Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2009 o 14:28, dambialko napisał:

Jakoś dziwacznie to zrobili. Najsampierw CoD: MW, potem CoD 5 i teraz MW2. Grałem raz
w czwórkę i bardzo mi się podobała. Numer 5 CoD''a też, no cóż CoD to mój ulubiony FPS,
więc mam nadzieję, że CoD: MW2 będzie odjazdowy.

Czemu dziwacznie? :P MW2 to jest z tego co widzę taki sequel więc CoD6 byłoby bardzo nie na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:28, dambialko napisał:

Jakoś dziwacznie to zrobili. Najsampierw CoD: MW, potem CoD 5 i teraz MW2. Grałem raz
w czwórkę i bardzo mi się podobała. Numer 5 CoD''a też, no cóż CoD to mój ulubiony FPS,
więc mam nadzieję, że CoD: MW2 będzie odjazdowy.


Nic w tym dziwnego. Po prostu, w momencie kiedy cały świat był zajęty oczekiwaniem na CoD WaW, Infinity Ward już pewnie od dłuższego czasu dłubało po cichu przy MW2. A teraz w końcu się ujawnili:) Tak w kwietniu 2010 dowiemy się zapewne, że Treyarch pracuje nad nową częścią CoDa... I tak w kółko, aż Infinity Ward da Treyarchowi kopa w tyłek na pożegnanie, za bezustanne robienie kiepskich modów ich gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:34, Adeq napisał:

> Jakoś dziwacznie to zrobili. Najsampierw CoD: MW, potem CoD 5 i teraz MW2. Grałem
raz
> w czwórkę i bardzo mi się podobała. Numer 5 CoD''a też, no cóż CoD to mój ulubiony
FPS,
> więc mam nadzieję, że CoD: MW2 będzie odjazdowy.
Czemu dziwacznie? :P MW2 to jest z tego co widzę taki sequel więc CoD6 byłoby bardzo
nie na miejscu :)


Co fakt to fakt, ale mogli najpierw MW1 I M2, a potem kolejne części. Kto co woli. Chociaż może to i dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 01:38, Grinczar napisał:

Może przy następnym oglądaniu załącz głośniki i monitor.


Prosiłbym o powstrzymywanie się od takich idiotycznych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:02, trutututu napisał:

IW podobno powiedziała, ze nie podoba im się polityka Activision,a el możliwe , ze to
tylko zwykła wymówka, a odeszli od CoD z innego powodu.

Konkretniej chodzi tutaj chyba o to że Activision postanowiło iż nad kolejnymi częściami Call of Duty na zmianę z Infinity Ward ma pracować Treyarch. Jako że to właśnie IW stworzyło tą serie i dzięki temu właśnie zespołowi pozycja serii jest dzisiaj taka jaka jest to też nie bardzo chcą się pogodzić z faktem, że ktoś inny miałby coś majstrować przy czymś co tak naprawdę sami stworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 16:36, FranTheMan napisał:

Ale czekaj, nad MW2 pracują infinitowcy, więc w czym problem? :P


Ech, nie rozumiesz. Po prostu IW stworzyło CoDa, Activision chciało, aby nad CoDami pracowało na zmiane IW i Treyach, ale, teraz IW nie chce, żeby przy ich grze majstrowała inna firma (CoD 5 wszystko jak w MW tylko zmienili realia), a że IW nie jest tak bardzo bogatą firmą jak Activision, to z litości IW oddało im markę Call of Duty (co do tego nie jestem pewien, więc strzelam).
O to ci chodziło dave?
A i Fran tu nie chodzi tylko o samo MW, tu chodzi o całą serie CoD.
A tak w skrócie jeśli nadal nie wiesz o co chodzi: IW oddało Activision markę Call of Duty, bo nie chcieli się ośmieszać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:10, trutututu napisał:

> a że IW nie jest tak bardzo bogatą firmą
jak Activision, to z litości IW oddało im markę Call of Duty (co do tego nie jestem pewien,
więc strzelam).


Z tego co wiem to Activision od początku miało prawa do serii Call of Duty. Na ewentualny wykup IW pewnie by nie było teraz stać, choć i tak Activision pewnie by ich im nie sprzedało, bo kto by się chciał pozbyć kury znoszącej złote jajka.

FranTheMan --->
>Ale czekaj, nad MW2 pracują infinitowcy, więc w czym problem? :P

Owszem, pracują, ale w 2010 roku podobno ma znowu przyjść kolej na Treyarch. I to IW już się nie podoba, bo oni by chcieli tą grę robić zawsze sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2009 o 17:52, dave03 napisał:

Owszem, pracują, ale w 2010 roku podobno ma znowu przyjść kolej na Treyarch. I to IW
już się nie podoba, bo oni by chcieli tą grę robić zawsze sami.


No, właśnie o tym napisaliśmy wcześniej. :) A i nie podobno, tylko na pewno by przyszła kolej na Treyach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 09:19, Adeq napisał:

/ ciach /

No tak się składa, że jestem fanem serii cod''a od 1, i grałem w nią niedługo po premierze
:) Grałem właściwie we wszystkie części na PC, i jedną na konsoli.. i jak dotąd niewypałami
dla mnie były robione te pod konsole przez inne studio niż Infinity Ward.. Każdy ich
shotter wkładał coś nowego, coś innowacyjnego do sceny multi gamingowej :P Nie wiem jak
ty, ale ja CoD''y kupuję tylko dla MP, a single jest takim dodatkiem do otoczki.. CoD2
MP gram od premiery, to ile będzie? Ze 4 lata i nadal mi się nie znudził, CoD 4 też od
premiery (1.5 roku jakoś)
CoD: WaW.. 26 godzin i to wszystko.. I coś czuję, że MW2 będzie grą, która również przykuje
mnie do monitora na dłuuugie lata ;]


No tak, trochę racji masz ale jest 2009 rok i oczekiwał bym czegoś więcej niż po grze która wyszła w 2004r. czyli cod 2, ale oczywiście nie przeczę że cod 4 był dobrym tytułem, dla niektórych nawet można powiedzieć doskonałym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 14:10, Tomek.czwa napisał:


No tak, trochę racji masz ale jest 2009 rok i oczekiwał bym czegoś więcej niż po grze
która wyszła w 2004r. czyli cod 2, ale oczywiście nie przeczę że cod 4 był dobrym tytułem,
dla niektórych nawet można powiedzieć doskonałym;)

Dla mnie multi w CoD4 jest lepszy niż ten z CoD2 i jak powiedziałeś już dla mnie ''czwóreczka'' jest grą idealną. Nie wiem co ci w nim naprawdę przeszkadza. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam nadzieje że lepiej zbalansują bronię, niż jak to miało miejsce w MW. Aby każda broń miała swoje zalety i wady bez pomocy promoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 15:59, FranTheMan napisał:

Osobiście mam nadzieje że lepiej zbalansują bronię, niż jak to miało miejsce w MW. Aby
każda broń miała swoje zalety i wady bez pomocy promoda:P

Eee? Są zbalansowane :P Ak i aku gram już tylko jak mi niczym nie idzie :) No chyba, że jest bardzo ważny spar/cb to biorę Ak, ale na HC KAŻDA broń jest dobra, na normalu to już zależy od użytkownika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast bardzo ciekawi fakt czy w Modern Warfare 2 pojawi się Cpt. Price. W normalnych okolicznościach byłbym o to spokojny, ale wobec tego zamieszania co do ostatecznego tytułu gry nic tak naprawdę nie wiadomo, bo przecież być może Activison czasami nie zgodzić się na jego pojawienie się w nowej odsłonie gry. Byłoby to co prawda bardzo śmieszne gdyby IW nie mogło go "wykorzystać" w MW2, ale kto tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 16:39, dave03 napisał:

Mnie natomiast bardzo ciekawi fakt czy w Modern Warfare 2 pojawi się Cpt. Price. W normalnych
okolicznościach byłbym o to spokojny, ale wobec tego zamieszania co do ostatecznego tytułu
gry nic tak naprawdę nie wiadomo, bo przecież być może Activison czasami nie zgodzić
się na jego pojawienie się w nowej odsłonie gry. Byłoby to co prawda bardzo śmieszne
gdyby IW nie mogło go "wykorzystać" w MW2, ale kto tam wie.


No, byłoby bardzo zabawne gdyby Activision nie pozwoliło IW na wykorzystanie Infinitowskiego Kapitana. Ale wszystkiego można się spodziewać, ale wątpię, żeby go nie było. Może tym razem się dowiemy jak przeżył śmierć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na HC przeważnie zabijasz 1-3 strzałami ;p Mówisz że z jednej strony zbalansowane a z drugiej że AK lepsze. Przynajmniej tak można wywnioskować z twojej wypowiedzi oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pojawiły się pierwsze profesjonalne ''''obrazki'''' z Modern Warfare 2 http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45850. Trzeba przyznać, że prezentuje się to po prostu przepięknie. ;)
Fajne jest to tłumaczenie Roberta Bowling''a w kontynuacji Modern Warfare, bez Call of Duty w tytule, takie - można powiedzieć - życiowe. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 12:26, Sebat1 napisał:

No i pojawiły się pierwsze profesjonalne ''''obrazki'''' z Modern Warfare 2 http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45850.
Trzeba przyznać, że prezentuje się to po prostu przepięknie. ;)
Fajne jest to tłumaczenie Roberta Bowling''a w kontynuacji Modern Warfare, bez Call of
Duty w tytule, takie - można powiedzieć - życiowe. ;P


Czy nawet forumowicze próbują dzisiaj w **** zrobić? Jak nie gram to wy. Wiem, że to tylko raz do roku ale wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować