Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 15:13, mrrruczit napisał:

Tu uważaj, bo kumpel na Win7 nie możesz przejść jakiejś misji - crashuje się do windowsa
(acz nie dam głowy że to na pewno wina systemu).

Coraz gorsze zdanie mam o tym systemie ale cóż to raczej norma biorąc pod uwagę co się działo z Vistą ale na starcie!!

Monti0512 w przypadku Radeona catalyst 9.2 spróbuj lub poczekaj do 9.11 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No DX już zainstalowany był w systemie. Po wpisaniu "DXDIAG" pokazuje że zainstalowany jest. Nie wiem co zrobić ;/ Może to problem tego że mam Radeona HD2600XT na agp i zamiast zainstalować Catalystow AGP Hotfix, to zainstalowałem wersję dla Visty 32bit, bo ponoc niektórym to działa (Hotfix nadal nie wyszedł, więc byłem zmuszony). No ale przecież i tak komunikaty ciągle wyświetlają info o braku bibliotek DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem z ta gra a bardziej z jej instalacją. Steam już zainstalowałem działa sprawnie lecz gdy włączam instalacje gry pisze że zainstaluje mi ją dopiero za 6 godz a szybkość plików instalujących się jest STRASZNIE WOLNA. Cz ymiał ktoś coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:43, Outlander-pro napisał:

zisiaj jakiś update się ściągał do multi, wiadomo co poprawia/wprowadza?

A ciężko luknąć update news w Steam''ie?? pewnie optymalizacje itp.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:46, RazieL180 napisał:

Mam Problem z ta gra a bardziej z jej instalacją. Steam już zainstalowałem działa sprawnie
lecz gdy włączam instalacje gry pisze że zainstaluje mi ją dopiero za 6 godz a szybkość
plików instalujących się jest STRASZNIE WOLNA. Cz ymiał ktoś coś podobnego ?


Możliwe, że zamiast instalować z płyty chce ściągać przez stima, czasem tak jest przy pierwszej instalce. Zatrzymaj pobieranie i instalkę, wybierz odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz (albo Zainstaluj Ponownie zamiast usuwać).

Jeżeli Steam nic nie ściąga - zrób sobie kanapkę, poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 23:28, Damianuss1 napisał:

Podaj pełną treść błędu. Możliwe, że ktoś już miał taki problem i znajdzie się rozwiązanie.

Więc tak wygląda mój błąd .

Odpalam grę pokazuje się okienko modern warfare 2, następnie czarny ekran i wyskakuje ten oto błąd

20091113155630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:53, Koxman napisał:

Mi się zatrzymuje pod koniec przygotowywania do instalacji ;/ A steam też nawala .

Mnie zastanawia czy czasem to nie są problemy z tym że spora grupa osób ma steam po polsku, bo ja mam po angielsku i mi steam nie nawala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:57, Monti0512 napisał:

A jak długo po zainstalowaniu muszę czekać na uruchomienie gry?

Ile muszę czekać - 10 minut już czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:57, michas95 napisał:

> Podaj pełną treść błędu. Możliwe, że ktoś już miał taki problem i znajdzie się rozwiązanie.

>
Więc tak wygląda mój błąd .

Odpalam grę pokazuje się okienko modern warfare 2, następnie czarny ekran i wyskakuje
ten oto błąd

Masz najnowszego DX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:02, Monti0512 napisał:

> A jak długo po zainstalowaniu muszę czekać na uruchomienie gry?
Ile muszę czekać - 10 minut już czekam ...

Niestety taka mentalność instalek na Steamie jest że czasami trzeba samemu odpalić gierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:05, Numenpl napisał:

> > A jak długo po zainstalowaniu muszę czekać na uruchomienie gry?
> Ile muszę czekać - 10 minut już czekam ...
Niestety taka mentalność instalek na Steamie jest że czasami trzeba samemu odpalić gierkę


Tzn. Jak to mogę zrobić? Bo niby 2 min temu pokazało się, że będę mógł grać za 31h, teraz za 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy steam ma aktualizować grę?? bo mi aktualizuje i to zrobi w ciągu 27h!!! Mam prędkość pobierania 70kb/s i tu pytanie ile waży łatka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam dość tego chol**** Windowsa Seven, format i XP powinien załatwić sprawę z Directem. Wrócę do siódemki gdy wyjdzie jakiś pierwszy Service Pack czy coś i radzę to zrobić każdemu posiadaczowi tego systemu.

<Mam pytanie, czy steam ma aktualizować grę?? bo mi aktualizuje i to zrobi w ciągu 27h!!! Mam prędkość <pobierania 70kb/s i tu pytanie ile waży łatka?!

Zapewne zamiast zainstalować grę z płyty nasz ukochany steam pobiera Ci go z internetu. Wyłącz "Aktualanianie" i włącz instalacje jeszcze raz - powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować