Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Mam nadzieję że kampania potrwa trochę dłużej niż 6 godzin i nie będzie liniowa (fajne by było coś w stylu Crysisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 15:32, Quinti napisał:

Mam nadzieję że kampania potrwa trochę dłużej niż 6 godzin i nie będzie liniowa (fajne
by było coś w stylu Crysisa).


Czy ja wiem czy tak fajnie? IMO kampania CoD4 było liniowa,ale przez to dawała więcej emocji. Była dynamiczna i szybka co dawało świetną zabawę. Zrobienie z nowego CoDa coś a la Crysis pozbawiło by grę takich emocji jakie poprzednie części nam dostarczały. Z świetniej(może trochę krótkiej) gry byśmy mieli długiego, niezbyt emocjonującego dobrego fps''a. Nie jest to złe rozwiązanie,ale chyba raczej charakterystyczne dla serii CoD są krótkie, efektywne single i skupienie się na multi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kupowanie gry która w singlu daje 6 godzin zabawy mija się z celem. No chyba że można by je przechodzić na kilka sposobów i różnymi drogami. Bo jak raz przejdziesz singla nie masz co robić. z wyjątkiem multi.
Bo crysisa przeszedłem 9 razy na Delcie i to że mnie się nie znudziło to dobry znak. A CoD4 po jego skończeniu nie zagrywałem już się tak jak crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 15:54, Quinti napisał:

Dla mnie kupowanie gry która w singlu daje 6 godzin zabawy mija się z celem. No chyba
że można by je przechodzić na kilka sposobów i różnymi drogami. Bo jak raz przejdziesz
singla nie masz co robić. z wyjątkiem multi.


Imo w CoD4 liczyło się tylko multi. Singiel to był taki dodatek lub coś jakby wstęp do multi ;> i patrząc na stopień dopracowania multi chyba mam racje, a singiel mimo iż raczej nie był stawiany na pierwszy plan mimo to jest świetny ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnym bym go nie nazwał. za to multi jest owszem fajny, Ale jest dla mnie wypluty z klimatu ( a to w grze cenię najbardziej) Marine lata z AK 47, czy scorpionem - Talib z M4 lub G36c. to głupio coś wygląda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekajcie chwile. Może nie przeczytaliście całości, ale to jest PLOTKA. Ja czekam na oficjalne info od IW, nie wierzę, by zrobili z tego gówno. A nawet, jeżeli pojazdy będa, to gra napewno będzie miałą duże mozliwości jeżeli chodzi o modyfikację. Czekam na promoda do CoDa6;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:02, Quinti napisał:

świetnym bym go nie nazwał. za to multi jest owszem fajny, Ale jest dla mnie wypluty
z klimatu ( a to w grze cenię najbardziej) Marine lata z AK 47, czy scorpionem - Talib
z M4 lub G36c. to głupio coś wygląda xD


To jest multi, a na multi nie liczy sie klimat, jesli jestes talibem a lubisz m4 to dlaczego mialo by to zablokowac opcje m4 dla taliba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:30, guncia napisał:

> świetnym bym go nie nazwał. za to multi jest owszem fajny, Ale jest dla mnie wypluty

> z klimatu ( a to w grze cenię najbardziej) Marine lata z AK 47, czy scorpionem -
Talib
> z M4 lub G36c. to głupio coś wygląda xD

To jest multi, a na multi nie liczy sie klimat, jesli jestes talibem a lubisz m4 to dlaczego
mialo by to zablokowac opcje m4 dla taliba.


prawie jak na DAMN:MW gdzie talibowie/ruscy mieli najgorsze bronie i nic nie można było trafić a Marinsy i sas''y owniły :P (dla nie kumatych "fanów" DAMN:MW to coś na rodzaj promoda który się nie przyjął)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściej biegałem z Kałachem jako marinez niż raski czy talib O.o (biegałem bo zrobiłem go na reda i robie inne szturmuffki aby biegać z goldi ;)
I tak najbardziej bekowo wygląda Marinzz z STG44 O.O

Warunek jest jeden - w MW2 ma zostać wprowadzona opcja dwóch dodatków naraz.
Nie spełnią, to skrzyknę tych talibów i przejadziem się do Infinity Ward.

Dlaczego do Listopada tak dłuuuuuugo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:11, Adeq napisał:

Hmm.. początek pewnie będzie taki, że jesteśmy w szpitalu i nas operują czy coś tam a
koło nas leży Cpr. Price :P I of kors przeżyje bo jakby inacze? :>

Rumcajs52
Hehe no racja :D


Tak wiem, że stary post. Kontynuacja: .... i w połowie leczenia wpadają Niemcy porywają nas i robią III wojnę światową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUŻ NA ŚWIĘTA


Co prawda nie będą to święta wielkiej nocy, ale Bożego Narodzenia - przynajmniej tak zapowiada dyrekcja firmy Activision. Oprócz tego, że gra będzie dostępna w sklepach jeszcze w tym roku, dowiedzieliśmy się, że Activision jest bardzo zadowolone z dotychczasowego wydawnictwa serii przez dwa studia (Infinity Ward i Treyarch), w związku z czym przewiduje, iż seria będzie miała swoje kolejne części. Zgadujemy więc, że CoD4:MW2 nie będzie ostatnim odcinkiem sagi Call of Duty, o którym będziemy pisać na łamach naszego serwisu.

Źródło: www.batalion.eu

W sumie łatwo było się domyśleć bo jednak tak co roku jest, ale ja tam wolę mieć taką informację potwierdzoną ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 09:04, Forgotten napisał:

Heh już wiadomo kiedy premiera:>
11.10.2009
http://www.gametrailers.com/game/11043.html teaser dla zainteresowanych.
Ciekawe czy jest to przerywnik z gry, czy część samej rozgrywki:P Jeżeli opcja druga
to chyba wcielimy się w terrorystów, skoro otwieramy ogień do cywilów.

Już wiem co chcę dostać na święta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 09:04, Forgotten napisał:

Heh już wiadomo kiedy premiera:>
11.10.2009


Chyba trochę poprzekręcałeś cyferki, bo powinno być 10.11.2009 ;) Ale tak czy siak planowana premiera powinna mieć miejsce wcześniej niż sie spodziewałem a to oczywiście cieszy. Dziwi mnie natomiast odcinanie się od nazwy "Call of Duty", bowiem jakoś rzadko gdzie ją widać i zwykle jest samo "Modern Warfare 2". Czyżby więc twórcy zrezygnowali z pierwszego członu tytułu? Jeśli tak to byłby to bardzo dziwny i ryzykowny zarazem krok, bo przecież marka CoD ma już swoją wartość w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 09:30, dave03 napisał:

> Heh już wiadomo kiedy premiera:>
> 11.10.2009

Chyba trochę poprzekręcałeś cyferki, bo powinno być 10.11.2009 ;) Ale tak czy siak planowana
premiera powinna mieć miejsce wcześniej niż sie spodziewałem a to oczywiście cieszy.
Dziwi mnie natomiast odcinanie się od nazwy "Call of Duty", bowiem jakoś rzadko gdzie
ją widać i zwykle jest samo "Modern Warfare 2". Czyżby więc twórcy zrezygnowali z pierwszego
członu tytułu? Jeśli tak to byłby to bardzo dziwny i ryzykowny zarazem krok, bo przecież
marka CoD ma już swoją wartość w tej branży.

Heh no i z COD''a zrobiła się seria ala need for speed czy fifa;p heh a postępu za bardzo nie widać. COD 2 ma już 4 lata a wszystko wygląda prawie tak samo;pp Zmieniają się tylko mapy i zadania;/ No ale cóż, coraz bardziej zaczyna walić to czystą komercją. COD WAW nie kupiłem tylko i wyłącznie z tego względu że brak temu tytułowi świeżości zgodzę się że to jednak cały czas dobre gry ale grając we wszsytkie cod''y od początku serii zaczyna robić się to trochę nudne i obawiam się że cały czas te nowe odsłony cod będą wyglądać jak takie dodatki do cod 2;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Bardzo miło. Już wiemy co większość gramowiczów dostanie na święta ;)

Dnia 18.03.2009 o 15:48, Adeq napisał:


W sumie łatwo było się domyśleć bo jednak tak co roku jest, ale ja tam wolę mieć taką
informację potwierdzoną ^^

Wszystko lepiej mieć "na papierze" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 09:58, Tomek.czwa napisał:

Heh no i z COD''a zrobiła się seria ala need for speed czy fifa;p


To że gra wychodzi co roku to fakt, ale weź pod uwagę że robią ją na zmianę dwie ekipy, czyli każda z nich ma nie rok a dwa lata na zrobienie gry. Nie jest to może aż tak dużo (zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ile czasu nad jedną grą potrafi dłubać Blizzard;)), ale myślę że Infinity Ward sobie poradzi co zresztą pokazali już niejednokrotnie. Teraz pozostaje tylko czekać na premierę, choć wcześniej liczę na jakieś demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten nowy teaser i jestem odrobinę rozczarowany, jednak spodziewałem się czegoś więcej. Nie mniej jednak wygląda to bardzo interesująco i intrygująco, więc czekam na na pełna wersję z wielką niecierpliwością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 14:27, Sebat1 napisał:

Obejrzałem ten nowy teaser i jestem odrobinę rozczarowany, jednak spodziewałem się czegoś
więcej. Nie mniej jednak wygląda to bardzo interesująco i intrygująco, więc czekam na
na pełna wersję z wielką niecierpliwością. :)

Teaser miał raczej być tylko zagrywką marketingową, że w branży nagle" łał! bum! IW zrobiło teaser! łał!" Chwilę tym branża pożyje (albo i nie bo w sumie nie ma co przeżywać xP) i przestanie i wypuszczą nowy :) Chcą po prostu smaku narobić i zagadek. Bo pojawia się odwieczne pytanie "czy zagramy terrorystami" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 14:27, Sebat1 napisał:

Obejrzałem ten nowy teaser i jestem odrobinę rozczarowany, jednak spodziewałem się czegoś
więcej. Nie mniej jednak wygląda to bardzo interesująco i intrygująco, więc czekam na
na pełna wersję z wielką niecierpliwością. :)

hej hej... W sumie to tutaj za wiele widać nie było :D...
Poczekajmy na prawdziwy trailer, a najlepiej na gameplay''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować