Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

No, właśnie wróciłem z Empiku z kubkiem i Modern Warfare(jedynką). Jeśli jeszcze ktoś nie rozumie o co chodzi, to spróbuję jasno wytłumaczyć.

Kupujemy kubek i - UWAGA - tutaj mamy wybór. Możemy zakupić sam kubek za 50zł lub kubek+CoD4 za 85zł. Tak, cena jedynki TYLKO PRZY ZAKUPIE KUBKA(nie można pokazać paragonu po jego kupnie- trzeba kupić je razem) wynosi 35zł, czyli o 50% taniej.

No i oczywiście pozostaje główna część programu. Naszym celem jest pójście do Empiku po premierze MW2 i kupienie tejże części za połowę normalnej ceny. Już nie mogę się doczekać. :)

PS a kubek całkiem ładny. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeli ludzie, że w Tesco wersja na konsole będzie za 169 zł w chwili premiery?
Niby bomba, ale nie dla mnie.
Na liście są niemal wszystkie miasta... za wyjątkiem Białegostoku.
... płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 09:28, Adeq napisał:

Dla mnie, to że nie będzie custom map nie oznacza że nie będzie modów, tak samo to że
nie będzie mod toolów nie oznacza, że nie będzie modów ( mogą być wydane potem przez
IW, podaję tylko przykład bo i tak nic z tego nie będzie)

Nie, bo modów i custom map nie robi się mod toolem. Hm?

Dnia 06.11.2009 o 09:28, Adeq napisał:

> Rzeczy się powtarzają by stworzyć iluzję sporej ilości wad (te informacje o modach,
custom
> mapach ... przecież chodzi o to samo), oraz cała masa pierdółek których albo się
nie
> zauważy, ale są nieistotne.
Dla casuali może tak, ale dla tych którzy kupują grę i chcą potem coś zdziałać w esporcie
ma już ogromne..

Takie jak filtrowanie przekleństw, cena przez steama w USA i Australii. Oraz ograniczenie liczby graczy, brak dema, czy potrzeba ostatniego patcha by grać. Rzeczywiście, ważne, istotne i paskudnie złe rzeczy, a już zwłaszcza dla esportu.
Aha no i jeszcze ważna rzecz - nie będzie konsoli i bardzo dobrze - skończy się cheatowanie poprzez komendy, wyłączanie trawy i "skill" poprzez cfg. Wyjdzie to graczom tylko na dobre.

Dnia 06.11.2009 o 09:28, Adeq napisał:

> Phi, dobre dla tych co strzelają fochy o nic ;-)
Ta.. lepiej wydać 150zł na grę której SP przejdzie się w 5 godzin, a multiplayera wystarczy
na dwa tygodnie gry na pubach ><

120zł i nie trzeba szukać specjalnie by taką cenę znaleźć. Single oceniam na jakieś 7 godzin (skoro ma być taka sama długość jak w jedynce, a tyle ~przechodziłem na luzie grę) oraz multi na parę miesięcy zabawy. Co z tego że na pubach? A z resztą jak mi sie puby znudzą ...

Dnia 06.11.2009 o 09:28, Adeq napisał:

Znudzą się puby i potem co? Nie zagrasz sobie pcw, ani cb..Tak samo potem. Będą wychodziły
nowe mapy i może bronie (które pewnie jak będą, to będą uber pwnerskie, a mapy na pewno
fajne) i 10$ się należy ;)

Czemu miałbym nie grać pcw czy cb? Nie widzę przeszków. Wręcz mecze mogą być ułatwione - nie musisz wykupywać prywatnego serwera, tylko zakładasz room friends only, zapraszasz kogo trzeba i grasz. Bo tak to ponoć ma działać. A z DLC ciężko powiedzieć jak będzie, chociaż mam wrażenie, że raczej będzie na PC za darmo jak to było zawsze. Sprzedaż DLC na kompy się po prostu nie opłaca jak pokazała historia.

Dnia 06.11.2009 o 09:28, Adeq napisał:

Więc ja nie wole fochów tylko dbam ( i nie tylko ja ) o dobry rozwój PC, żebyś w Diablo
3 nie płacił abonamentu za to, że grasz sobie w SP.. Zobaczymy jakiś czas po premierze
kto lepiej na tym wyjdzie.

Ja ;] Bo doceniam pracę twórców i całej sagi CoD i wiem, że czeka mnie mnóstwo świetnej zabawy (ten ostatni trailer - cud, miód i orzeszki!).

Dnia 06.11.2009 o 09:28, Adeq napisał:

Podali mięsko twojemu pieskowi bez ciapek a on za nim goni..

Bo mięsko jest smaczne. Wcinaj mlecze i korzonki jak coś. W końcu twoja kasa, twój wybór. Ja wiem, że będę zadowolony. I mimo iż niektóre decyzje IW są kontrowersyjne i niektórych z nich nie rozumiem - nie taki diabeł straszny będzie jak go malują, a ta mała grupa graczy co "bojkotuje" MW2 jest właśnie nieliczna. Mały piesek zawsze najgłośniej szczeka, dlatego taka wrzawa ;] Bo czymże jest 180k podpisów pod petycją wobec 15 milionów innych graczy (bazując na sprzedaży CoD4 i prognozach analityków)?

Mogę tylko żałować, że razem w MW2 nie zagramy po sieci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

> Dla mnie, to że nie będzie custom map nie oznacza że nie będzie modów, tak samo
to że
> nie będzie mod toolów nie oznacza, że nie będzie modów ( mogą być wydane potem przez

> IW, podaję tylko przykład bo i tak nic z tego nie będzie)
Nie, bo modów i custom map nie robi się mod toolem. Hm?

> > Rzeczy się powtarzają by stworzyć iluzję sporej ilości wad (te informacje o
modach,
> custom
> > mapach ... przecież chodzi o to samo), oraz cała masa pierdółek których albo
się
> nie
> > zauważy, ale są nieistotne.
> Dla casuali może tak, ale dla tych którzy kupują grę i chcą potem coś zdziałać w
esporcie
> ma już ogromne..
Takie jak filtrowanie przekleństw, cena przez steama w USA i Australii. Oraz ograniczenie
liczby graczy, brak dema, czy potrzeba ostatniego patcha by grać. Rzeczywiście, ważne,
istotne i paskudnie złe rzeczy, a już zwłaszcza dla esportu.
Aha no i jeszcze ważna rzecz - nie będzie konsoli i bardzo dobrze - skończy się cheatowanie
poprzez komendy, wyłączanie trawy i "skill" poprzez cfg. Wyjdzie to graczom tylko na
dobre.

> > Phi, dobre dla tych co strzelają fochy o nic ;-)
> Ta.. lepiej wydać 150zł na grę której SP przejdzie się w 5 godzin, a multiplayera
wystarczy
> na dwa tygodnie gry na pubach ><
120zł i nie trzeba szukać specjalnie by taką cenę znaleźć. Single oceniam na jakieś 7
godzin (skoro ma być taka sama długość jak w jedynce, a tyle ~przechodziłem na luzie
grę) oraz multi na parę miesięcy zabawy. Co z tego że na pubach? A z resztą jak mi sie
puby znudzą ...

> Znudzą się puby i potem co? Nie zagrasz sobie pcw, ani cb..Tak samo potem. Będą
wychodziły
> nowe mapy i może bronie (które pewnie jak będą, to będą uber pwnerskie, a mapy na
pewno
> fajne) i 10$ się należy ;)
Czemu miałbym nie grać pcw czy cb? Nie widzę przeszków. Wręcz mecze mogą być ułatwione
- nie musisz wykupywać prywatnego serwera, tylko zakładasz room friends only, zapraszasz
kogo trzeba i grasz. Bo tak to ponoć ma działać. A z DLC ciężko powiedzieć jak będzie,
chociaż mam wrażenie, że raczej będzie na PC za darmo jak to było zawsze. Sprzedaż DLC
na kompy się po prostu nie opłaca jak pokazała historia.

> Więc ja nie wole fochów tylko dbam ( i nie tylko ja ) o dobry rozwój PC, żebyś w
Diablo
> 3 nie płacił abonamentu za to, że grasz sobie w SP.. Zobaczymy jakiś czas po premierze

> kto lepiej na tym wyjdzie.
Ja ;] Bo doceniam pracę twórców i całej sagi CoD i wiem, że czeka mnie mnóstwo świetnej
zabawy (ten ostatni trailer - cud, miód i orzeszki!).

> Podali mięsko twojemu pieskowi bez ciapek a on za nim goni..
Bo mięsko jest smaczne. Wcinaj mlecze i korzonki jak coś. W końcu twoja kasa, twój wybór.
Ja wiem, że będę zadowolony. I mimo iż niektóre decyzje IW są kontrowersyjne i niektórych
z nich nie rozumiem - nie taki diabeł straszny będzie jak go malują, a ta mała grupa
graczy co "bojkotuje" MW2 jest właśnie nieliczna. Mały piesek zawsze najgłośniej szczeka,
dlatego taka wrzawa ;] Bo czymże jest 180k podpisów pod petycją wobec 15 milionów innych
graczy (bazując na sprzedaży CoD4 i prognozach analityków)?

Mogę tylko żałować, że razem w MW2 nie zagramy po sieci ;]


Twoje wypociny mnie urzekły.. zabawa CoDem przede wszystkim :)
Dla mnie dedykowane servery naprawde nie były zachwycające, bo nie dało się utworzyć własnego servera i pograć ze znajomymi :)..

Do zobaczenia na sieci MW2 gramowicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Takie jak filtrowanie przekleństw, cena przez steama w USA i Australii. Oraz ograniczenie
liczby graczy, brak dema, czy potrzeba ostatniego patcha by grać. Rzeczywiście, ważne,
istotne i paskudnie złe rzeczy, a już zwłaszcza dla esportu.
Aha no i jeszcze ważna rzecz - nie będzie konsoli i bardzo dobrze - skończy się cheatowanie
poprzez komendy, wyłączanie trawy i "skill" poprzez cfg. Wyjdzie to graczom tylko na
dobre.

Brak możliwość nagrywania dem też jak rozumiem nic nie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, muszę się dowiedzieć czy na 100% w dzień premiery będzie MW2 dostępne w Media Markcie w Rzeszowie. Jak by ktoś z Rzeszowiaków był skłonny sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 19:34, Jedimax napisał:

Właśnie, muszę się dowiedzieć czy na 100% w dzień premiery będzie MW2 dostępne w Media
Markcie w Rzeszowie. Jak by ktoś z Rzeszowiaków był skłonny sprawdzić :D

O ile mi wiadomo, to tak. Gry (szczególnie głośne) w naszym kochanym MM zawsze są dostępne już w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi może ktoś jaka kategoria wiekowa PEGI będzie miał Modern Warfare 2?
W Wielkiej Brytanii dostał od +18 a w USA "Mature" (+17).

W empiku pisze +16.
http://www.empik.com/call-of-duty-modern-warfare-2-pc-multimedia,prod20320003,p#details

A na Gramerze +18.
http://www.gram.pl/sk0_9grgJ,0_Modern_Warfare_2.html

Więc jak to będzie? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 18:31, noobie napisał:

ciągle mówicie o sprzedaży w empiku. A co z MediaMarktem? Zawsze ceny w MM są o wiele
tańsze niż w empiku ; )


Właśnie niekoniecznie ;] Ceny z empik.com są te same co w MM przeważnie. A tu jest okazja: za 50 zł a potem za połowę ceny gry (to nawet uznając że będzie za 140zł) to razem wychodzi 120zł. A masz i grę i kubek, więc opłaca się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Nie, bo modów i custom map nie robi się mod toolem. Hm?


Po co to mówisz jak nie wiesz?
"Mam przyjemność zakomunikować, iż powstał pierwszy oficjalny program do tworzenia map oraz modów. "
Proszę link:
http://www.codjumper.pl/nk115_oficjalny_mod_tools_dla_cod4_.html

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Takie jak filtrowanie przekleństw,

Nie ważne..

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

cena przez steama w USA i Australii.

Nom, bo wtedy będziemy znali też swoją cenę? Ma podać cenę dla wszystkich krajów? cg_brain_1

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Oraz ograniczenie
liczby graczy,

Bo to ma znaczenia? Jak ktoś lubi pograć gdzie są 32 osoby na serverze? Hę?

>brak dema,
No super.. teraz to już w ogóle nie będzie można udowodnić komuś cheatowania.. Po drugie, niektórzy lubią robić jak i oglądać fragmovie..

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

czy potrzeba ostatniego patcha by grać.

Patch należy do DLC więc, żeby grać będziesz musiał płacić (Chyba, tego nie jestem pewien)

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Rzeczywiście, ważne,
istotne i paskudnie złe rzeczy, a już zwłaszcza dla esportu.

Brak modów, dem rzeczywiście w ogóle esportowi nie potrzebne..

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Aha no i jeszcze ważna rzecz - nie będzie konsoli i bardzo dobrze - skończy się cheatowanie
poprzez komendy, wyłączanie trawy i "skill" poprzez cfg. Wyjdzie to graczom tylko na
dobre.

Tu mnie rozbawiłeś ;P Wyłączyć trawę nie da się na serverach z promodem. No chyba, że jest specjalnie ustawione np. na publicu ...
A to nie jest ''cheatowanie'' tylko zwiększanie FPS, jak i poprawianie sobie widoczności co wg. mnie ( I tych tysięcy klanów na CB) nie jest złe..

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:


> > Phi, dobre dla tych co strzelają fochy o nic ;-)
> Ta.. lepiej wydać 150zł na grę której SP przejdzie się w 5 godzin, a multiplayera
wystarczy
> na dwa tygodnie gry na pubach ><
120zł i nie trzeba szukać specjalnie by taką cenę znaleźć. Single oceniam na jakieś 7
godzin (skoro ma być taka sama długość jak w jedynce, a tyle ~przechodziłem na luzie
grę) oraz multi na parę miesięcy zabawy. Co z tego że na pubach? A z resztą jak mi sie
puby znudzą ...


Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Ja ;] Bo doceniam pracę twórców i całej sagi CoD i wiem, że czeka mnie mnóstwo świetnej
zabawy (ten ostatni trailer - cud, miód i orzeszki!).

Ja też doceniam, dlatego nie kupuję.. Muszą zrozumieć błąd jaki popełnili.

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Bo mięsko jest smaczne.

Dla ciebie złotko dla mnie kupka ;)

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Bo czymże jest 180k podpisów pod petycją wobec 15 milionów innych
graczy (bazując na sprzedaży CoD4 i prognozach analityków)?

180 000 * 40$ = 7200000$ straty.. Mnie taki wynik zadowala :)

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Mogę tylko żałować, że razem w MW2 nie zagramy po sieci ;]

Może za rok jak stanieje :P Chyba, że wyjdzie nowy lepszy CoD..

EDIT:

Dnia 06.11.2009 o 17:28, Outlander-pro napisał:

Czemu miałbym nie grać pcw czy cb? Nie widzę przeszków. Wręcz mecze mogą być ułatwione - nie musisz > wykupywać prywatnego serwera, tylko zakładasz room friends only, zapraszasz kogo trzeba i grasz. Bo tak > to ponoć ma działać.

Mhm.. graj sobie z perkami :F UAV nalotami helikopterami i innymi gównami

A z DLC ciężko powiedzieć jak będzie, chociaż mam wrażenie, że raczej będzie na PC za darmo jak to było zawsze. Sprzedaż DLC na kompy się po prostu nie opłaca jak pokazała historia.

Przecież mówili że będzie płatne >< Więc już nie mów, że tak na pewno nie zrobią. Będziesz musiał płacić abonament za FPS'a.. Drugi CS: online ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 20:52, Outlander-pro napisał:

Właśnie niekoniecznie ;] Ceny z empik.com są te same co w MM przeważnie. A tu jest okazja:
za 50 zł a potem za połowę ceny gry (to nawet uznając że będzie za 140zł) to razem wychodzi
120zł. A masz i grę i kubek, więc opłaca się ;-)

A no to chyba że taka zamiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> Nie, bo modów i custom map nie robi się mod toolem. Hm?
Po co to mówisz jak nie wiesz?
"Mam przyjemność zakomunikować, iż powstał pierwszy oficjalny program do tworzenia
map oraz modów. "

Proszę link:
http://www.codjumper.pl/nk115_oficjalny_mod_tools_dla_cod4_.html

Boże, czy naprawdę tak trudno było dostrzeć ironię w tej wypowiedzi? Tak trudno?

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> Takie jak filtrowanie przekleństw,
Nie ważne..

Tak jak i reszta - ta tabelka jest jak już wcześniej wspominałem tendencyjna - a gdzie są wymienine zalety nowego CoD''a? Czemu pokazano tylko wady? Aha, bo może ich jest tak mało, że w porównaniu do zalet giną w ich ilości?

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> cena przez steama w USA i Australii.
Nom, bo wtedy będziemy znali też swoją cenę? Ma podać cenę dla wszystkich krajów? cg_brain_1

Będziemy znali? Łaał, to skoro wymienili Amerykę i Australię to czemu nie innych krajów, by wyszło jeszcze bardziej tendencyjnie!

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> Oraz ograniczenie
> liczby graczy,
Bo to ma znaczenia? Jak ktoś lubi pograć gdzie są 32 osoby na serverze? Hę?

A mówiłeś o esporcie przecież! Czy w pcw gra się w 32 osoby? Więc nie powinno cię to obchodzić chyba ... zresztą patrzę ze swojej perspektywy - im mniej osób tym lepiej - bardziej wyważona rozgrywka, brak chaosu i pierdzielnika.

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:


>brak dema,
No super.. teraz to już w ogóle nie będzie można udowodnić komuś cheatowania.. Po drugie,
niektórzy lubią robić jak i oglądać fragmovie..

Mówiłem akurat o demo wersji gry, a nie nagrywaniu dem, ale do tego też się odniosę. W innych grach dem nagrywać nie trzeba, a jakoś gra się. A do fragmovie używaj frapsa albo gamecama. Przecież do tego służą :>

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> czy potrzeba ostatniego patcha by grać.
Patch należy do DLC więc, żeby grać będziesz musiał płacić (Chyba, tego nie jestem pewien)

:> Ta, płacić za poprawki do gry, yhm już to widzę.

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> Rzeczywiście, ważne,
> istotne i paskudnie złe rzeczy, a już zwłaszcza dla esportu.
Brak modów, dem rzeczywiście w ogóle esportowi nie potrzebne..

Oprócz zombie moda nie widziałem żadnych wartych uwagi modów. Kiedyś ludzie na początku CoD4 grali klanówki bez tych wszystkich proubermodów i pamów sramów. Nikomu to nie przeszkadzało. Zresztą co tam pam robił? Blokował parę perków. Czyli nic nie robił, bo jeśli by się zakazało używanie określonych perków to by wystarczyło.

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:


> Aha no i jeszcze ważna rzecz - nie będzie konsoli i bardzo dobrze - skończy się
cheatowanie
> poprzez komendy, wyłączanie trawy i "skill" poprzez cfg. Wyjdzie to graczom tylko
na
> dobre.
Tu mnie rozbawiłeś ;P Wyłączyć trawę nie da się na serverach z promodem. No chyba, że
jest specjalnie ustawione np. na publicu ...
A to nie jest ''cheatowanie'' tylko zwiększanie FPS, jak i poprawianie sobie widoczności
co wg. mnie ( I tych tysięcy klanów na CB) nie jest złe..

Oj, to ty mnie bawisz, oj bawisz :> kosmiczne zmiany w cfg to w ogóle nie oszukiwanie, wcale a wcale. Poprawianie widoczności i inne pierdoły to wcale nie uzyskiwanie przewagi nad innymi graczami. Tak jak to nieszczęsne wyłączanie trawy. Zwykłe oszustwo, od razu można sobię wallhacka ściągnąć.

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> Ja ;] Bo doceniam pracę twórców i całej sagi CoD i wiem, że czeka mnie mnóstwo świetnej

> zabawy (ten ostatni trailer - cud, miód i orzeszki!).
>
Ja też doceniam, dlatego nie kupuję.. Muszą zrozumieć błąd jaki popełnili.

Tak, a miliony ludzi powinno strzelić focha na Bethesdę za to, że w Morrowindzie nie było fast travela do wszystkich zakątków mapy, na Need For Speeda bo nie da się czołgiem jeździć, na Bioware i Mass Effecta, bo nie da się grać Wrexem itp itd. Tak to wygląda: przecież to wady tych gier!
Czyli jak mówiłem - zwykłe robienie z igły wideł, hiperbolizacja sprawy, nakręcanie się nawzajem tylko po to by się nakręcić. Tyle.

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> Bo mięsko jest smaczne.
Dla ciebie złotko dla mnie kupka ;)

Kupka złota? <Na twoje życzenie: TO ŻARCIK, NIE BIERZ SERIO TEGO>

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

> Bo czymże jest 180k podpisów pod petycją wobec 15 milionów innych
> graczy (bazując na sprzedaży CoD4 i prognozach analityków)?
>
180 000 * 40$ = 7200000$ straty.. Mnie taki wynik zadowala :)

A ile osób podpisało, a ile i tak potem kupi ... co najmniej 2/3 osób. Ta ilość na nikim nie robi wrażenia, kropla w morzu jak już pisałem.

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

EDIT:
> Czemu miałbym nie grać pcw czy cb? Nie widzę przeszków. Wręcz mecze mogą być ułatwione
- nie musisz > wykupywać prywatnego serwera, tylko zakładasz room friends only,
zapraszasz kogo trzeba i grasz. Bo tak > to ponoć ma działać.
Mhm.. graj sobie z perkami :F UAV nalotami helikopterami i innymi gównami

Eh ta degradacja walorów gry... Rzeczywiście im bardziej gra rozbudowana, urozmaicona i ciekawa tym bardziej jest gówniania. Ciekawy pogląd.

Dnia 06.11.2009 o 21:28, Adeq napisał:

Przecież mówili że będzie płatne >< Więc już nie mów, że tak na pewno nie zrobią.
Będziesz musiał płacić abonament za FPS''a.. Drugi CS: online ..

Mógłbym tu napisać: hahaha, ale się powstrzymam bo mogłoby to być uznane, za zwykłe wyśmiewanie się z cudzej głupoty, a to nie jest w dobrym tonie. Ooops, już to napisałem ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Boże, czy naprawdę tak trudno było dostrzeć ironię w tej wypowiedzi? Tak trudno?

Mistrzem ironii nie jesteś

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Tak jak i reszta - ta tabelka jest jak już wcześniej wspominałem tendencyjna - a gdzie
są wymienine zalety nowego CoD''a? Czemu pokazano tylko wady? Aha, bo może ich jest tak
mało, że w porównaniu do zalet giną w ich ilości?

Podaj mi zalety wtedy? Bo ja widzę jedynie VAC''a..

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Będziemy znali? Łaał, to skoro wymienili Amerykę i Australię to czemu nie innych krajów,
by wyszło jeszcze bardziej tendencyjnie!

><

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

A mówiłeś o esporcie przecież! Czy w pcw gra się w 32 osoby? Więc nie powinno cię to
obchodzić chyba ...

Czasami jednak gram na pubach..

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

zresztą patrzę ze swojej perspektywy - im mniej osób tym lepiej -
bardziej wyważona rozgrywka, brak chaosu i pierdzielnika.
>

Niektórzy lubią rozpieździelnik.

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Mówiłem akurat o demo wersji gry, a nie nagrywaniu dem, ale do tego też się odniosę.
W innych grach dem nagrywać nie trzeba, a jakoś gra się. A do fragmovie używaj frapsa
albo gamecama. Przecież do tego służą :>

Eee? Jak nagram skoro nie będę mógł odtworzyć dema, bo go nie będzie? :P

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

:> Ta, płacić za poprawki do gry, yhm już to widzę.

Tak mówili..

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Oprócz zombie moda nie widziałem żadnych wartych uwagi modów. Kiedyś ludzie na początku
CoD4 grali klanówki bez tych wszystkich proubermodów i pamów sramów. Nikomu to nie przeszkadzało.

Mi przeszkadzało, kiedy to graliśmy i koleś sobie brał martyego ><

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Zresztą co tam pam robił? Blokował parę perków. Czyli nic nie robił, bo jeśli by się
zakazało używanie określonych perków to by wystarczyło.
>

I o to chodzi, KOMU BY ZASZKODZIŁO zablokowanie paru perków, komu no?

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Oj, to ty mnie bawisz, oj bawisz :> kosmiczne zmiany w cfg to w ogóle nie oszukiwanie,
wcale a wcale. Poprawianie widoczności i inne pierdoły to wcale nie uzyskiwanie przewagi
nad innymi graczami. Tak jak to nieszczęsne wyłączanie trawy. Zwykłe oszustwo, od razu
można sobię wallhacka ściągnąć.

Odczep się od tej trawy.. JEJ NIE MOŻNA WYCIĄĆ (Znaczy można ale jest się od razu kickowanym/banowanym)

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

> Ja też doceniam, dlatego nie kupuję.. Muszą zrozumieć błąd jaki popełnili.
Tak, a miliony ludzi powinno strzelić focha na Bethesdę za to, że w Morrowindzie nie
było fast travela do wszystkich zakątków mapy, na Need For Speeda bo nie da się czołgiem
jeździć, na Bioware i Mass Effecta, bo nie da się grać Wrexem itp itd. Tak to wygląda:
przecież to wady tych gier!
Czyli jak mówiłem - zwykłe robienie z igły wideł, hiperbolizacja sprawy, nakręcanie się
nawzajem tylko po to by się nakręcić. Tyle.

Czemu podajesz przykłady które nie mają ani krzty wspólnego z CoD''em? Bo my tu mówimy o esporcie, a nie casualowym graniu :F

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Kupka złota? <Na twoje życzenie: TO ŻARCIK, NIE BIERZ SERIO TEGO>

Foch ;F xDD

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

> 180 000 * 40$ = 7200000$ straty.. Mnie taki wynik zadowala :)

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

A ile osób podpisało, a ile i tak potem kupi ... co najmniej 2/3 osób. Ta ilość na nikim
nie robi wrażenia, kropla w morzu jak już pisałem.

Będę miał za to czyste sumienie i kasę w portfelu ;)

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:


Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Eh ta degradacja walorów gry... Rzeczywiście im bardziej gra rozbudowana, urozmaicona
i ciekawa tym bardziej jest gówniania. Ciekawy pogląd.

Tak, bo ja chcę pograć w nastawieniu na swojego skilla, a nie na to czy jakiś ułom potrafi kliknąć w punkt na minimapie :F

Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:


Dnia 06.11.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Mógłbym tu napisać: hahaha, ale się powstrzymam bo mogłoby to być uznane, za zwykłe wyśmiewanie
się z cudzej głupoty, a to nie jest w dobrym tonie. Ooops, już to napisałem ;<

Ubolewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że się wtrącę, ale to na pewno nie było 180 000 podpisów, proponuje to podzielić co najmniej na 2. A z innej beczki. O ile zmiany większość zmian w multi traktuję pozytywnie, o tyle nie jestem pewny jednego. Brak dedyków, ale można stawiać hosta, czyli co? My biegamy z pingiem 40-70 a host z 0? Jeśli tak to rozwiążą to z deka syf. No ale zobaczymy już we wtorek.

EDIT: Za patche nie płacimy. Tylko i wyłącznie DLC, którego nie musisz mieć by grać. Nie siejmy paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adeq ma w pełni rację.
Ja nadal podtrzymuje swoje, a po tej tabelce jestem tego pewien. IW zrobiło grę na konsolę, a potem przeniosło ją na PC nie przystosowując jej do takiej platformy. Ta gra nadaje się tylko do zabawy na kilka godzin, a ja nie mam zamiaru wydać na nią pieniędzy i czuć się oszukany. Z niecierpliwością wyczekuje BF: BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Mistrzem ironii nie jesteś

Powiedział ten co dał się złapać jak dziecko ;] Wiem, wiem, wyczuwanie ironii tak rzucającej się w oczy jak facet przebrany za kalarepę na ulicy jest niezmiernie trudne.

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Podaj mi zalety wtedy? Bo ja widzę jedynie VAC''a..

Co najmniej 6 godzin świetnego singla w którym zwiedzimy połowę świata, zobaczymy rozwalony Waszyngton, favele w Rio, rejony podwodne, a nawet sam kosmos. Dobre AI przeciwników, zrezygnowanie z nieskończonego respawnu wrogów, mocna fabuła i jej prowadzenie. Pełen dynamizm, czysta adrenalina. Zróżnicowane i ulepszone w stosunku do czwórki multi, czyli to wszystko co pokochaliśmy i jeszcze więcej. Więcej giwer i perków, nowe mapki oraz tryby. Ładne lokacje, nowy tryb co-op ... mam wymieniać dalej? W końcu to same zalety gry Modern Warfare 2.

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

> A mówiłeś o esporcie przecież! Czy w pcw gra się w 32 osoby? Więc nie powinno cię
to
> obchodzić chyba ...
Czasami jednak gram na pubach..

Nie grasz na pubach, ale jednak czasem grasz. Nieźle. I lubisz w 32 osoby? Powiem prostolinijnie - twój problem nie mój. Ja i tak najbardziej wolę gry 5vs5.

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Niektórzy lubią rozpieździelnik.

Włącz Serious Sama jeśli cię to tak boli :>

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Eee? Jak nagram skoro nie będę mógł odtworzyć dema, bo go nie będzie? :P

Po co ci demo by nagrywać? Nie widzę związku ... odpalasz grę, włączasz frapsa i robisz co tam chcesz nagrać, potem to sklejasz w jakimś WMM i git.

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Tak mówili..

Jasne, płatne patche, trzymają się ciebie dzisiaj żarty ;P

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Mi przeszkadzało, kiedy to graliśmy i koleś sobie brał martyego ><

Widocznie dostawałeś baty przez takie rzeczy i dlatego narzekasz. Jest inne wytłumaczenie?

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

I o to chodzi, KOMU BY ZASZKODZIŁO zablokowanie paru perków, komu no?

Ale skoro to blokowanie perków jest niepotrzebne, no to po co mod?

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Odczep się od tej trawy.. JEJ NIE MOŻNA WYCIĄĆ (Znaczy można ale jest się od razu kickowanym/banowanym)

No widzisz można. Tak samo jak ludzie latający z full auto m14 czy G3 itp Ludzie z tym wszystkim latają, a gdy konsoli nie będzie problem zniknie.

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

> > Ja też doceniam, dlatego nie kupuję.. Muszą zrozumieć błąd jaki popełnili.

Czemu podajesz przykłady które nie mają ani krzty wspólnego z CoD''em? Bo my tu mówimy
o esporcie, a nie casualowym graniu :F

Weź słownik i sprawdź co to znaczy casual. A podane przykłady mają czemuś służyć. Sam się domyśl, nie mam siły tłumaczyć oczywistości.

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

> Eh ta degradacja walorów gry... Rzeczywiście im bardziej gra rozbudowana, urozmaicona
> i ciekawa tym bardziej jest gówniania. Ciekawy pogląd.
>
Tak, bo ja chcę pograć w nastawieniu na swojego skilla, a nie na to czy jakiś ułom potrafi
kliknąć w punkt na minimapie :F

Nie podoba się - nie graj. A że gra jest rozbdowana itp, to tylko pozytywnie wpływa na skilla i przyjemność z rozgrywki czyż nie? Nie? To jak będziesz kupował samochód to bierz fiata 126p. Przecież nawet jeśli ktoś miałby ci w tej samej cenie dać najnowsze BMW to po co? Po co mi te wszystkie udogodnienia, mi starczy skill w prowadzeniu malucha.

Dnia 06.11.2009 o 22:27, Adeq napisał:

Ubolewam

Jako że jestem szczęśliwym człowiekiem to ja się po prostu śmieje ;>

EDIT: już tak na zakończenie, bo głupio mi się robi "dyskutując" z ludźmi zaślepionymi i tymi którzy tak dają się ponieść zwykłym manipulacjom (no offence, ale niektórzy przypominają mi jakichś ślepo zapatrzonych "pro gejmerów" co wszystko wiedzą najlepiej i nagle się obrażają na IW i w ogóle "kiedyś to było lepiej").
Nie przekonam was i tak. Nie kupujcie tej gry, świat na tym nie straci. Nikogo nie obchodzi wasz sprzeciw.
MW2 mógłby być doskonałym FPS'em, niestety IW poczyniło pewne kroki które niekoniecznie są dobre i których nie rozumiem, ale trudno. Summa summarum będzie to zajebista gra, więc wychodzę na swoje.
Tyle, już możecie darować sobie te słabe argumenty, które w kółko powtarzacie i których się kurczowo trzymacie.
Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować