Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2009 o 18:40, Bartex69 napisał:

Jeszcze premiery nie ma ,a Ty już się pytasz o cenę ;d Myślę,że w MM z 119,90 ,tak samo
w Empiku pójdzie,może i 139,90 ,oj zobaczymy :d Wszystko może się zmienić.


Czekam raczej na 89,90zł ;). Przy okazji zrobię na nieświadomych tej ceny. Pytam, bo wolę się przygotować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 21:24, Woo-Cash napisał:

> Jeszcze premiery nie ma ,a Ty już się pytasz o cenę ;d Myślę,że w MM z 119,90 ,tak
samo
> w Empiku pójdzie,może i 139,90 ,oj zobaczymy :d Wszystko może się zmienić.

Czekam raczej na 89,90zł ;). Przy okazji zrobię na nieświadomych tej ceny. Pytam, bo
wolę się przygotować ;P

Życzę powodzenia w "zarobku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 21:37, Woo-Cash napisał:

> Życzę powodzenia w "zarobku".

Nie żartuj sobie. Kasy nigdy za wiele, a ciekawych premier od cholery ;P

Yeah,Może i nie w temacie,nie lubię nabijania postów,ale powiem tak MW 2,AC 2 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił jakby nagle tydzień przed premierą nagle wycofano definitywnie MW2 na PC :P hiohiohiohio. Ciekawy jestem co jeszcze ciekawego usłyszymy przed premierą. Może trzeba będzie dokupywać sobie brakujące tekstury w grze jako dodatek DLC :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 02:00, Redjevel napisał:

Taaak ale już nawet przeciw temu zrobili petycje :D ale luudu się do tego pcha
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?dedis4mw

Sam się wpisałem :). Widzę, że liczba rośnie. W jedną minutę w chwili obecnej naliczyłem ~35 dodatkowych głosów. Znając życie i tak nic to nie da.

@EDIT
No i w końcu nadszedł ten dzień. Awansowałem :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

activision straciło 130 zł. Moje 130 zł. Nie wiem jak u innych, ale mam nadzieję że ostro się przejadą. Jestem zapalonym anty-konsolowcem, i nie zamierzam dać robić z siebie debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mody przecież w CoD 4 to była najlepsza cześć gry.
Sam wgrywałeś co chcesz. Sam ustanawiałeś jak będą u ciebie grać ty wyłączałeś HUD''a i czyniłeś broń bardziej zabójczą. Przecież przez te mody CoD 4 jest ciągle żywotny! Gdyby nie to już dawno umarł na multi. Myślałem że o tym wiedza.

No ale jestem osobiście ciekaw czy to IW planowało czy Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum IW (news na www.cdaction.com.pl) wątki, w których gracze żalą się, proszą o zmianę, podają link z petycją - są kasowane, a ich założyciele i piszący banowani. Na chwilę obecną nie ma mowy abym złożył zamówienie na MW2. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może jednak nas posłuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm naprawdę nie rozumiem, czy oni na siłę nie chcą pobić jakiś rekordów sprzedaży pierwszego dnia, tygodnia? przez to całe zamieszanie i jak również nie kupię pewno coda pierwszego miesiąca. Gdyby wszystko było ok to już bym grał pierwszego dnia... Ale no nic widać lubią strzelać sobie samobóje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 12:57, Nightdew napisał:

hmm naprawdę nie rozumiem, czy oni na siłę nie chcą pobić jakiś rekordów sprzedaży pierwszego
dnia, tygodnia? przez to całe zamieszanie i jak również nie kupię pewno coda pierwszego
miesiąca. Gdyby wszystko było ok to już bym grał pierwszego dnia... Ale no nic widać
lubią strzelać sobie samobóje...


Zrobie podobnie. Chociaż nie wiem samą koncepcje DLC uważam za obrzydliwą. Teraz dodatkowo będę musiał używać steam przy MW2. Niedoczekanie, drażnią mnie takie geanialne wynalazki jak windows live tak samo jak parszywy steam. Olewam MW2 jeszcze do niedawna na widok filmików z rozgrywki miałem morko teraz olewam. Nie zapłace, nie kupie, skoro twórcy MW2 uważają mnie za złodzieja i zmuszają do instalcji na moim komputerze wroga jakim jest steam i windows live (matoły z microsoftu do dzisiaj nie odpaliły polskiej wersji!!!! ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że powstały takie oto ciekawe sygnaturki, które zawiedzeni gracze wklejają sobie do podpisu na forum IW. Szkoda, że tutaj nie ma takiej opcji, ale może komuś się one przydadzą >:).

20091020164819

20091020164828

20091020164833

20091020164837

20091020164841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 16:50, Damianuss1 napisał:

Zauważyłem, że powstały takie oto ciekawe sygnaturki, które zawiedzeni gracze wklejają
sobie do podpisu na forum IW. Szkoda, że tutaj nie ma takiej opcji, ale może komuś się
one przydadzą >:).


bardzo dobrze, naprawdę jestem ciekaw ile % sprzedaży stracą. Dla mnie około 30- 40 % graczy, którzy mieli zamiar kupić w dniu premiery, lub tygodniu zrezygnowało z zakupu w ostatnim tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:24, Nightdew napisał:

Dla mnie około 30- 40 %


W życiu, 80% (brak dowodów, domysły) graczy kupi samą grę dla zwyczajnego popykania po godzince dziennie, reszta to hype + gracze, którzy mają zamiar się w to ostro wkręcić, a i tak nawet połowa z nich nie zrezygnuje z zamówienia. 10% to jak dla mnie i tak wyżyłowany wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:24, Nightdew napisał:

bardzo dobrze, naprawdę jestem ciekaw ile % sprzedaży stracą. Dla mnie około 30- 40
% graczy, którzy mieli zamiar kupić w dniu premiery, lub tygodniu zrezygnowało z zakupu
w ostatnim tygodniu.

30-40% polskich graczy. Niestety ogólnej liczby preorderów (licząc z konsolami) raczej nie przekroczy 5 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować