Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 22:05, Komintern83 napisał:

8 mb UPC. Lagi są. To widać słychać i czuć. Spróbuj zagrać większą gre np jaiś tryb na
18 graczy. Sam zobaczysz


Jeśli TY masz problemy to nie znaczy, że wszyscy mają. Grałem dzisiaj cały dzień w 18 graczy, lagów zero a net mam 1 mb. Ogólnie ten cały protest mnie śmieszy coraz bardziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy więc nie czytałem wcześniejszych stron, mam kilka pytań:
1. Jak się ma sprawa z serwerami?
2. Czy będę mógł grać z kolegą multi, ale nie tryb współpracy, a multi tak jak w cod4/waw?
3. Opłaca się kupić?
4. Myślicie, że wrócą serwery dedykowane po tej dzisiejszej fali wallhacków i aimów?

Z góry thx za odpowiedzi.
Pzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:14, Outlander-pro napisał:


> 8 mb UPC. Lagi są. To widać słychać i czuć. Spróbuj zagrać większą gre np jaiś tryb
na
> 18 graczy. Sam zobaczysz

Jeśli TY masz problemy to nie znaczy, że wszyscy mają. Grałem dzisiaj cały dzień w 18
graczy, lagów zero a net mam 1 mb. Ogólnie ten cały protest mnie śmieszy coraz bardziej
;]


To nie protest to fakt. Jakby wszystko było w porządku to bym się nie wściekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:14, Monti0512 napisał:

1. Jak się ma sprawa z serwerami?


Moim zdaniem nie ma na co narzekać. Wygląda to tak jak MW na konsolach - kilka typów rozgrywki -> wejście do lobby. Proste, przejrzyste i przyjemne. Denerwują tylko sytuacje, kiedy host sobie wychodzi. Fajnie to jednak rozwiązali, bo w mig gra wyszukuje innego gracza, który będzie hostował grę.

Dnia 11.11.2009 o 22:14, Monti0512 napisał:

2. Czy będę mógł grać z kolegą multi, ale nie tryb współpracy, a multi tak jak w cod4/waw?


Tak. W menu gry klikasz "Zaproś" i wybierasz gracza ze steamowej liczby znajomych. Kiedy już jesteście w party, to grając np. TDM jesteście w jednym teamie.

Dnia 11.11.2009 o 22:14, Monti0512 napisał:

3. Opłaca się kupić?


Imo jak najbardziej.

Dnia 11.11.2009 o 22:14, Monti0512 napisał:

4. Myślicie, że wrócą serwery dedykowane po tej dzisiejszej fali wallhacków i aimów?


Możliwe, chociaż moim zdaniem nie nastąpi to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:20, Komintern83 napisał:

>
> > 8 mb UPC. Lagi są. To widać słychać i czuć. Spróbuj zagrać większą gre np jaiś
tryb
> na
> > 18 graczy. Sam zobaczysz
>
> Jeśli TY masz problemy to nie znaczy, że wszyscy mają. Grałem dzisiaj cały dzień
w 18
> graczy, lagów zero a net mam 1 mb. Ogólnie ten cały protest mnie śmieszy coraz bardziej

> ;]

To nie protest to fakt. Jakby wszystko było w porządku to bym się nie wściekał.

Myślę, że mogłeś mieć problemy z netem (mógł ci mulić). Mam neostradę 2MB (wszyscy znają chyba jej reputację) i miałem tak, że grając w CODa WaW miałem w jednej chwili ping 40, a w następnej 900. Mimo to, iż masz innego dostawcę, myślę, że i tobie mogło się to zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:21, luq napisał:

bo w mig gra wyszukuje innego
gracza, który będzie hostował grę.

i wszystko jasne co pwooduje lagi. Hosting u graczy, zeby dobrze zahostowac trza miec neta ze 20 mb/s, wiec pozdro. Nie zdziwcie sie ze host ma nad wami duza przewage :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:43, Pernia napisał:

> bo w mig gra wyszukuje innego
> gracza, który będzie hostował grę.
i wszystko jasne co pwooduje lagi. Hosting u graczy, zeby dobrze zahostowac trza miec
neta ze 20 mb/s, wiec pozdro. Nie zdziwcie sie ze host ma nad wami duza przewage :>

Jeśli dostałbym hosting na serwie, to serw by siadł :/

Dnia 11.11.2009 o 22:43, Pernia napisał:

Czyli? Można już oficjalnie stwierdzić iż jest to Modern Warfail? Osobiście bym tego
nie chciał ale fakty faktami ;/


Cóż pewnie masz racje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:24, Monti0512 napisał:

Myślę, że mogłeś mieć problemy z netem (mógł ci mulić). Mam neostradę 2MB (wszyscy znają
chyba jej reputację) i miałem tak, że grając w CODa WaW miałem w jednej chwili ping 40,
a w następnej 900. Mimo to, iż masz innego dostawcę, myślę, że i tobie mogło się to
zdarzyć.


Nie bardzo. Mam wrażenie że ten algorytm który teor3etycznie dobiera graczy jest trzaśnięty. Jak gram TDM to wychodzi nawet OK pod warunkeim że nie ma w grze ludzi który mają mniej niż 3 kreski. Ale jak zagram w FFA to zaczyna się cyrk. Albo dobór graczy jest schrzaniony albo architektura P2P powinna służyć do torrentów a nie do rozgrywki sieciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 23:39, Kerigun napisał:

Ktoś wie jak zabezpieczyć to co osiągnęliśmy w multi przed formatem ??

Nie wiem jak w MW, ale normalnie przy grach na Steamie acziki są przypisane do konta Steam. Więc możesz formatować, grać na innym kompie, jeśli będzie to, to samo konto Steam, osiągnięcia wciąż będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 23:39, Kerigun napisał:

Ktoś wie jak zabezpieczyć to co osiągnęliśmy w multi przed formatem ??


Z tego co mi wiadomo, to staty są przechowywane na serwerach steam - reset nie jest zbyt prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi jedynie o to jakie ma łącze masz np. ty. Tu także liczy się host i jego szybkość netu i bebechy peceta.Załóżmy, że np. mam takie sobie łącze bezprzewodowe teoretycznie 6-7 Mb/s ale pc mam raczej takiego że spokojnie obsłużył te 12-18 osób. Natomiast kolega ma lepsze łącze np. 20Mb/s ale gorszy komputer który low detale dają mu góra 45 kl/s. I są problemy albo kiepskie łącze hosta albo kiepskie bebechy hosta albo oby dwie rzeczy naraz i dlatego dedyki były zawsze były o wiele lepszym rozwiązaniem pod tym względem. Dochodzi jeszcze VAC to jedno a brak kontroli nad serwerem to też klapa!!Jak wejdzie ci koleś z WH i Aimbotem i przez brak konsoli nie można wyrzucić go tylko najlepiej restart serwa!! I tu kolejna bolączka po tytułem host migration bo jak przez kogoś takiego host wyjdzie to cholera wie na jakiego innego hosta się przerzuci biorąc pod uwagę powyższe problemy!! I poraz kolejny dedyki najlepszym rozwiązaniem na wszytko!!

Kerigun jeśli pamięć mnie nie myli to na koncie steam to się wszystko(odblokowane osiągnięcia,statystyki itp.) zapisuje tak jak na GFWL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Steam jest jakaś możliwość robienia screenshotów albo kręcenia filmików? Próbowałem robić to za pośrednictwem np frapsa (testowałem też inne programiki), ale w momencie włączenia nagrywania program automatycznie się wyłącza zamiast nagrywać :P i tak każdy następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 00:32, Damianuss1 napisał:

W Steam jest jakaś możliwość robienia screenshotów albo kręcenia filmików? Próbowałem
robić to za pośrednictwem np frapsa (testowałem też inne programiki), ale w momencie
włączenia nagrywania program automatycznie się wyłącza zamiast nagrywać :P i tak każdy
następny.



Może spróbuj przez xfire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 00:46, Damianuss1 napisał:

Właśnie to obczaiłem :P. Zdaje się, że jeszcze wczoraj Xf nawet nie wykrywał MW2.


Chyba dlatego wczoraj był update. Dzisiaj widziałem już znajomego przez xfire, który pocinał w MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, pograłem kilkanaście godzin w Modern Warfare 2 i... no cóż, do sklepu marsz! Single jest świetny, dynamiczny, filmowy, trudny (gram na przedostatnim poziomie trudności), satysfakcjonujący i w ogóle smerfastyczny. Multi - cod 4 tylko dużo lepiej! Masa dodatków do broni (czujnik bicia serca, celownik termowizyjny, akimbo - dwa SMG naraz), dodatkowe zabawki (semtex rox), świetna zabawka w search&detroy - ostatni kill w rundzie jest replayowany z oczy zabijającego w zwolnionym tempie Muahah Całkiem fajne jest granie ze znajomymi - zapraszamy ich na stimie, a dołączając do serwera to gra się martwi żebyśmy byli w jednej drużynie.
Bombastiko!

http://www.gram.pl/news_8gPrHuy6_Call_of_Duty_Modern_Warfare_2_dwukrotnie_przebilo_Grand_Theft_Auto_IV.html

http://www.gram.pl/news_8gPrHuq7_Nie_pograsz_w_Modern_Warfare_2_z_kolegami.html (na szczęście tylko na PS3)

http://www.gram.pl/news_8gPrHe,3_Modern_Warfare_2_jeden_dzien_a_w_sieci_juz_sa_wallhacki_i_aimboty.html (tja...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować