Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Do prawdziwego trailera a gameplaya jeszcze dużo czasu więc nie napalajcie się, jestem pewien, że tak prędko nie wypuszczą. A co do teesera to według mnie naprawdę fajny i ciekawy wykonanie podobało mi się, ogólnie zapowiada się naprawdę dobrze.
PS. Tak czy siak kupie ze względu na moją miłość do modern warfare ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 14:43, Adeq napisał:

Niektórzy to mają misję w życiu ;)

Ludzie i jak najbardziej fani, są po prostu ciekawi i dla nich ta gra jest dosłownie jak święta ;), trochę wyrozumiałości a artykuł ciekawy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 14:45, Kizibono napisał:

Ludzie i jak najbardziej fani, są po prostu ciekawi i dla nich ta gra jest dosłownie
jak święta ;), trochę wyrozumiałości a artykuł ciekawy ;).

Ale ja się cieszę że są tacy ludzie :D To nie miało być wścibskie czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 14:18, dave03 napisał:

> Heh no i z COD''a zrobiła się seria ala need for speed czy fifa;p

To że gra wychodzi co roku to fakt, ale weź pod uwagę że robią ją na zmianę dwie ekipy,
czyli każda z nich ma nie rok a dwa lata na zrobienie gry. Nie jest to może aż tak dużo
(zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ile czasu nad jedną grą potrafi dłubać Blizzard;)),
ale myślę że Infinity Ward sobie poradzi co zresztą pokazali już niejednokrotnie. Teraz
pozostaje tylko czekać na premierę, choć wcześniej liczę na jakieś demo.

No tak nfs''a też robią dwie ekipy, ale głównie chodziło mi o brak innowacji cały czas to takie jakby dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 06:47, dave03 napisał:

Gra ma być kontynuacją Modern Warfare


W sumie to fajnie by było zobaczyć CoD''a dziejącego się podczas wojny domowej w Hiszpanii ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 14:43, Adeq napisał:

No nie wierzę! Znalazłem analizę tegoż teasera :P
http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=721

Niektórzy to mają misję w życiu ;)

Oż w mordę jeża, niektórym to naprawdę nudzi się przed komputerem. xD
Ale ta analiza jest jak najbardziej fajna i pożyteczna, bardzo wielu interesujących rzeczy można się z niej dowiedzieć. ;]
Szkoda tylko, że na razie brzmi to jak scenariusz jakiegoś filmu sensacyjnego, a nie jak Call of Duty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2009 o 20:45, Tomek.czwa napisał:

No tak nfs''a też robią dwie ekipy, ale głównie chodziło mi o brak innowacji cały czas
to takie jakby dodatki.

CoD1 <-- No objawienie FPS''ów, jakby to streścić w jednym zdaniu xd
CoD2 <-- Znowu innowacje (największa to brak pasku życia )
CoD4 <-- Kto grał ten wie :P Jeden z najlepszych MP w jakie było dane (no mi przynajmniej) grać (właściwie najlepszy :))

Więc czy IW spieprzy MW2? Wątpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cię ... Ja już mogę w to grać, to jest świetne, fajny dreszczyk emocji podczas jazdy windą, zaliczanie kolejnych pięter, ach ...
A tak na serio to g... się z tego teasera dowiedziałem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 23:43, LuQeMaStEr napisał:

Ja cię ... Ja już mogę w to grać, to jest świetne, fajny dreszczyk emocji podczas jazdy
windą, zaliczanie kolejnych pięter, ach ...
A tak na serio to g... się z tego teasera dowiedziałem :>

Że niby nic się nie dowiedziałeś? A data premiery? A zarys fabuły? Może przy następnym oglądaniu załącz głośniki i monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2009 o 23:32, Adeq napisał:

CoD1 <-- No objawienie FPS''ów, jakby to streścić w jednym zdaniu xd
CoD2 <-- Znowu innowacje (największa to brak pasku życia )
CoD4 <-- Kto grał ten wie :P Jeden z najlepszych MP w jakie było dane (no mi przynajmniej)
grać (właściwie najlepszy :))

Więc czy IW spieprzy MW2? Wątpie ;)

Heh, no tak ale jakbyś czytał mojego poprzedniego posta wiedział byś właśnie że chodzi mi o CoDa od drugiej części. Pozwól że przytoczę, moją wcześniejszą wypowiedź;) "COD 2 ma już 4 lata a wszystko wygląda prawie tak samo;pp Zmieniają się tylko mapy i zadania;/ No ale cóż, coraz bardziej zaczyna walić to czystą komercją. COD WAW nie kupiłem tylko i wyłącznie z tego względu że brak temu tytułowi świeżości zgodzę się że to jednak cały czas dobre gry ale grając we wszsytkie cod''y od początku serii zaczyna robić się to trochę nudne i obawiam się że cały czas te nowe odsłony cod będą wyglądać jak takie dodatki do cod 2;/" wiec wcale nie mówię że jak to powiedziałeś Ifinity "spieprzy" tą grę, tylko jak ktoś grał we wszystkie cody, a to nawet długo to zaczyna to być trochę nudne. W takiego cod 2 grałem prawie 2 lata może nawet więcej, na sieci i na singlu i muszę przyznać że cod 4 też mi się podobał ale przeszedłem go w 2 dni na różnych poziomach i po prost t juz nie bylo to samo nie dalo sie w niego grac tak długo po drugiej części, bo po prostu trochę to już nudziło. Oczywiście muszę przyznać że cod 4 to bardzo dobry tytuł, i może jak nie grał bym w poprzednią część tak długo to grałbym w niego te kilka lat no ale niestety, a może stety;p grałem te kilka lat w cod 2 i teraz jako fan serii czekam na coś więcej niż na "dodatki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ ciach /

No tak się składa, że jestem fanem serii cod''a od 1, i grałem w nią niedługo po premierze :) Grałem właściwie we wszystkie części na PC, i jedną na konsoli.. i jak dotąd niewypałami dla mnie były robione te pod konsole przez inne studio niż Infinity Ward.. Każdy ich shotter wkładał coś nowego, coś innowacyjnego do sceny multi gamingowej :P Nie wiem jak ty, ale ja CoD''y kupuję tylko dla MP, a single jest takim dodatkiem do otoczki.. CoD2 MP gram od premiery, to ile będzie? Ze 4 lata i nadal mi się nie znudził, CoD 4 też od premiery (1.5 roku jakoś)
CoD: WaW.. 26 godzin i to wszystko.. I coś czuję, że MW2 będzie grą, która również przykuje mnie do monitora na dłuuugie lata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 09:19, Adeq napisał:

/ ciach /

No tak się składa, że jestem fanem serii cod''a od 1, i grałem w nią niedługo po premierze
:) Grałem właściwie we wszystkie części na PC, i jedną na konsoli.. i jak dotąd niewypałami
dla mnie były robione te pod konsole przez inne studio niż Infinity Ward.. Każdy ich
shotter wkładał coś nowego, coś innowacyjnego do sceny multi gamingowej :P Nie wiem jak
ty, ale ja CoD''y kupuję tylko dla MP, a single jest takim dodatkiem do otoczki.. CoD2
MP gram od premiery, to ile będzie? Ze 4 lata i nadal mi się nie znudził, CoD 4 też od
premiery (1.5 roku jakoś)
CoD: WaW.. 26 godzin i to wszystko.. I coś czuję, że MW2 będzie grą, która również przykuje
mnie do monitora na dłuuugie lata ;]


EDIT:
@Grinczar
Datę premiery sam podałem stronę wcześniej także bez teasera było wiadomo kiedy xd.
A po drugie coś mało się dowiedziałem :P Bo to że będą terroryści i będą strzelali do ludzi to sam wiedziałem :P

BTW
Może ta akcja na lotnisku to jest pokazanie co się działo przed ostatnią misją w MW1? o0 Chodzi mi o tą co jesteśmy gościem z SaS''u i musimy uwolnić zakładnika z rąk terrorystów na pokładzie samolotu? ;D ''Club Mile High'', tak ta misja CHYBA się nazywała :P

Edit: opcja edytuj coś nawala -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze sie zbytnio nie pospieszyli z tym MW. Optymalnie byloby, gdyby gra wyszla troche pozniej, ale aby byla maxymalnie dopracowana. Wierze jednak w zdolnosci IW.

Dziwi mnie odejscie od marki COD. Mozliwe, ze wydawca uwierzyl iz sama marka MW ma juz taka sile, ze pociagnie graczy. Jak bedzie zobaczymy. Na pewno trudne zadanie czeka tworcow, bo poprzeczka powieszona jest baaaaardzo wysoko. MP w MW byl chyba najlepszym w historii FPS.

Czy da sie zrobic cos, co bylo prawie doskonale, aby bylo jeszcze lepsze? Pewnie tak, ale czy bedzie znow powiew swiezosci, jaki byl z wyjsciem MW? Nie sadze, ale wierze, ze IW podola zadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 06:21, Lukasz924 napisał:

activision oficjalnie potwierdziło ze to nie jest Cod tylko sam Modern warfare 2

Tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 11:28, BasteKSG napisał:

Ja mam nadzieje, ze sie zbytnio nie pospieszyli z tym MW. Optymalnie byloby, gdyby gra
wyszla troche pozniej, ale aby byla maxymalnie dopracowana. Wierze jednak w zdolnosci
IW.


IW jak już coś zaczyna robić, to zapina to na ostatni guzik... no prawie zawsze,a le np. MW (1) nawet bez patchy nie był tak tragicznie zabugowany.

Dnia 27.03.2009 o 11:28, BasteKSG napisał:


Dziwi mnie odejscie od marki COD. Mozliwe, ze wydawca uwierzyl iz sama marka MW ma juz
taka sile, ze pociagnie graczy. Jak bedzie zobaczymy. Na pewno trudne zadanie czeka tworcow,
bo poprzeczka powieszona jest baaaaardzo wysoko. MP w MW byl chyba najlepszym w historii
FPS.


IW podobno powiedziała, ze nie podoba im się polityka Activision,a el możliwe , ze to tylko zwykła wymówka, a odeszli od CoD z innego powodu.

Dnia 27.03.2009 o 11:28, BasteKSG napisał:


Czy da sie zrobic cos, co bylo prawie doskonale, aby bylo jeszcze lepsze? Pewnie tak,
ale czy bedzie znow powiew swiezosci, jaki byl z wyjsciem MW? Nie sadze, ale wierze,
ze IW podola zadaniu :)


W sumie to omżna się spodziewać tylko dwóch rzeczy:
1. Na pewno świetny multi.
2. Nie będzie to jakiś totalny shit.

A co do tego, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik i zawiązany krawat. To tak myślę, że IW wie co robi skoro podali datę co do dnia pół roku przed przewidywaną premierą. A może to tylko tak podali bo fajnie wyglądało 11.10.09. Kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwacznie to zrobili. Najsampierw CoD: MW, potem CoD 5 i teraz MW2. Grałem raz w czwórkę i bardzo mi się podobała. Numer 5 CoD''a też, no cóż CoD to mój ulubiony FPS, więc mam nadzieję, że CoD: MW2 będzie odjazdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować