Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Witam. Dzisiaj wszedłem na multi MW2 i jest tam napisane Typ NAT: Ograniczony i link do strony na którą mam się udać. Na tej stronie napisane jest coś takiego :

"Log into your router and turn on UPnP (Universal Plug and Play), most routers have this option in the Administration tab.

The goal is to have an OPEN NAT in order to host Spec Ops games and get a wider selection of MP matches to join."

Gram od kilku dni i nie było problemów. Jak włączyć to UPnP ? (mam livebox''a TP -.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak kupuję MW2 i to już jutro. Jestem ciekawy multi i świetnego singla i genialnego special ops. Co zrobić. Gameplaye na tvgry.pl mnie skusiły. Jakoś to okrojone multi i steam przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że mój steam próbuje mi pobrać mw2, które mam zainstalowane...

> Czekam jakieś 5 min i mam 13%. Da się to jakoś pominąć? Co zrobić żeby uruchomić bez
> żadnych aktualizacji MW2?

To się ciesz, ja po 5 min miałem 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:58, michas95 napisał:

Ludzie zainstalowaliscie samego steama bez coda... wlozcie dysk 1 i kliknijcie instaluj
:)



Ale jak nie installne steama to nie zagram multi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:55, Kraju napisał:

A jednak kupuję MW2 i to już jutro. Jestem ciekawy multi i świetnego singla i genialnego
special ops. Co zrobić. Gameplaye na tvgry.pl mnie skusiły. Jakoś to okrojone multi i
steam przeżyje.

Brawo, tylko nie rozumiem czemu nie kupisz na 360 skoro i tak klanówek nie będziesz miał na PC ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2009 o 17:00, Monti0512 napisał:

Ale jak nie installne steama to nie zagram multi ...


Masz ten sam błąd co ja chciało mi poprostu pobrać 2 płytę odinstaluj mw2 i po tym zmień język w steamie na polski potem znowu zainstaluj i powinno być ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 17:19, Kaucz napisał:

Brawo, tylko nie rozumiem czemu nie kupisz na 360 skoro i tak klanówek nie będziesz miał
na PC ;P


Bo nie wydam 200 zł na samego singla który trwa nawet nie 5 h. Nie mam kasy na Golda do x''a, dlatego też wszelkie multi odpada. A więc wraz z multi w MW2, odpada też świetny tryb special ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w końcu w single''a troszkę i z początku nuuda ale im dalej ty lepiej. A misje

Spoiler

na wieży wiertniczej, i na zamku kapitalna.

Jeszcze troszkę mi w single;a zostało bo jestem chyba pod koniec II aktu. Single nawet taki średni jeżeli chodzi o długość. No i muszę wypróbować jeszcze special ops ale to za kilka dni , jak przejdę kampanię i odpocznę na 2-3 godzinki od superowego multi.

PS: Daję zdjęcie które nie co potwierdza słabą polonizację gry.

20091113175343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś cały dzień męcze Spec Ops i jest naprawdę fajnie, misje są zróżnicowane. Jak na razie najfajniejsza misja to imo misja w Czarnobylu. (Wszystkie misje przechodzi się w dwie osoby jak coś.)
Nie jest wcale łatwo bo wszędzie ukrywają się snajperzy w guillhie suit. Najczęściej aby ich wypatrzeć należy wystawić się na ostrzał. Poza tym jest też trochę zwykłej piechoty, ale oni sprawiają najmniej problemów.
Ogólnie bardzo fajnie zrealizowane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:02, Piotr13PL napisał:

A teraz rzecz, o której jeszcze nikt nie wspomniał, a mianowicie muzyka. Myślicie, że
Hans Zimmer się dobrze spisał;>?

Muzyka w tej grze to jedyne co się udało twórcom tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam komunikat, ale gdy chcę zmienić roździelczość i inne rzeczy związane z grafiką, po kilku próbach już działa ale czasami musze poprzez plik zmieniać...

Wie ktoś jak to naprawić? DX mam najnowszy z gry...

Co do multi to z programem ESET w trybie automatycznym mam Zamknięty czy jakiś taki NAT a jak włącze tryb interaktywny i zaakceptuje żądania gry dotyczące połączeń to jest już Otwarty, narazie korzystam z przełączania trybów ale nie ma innego rozwiązania co do otwartego NATa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze powiedzicie jak zainstalowam mw2 bez tego steam bo mam wolnego neta i to mi sie dlugo siciaga a nawet jesli wciskam instalacja to i tak sie wlancza ten steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, odnośnie Specjal Ops. Mianowicie, jak mogę zagrać w ten tryb w dwie osoby. Nie mam żadnej listy serwerów, a jak wysylam koledze zaproszenie, to nie mamy pojęcia jak się połączyć. Proszę o pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować