Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 23:17, Outlander-pro napisał:

EDIT: btw, dziś męczyłem Spec Ops cały dzień i zostały mi tylko misje Echo (czyli 3)
+ jeszcze dwie z poprzednich rozdziałów do zrobienia. Oczywiście wszystkie inne zrobione
na 3 gwiazdki ;]


spróbuj mieć takie wyniki na konsoli to pogadamy:D

gra zaczyna być nawet zacna - jak myślę, że gram na konsoli w coś co było na nią przeznaczone - MM, Lobby i inne pierdoły to naprawdę podoba mi się to:)

wielu fragów, mało lagów WAM życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Wczoraj zakupiłem MW 2, dzisiaj juz jestem po ukonczonej kampanii, ktora swoja drogą jest rzeczywiscie niesamowitym przeżyciem porównując do historii z innych tytułów.
Ale do rzeczy. Wczoraj wieczorem odpaliłem tryb multi i nie miałem żadnych problemów. Szybki dobór graczy, hosta czy jak mu tam i gra, pozniej znowu chwile czekania i jazda dalej.

Ale dzisiaj od rana nie da się wogóle. Kiedy klikam na wyszukanie serwerów to oczekiwanie nie ma końca(tak jakby wogole nie bylo nikogo grającego). Ostatecznie dobiera kilku graczy, po czym z niejasnych powodów czy to przez głupi komunikat steam(aktualizacja jakichś list), czy przez wyłączenie się calego hosta znowu wracam do menu wyboru :/.

Dodam tylko, że w menu pisze iż mam problem z natem, a z tego co wiem to ogranicza liczbe osob z ktorymi można grać, ale jednak jeszcze wczoraj wieczorem było wszystko dobrze.

Miał ktoś coś podobnego dziś lub wogóle? Czy to tylko u mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 12:07, mikim napisał:

Dzisiaj wyszedł jakiś update, który rozwiązuje jakiś problem z NATem, jeśli się nie mylę.


No fajnie. Naprawili napewno. Nat jak był to jest(znaczy sie ograniczony), a ja już wogóle nie moge grać.
Lipa totalna :( I nat tu nie ma wiele do gadania bo wczoraj było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nie mogę w ogóle odpalić MW2MP.
Steam się aktualizował z rana, potem MW2, nie wiem co to było, nie obchodzi mnie to. Obchodzi mnie to, że po splashu(czy jak to się nazywa, ta pomarańczowa tabliczka z gościem) nic się nie dzieje. Proces się zawiesza. czoraj grałem bez najmniejszych problemów.
Ten problem mam nie tylko ja, zaglądałem na oficjalne forum steam i paru gości ma ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 13:08, luq napisał:

Ktoś się orientuje co z tym fantem zrobić ? ( chodzi o NAT )


Najpierw wyłączyłem swojego antywirusa (ESET), by sprawdzić czy to jego wina i okazało się że tak bo NAT okazał się wtedy otwarty. W trybie automatycznego filtrowania miałem identyczną sytuację ale już po włączeniu trybu interaktywnego filtrowania wyskoczyły mi 2 prośby od gry w celu zaakcetowania połączenia.

Jaki masz antywirus? Postaraj się go skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Steam w tym przypadku może nie mieć znaczenia bo na forach piszą że tylko z MW 2 są takie cyrki jak nawet skonfigurują tego NAT''a to wtedy inne gry nie chcą działać to jedno a drugie że mają wtedy dziury w zabezpieczeniach większe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 13:43, necron1501 napisał:

Ktoś opisze dokładnie jak się gra? Warto wydać to 100 zł?


Ciężko opisać... Powiem tyle, WARTO.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 13:43, necron1501 napisał:

Ktoś opisze dokładnie jak się gra? Warto wydać to 100 zł?

No ja bym się jednak zastanowił choć fakt jak cena sporo niższa to może i warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować