wysokim poziomie. ;]

Dnia 13.12.2008 o 18:05, dave03 napisał:

Jeśli gra nie będzie spełniała oczekiwań to wyślę, że premiera może się trochę opóźnić, ale
bubla nie wydadzą.

Trzymam Cię za słowo , jakby co to będzie na Ciebie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:05, dave03 napisał:

Skoro grę robi studio Infinity Ward to o jej jakość jestem spokojny. Oni na pewno zrobią
coś lepszego niż teraz Treyarch. IW robiło już trzy części Call of Duty i - co istotne
- każda część była lepsza od poprzedniej, nawet głupi dodatek do "jedynki" był moim zdaniem
lepszy niż część pierwsza. Jeśli gra nie będzie spełniała oczekiwań to wyślę, że premiera
może się trochę opóźnić, ale bubla nie wydadzą.

Jakbys chcial wiedziec to United Offensive robilo wlasnie Treyarch a nie IW, wiec troche sie zgasiles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować