Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Czy ktoś się z Was orientuje jaka będzie cena gry w Media Markecie? Bo przy MW wszędzie było 99 a tu psikus i w MM 79 :D. Jeszcze tylko 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 11:22, Bithda napisał:

A gra już wyciekła... Trzy dni temu... Jak oni to robią do cholery?!


Supplierzy ... grupy mają supplierów, którzy dostarczają im gry...z tłoczni.

Piraci i tak sobie chwilowo nie pograją, bo gra ma Steama, a złamanie go chwilę im zajmie.
Tak czy siak... po co mi ten Steam w MW2... :/
Tak przez przypadek widziałem końcówkę gry, i to...ech, tym razem to nawet singla nie przejdę, bo 1 kupowało się dla multi[i świetnego singla, który był tylko dodatkiem...], a tutaj to... :< Nie ma sensu kupować tylko dla krótkiego singla, to sobie poczekam na BF:BC2 :>

A PB jest spoko, nigdy nie wywalił mnie bez powodu/ew. zmiana parametrów w cfg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam oznacza VAC czyli lepsze zabezpieczenia od Punkbustera. PB był dla mnie upierdliwy bo czasem mimo aktualizacji wywalał z serwerów. Z VAC nie mam doświadczenia ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Większość ludzi narzeka itd. nie świadomie robiąc Acti reklamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 11:56, Kaucz napisał:

Jak z tą ceną w Tesco wreszcie ma być? Tyle osób daje info że będzie kosztować 169zł,
jeśli tak to lecę od razu.

na PSP 3? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 12:06, Bartex69 napisał:

> Jak z tą ceną w Tesco wreszcie ma być? Tyle osób daje info że będzie kosztować 169zł,

> jeśli tak to lecę od razu.
na PSP 3? ;p

Zapewne na wersje X360 i PS3.

Nie przepadam za MW2 i dla mnie średnio się zapowiada. Jednak jeśli faktycznie byłaby taka cena jak Kaucz mówi to też bym poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 12:09, Slappy napisał:

> > Jak z tą ceną w Tesco wreszcie ma być? Tyle osób daje info że będzie kosztować
169zł,
>
> > jeśli tak to lecę od razu.
> na PSP 3? ;p
Zapewne na wersje X360 i PS3.

Nie przepadam za MW2 i dla mnie średnio się zapowiada. Jednak jeśli faktycznie byłaby
taka cena jak Kaucz mówi to też bym poleciał.

Ja również,bo kumpel od jakiegoś czasu ma PSP 3 i coś gadał o cenie 169,90-179,90 .Rzeczywiście cena warta jak na tyle "okazyjnie" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=p_e-GwP7dv4&feature=player_embedded

JAVELIN TIME!!!
Rakiety kierowane Predator, Javeliny, AC-130, Naloty "zwykłe" i Harrierów, Dwa typy śmigłowców i główny gość programu - sami-wiecie-co - śmierć z powietrza nabiera zupełnie innego znaczenia.
Marudzicie na tego MW2 a nawet nie graliście...
Strasznie irytuje mnie takie zachowanie ;>
Dla porównania, BC2, troszku miodne.
http://www.gametrailers.com/video/africa-harbour-battlefield-bad/58727?type=flv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Javeliny w multi?!
Pamiętam, co to robiło w singlu... to będzie masakra [w negatywnym sensie ;x]
To będzie n00bskie :<
Balans zaburzony jak jasny gwint...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 12:50, NikiNicoo napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=p_e-GwP7dv4&feature=player_embedded

JAVELIN TIME!!!
Rakiety kierowane Predator, Javeliny, AC-130, Naloty "zwykłe" i Harrierów, Dwa typy śmigłowców
i główny gość programu - sami-wiecie-co - śmierć z powietrza nabiera zupełnie innego
znaczenia.
Marudzicie na tego MW2 a nawet nie graliście...
Strasznie irytuje mnie takie zachowanie ;>
Dla porównania, BC2, troszku miodne.
http://www.gametrailers.com/video/africa-harbour-battlefield-bad/58727?type=flv

No i BFBC2 wygląda duzo lepiej niż MW2... Nie tylko wizualnie, widać że rozgrywka bedzie bardziej zroznicowana poza tym ogolnie wszystko jest genialniejsze xD, MW2 tez nie jest takie najgorsze ale brak dedykow mnie zniechecil zupelnie. Tak wiec BC2 rozwala MW2 na kawałki pod kazdym wzgledem nawet pod względem dzwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

To może być tylko dobrze wyreżyserowany filmik, przyjmijcie to raczej na chuodno niż tak na gorąco.
Obie gry wyglądają bardzo dobrze, szkoda, że różnica czasu pomiędzy premierami obu gier jest aż tak duża, moglibyśmy porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:06, NikiNicoo napisał:

/ciach/

To może być tylko dobrze wyreżyserowany filmik, przyjmijcie to raczej na chuodno niż
tak na gorąco.
Obie gry wyglądają bardzo dobrze, szkoda, że różnica czasu pomiędzy premierami obu gier
jest aż tak duża, moglibyśmy porównać.

To kiedy wychodzi BC2? Wydawalo mi sie ze na poczatku 2010
Wiem ze to sprawnie zlozony gameplay ale nalezy pamietac jak wyglada ryzgrywka z BFach. Nie jest tak szybka jak w MW, BF2 nawet byl nazywany przez niektorych gra taktyczną. Wiec dlatego tak to poskladali
Co nie zmienia faktu ze wyglada to genialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 12:54, Outlander-pro napisał:

Wie ktoś o co chodzi z tymi perkami w wersji "PRO" ? To się będzie jakoś oblokowywało?
Kurde, fajnie by było, nie powiem, że nie, bo te wersje PRO dodają fajne bonusy ;>


Wersje "pro" perków będą się odblokowywać po wykonaniu określonych wyzwań związanych z tymi perkami. Np. "Bling Pro" będzie się odblokowywał po zabiciu określonej liczby graczy za pomocą broni z zamontowanymi 2 dodatkami, albo "Marathon Pro" który odblokuje się jeśli przebiegniesz określoną ilość kilometrów używając przy tym perka "Marathon". Jak widać, te wyzwania raczej nie będą trudne, ich odblokowanie będzie raczej kwestią czasu :) Choć oczywiście trzeba będzie tych perków używać, to dla mnie jest to tylko zaleta (wiele było w jedynce perków, których właściwie w ogóle nie używałem, teraz przynajmniej będzie jakaś motywacja ku temu).

@up

BC2 wychodzi w Marcu, więc różnica pomiędzy MW2 a BC2 wynosi aż 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Wygladać wygląda, w praktyce może okazać się zupełnie inaczej.
Może zabraknąć tej dynamiki, szybkich efektownych starć i krótkich wymian ognia. A te aspekty oferuje nam właśnie MW2. Na 95%+ gameplayów na utubie z MW2 widać tylko taką grę. Gameplayów z BC2 nie ma za wiele, a to chyba pierwszy i jak na razie jedyny, który zrobił na mnie tak duże wrażenie dot. BC2

@Up&DblUp
Koniec Lutego, początek Marca.
na obsuwę się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój procek to: Intel Pent. Dual Core 2.2 GHz
Pamięć: 2GB RAM
Karta: GF 8400GS - 256MB

Czy Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie chodził na minimalnych?
Cod 4 i Cod: WaW chodziły u mnie bez problemów (ale nie na full oczywiście). GRID i Crysis również.
Podobno to zasługa silniku gry, że poprzednie części chodziły na gorszych sprzętach i ten silnik jest również w Cod: MW2.
Mam ochotę tą gierę kupić ale trochę głupio by było kupić i czekać do wakacji - wtedy kończy mi się gwarancja kompa i wtedy procek podkręcę.

Poczekać na Demo i przetestować czy kupić w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:23, kulpamen napisał:

Poczekać na Demo i przetestować czy kupić w ciemno?

Niestety, ale zapowiadano że MW2 będzie bez wersji demo.

Kto wie może parę miesięcy po premierze wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować