Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2009 o 14:27, BasteKSG napisał:

Tez powiem, ze warto, bo zabawa jest przednia. Oby jeszce w jakims patchu dorzucili dedyki
i bedzie git :)

No raczej dodadzą tu jest link
http://www.gamecloud.nl/nieuws/7978/config-file-onthuld-dedicated-servers-mw2/

Dedyki są w kodzie źródłowym...
Czyli MW2 wersja PC to nic innego jak wybrakowana BETA

A co do host migration kolejna wtopa
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=173298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:01, Damianuss1 napisał:

Opcja spoileru się popsuła?


Najwidoczniej ktoś nie potrafi z niej korzystać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ile zapłaciłeś za obie jeśli mogę spytać?

P.S - Czy kampania się dzieli jak np. grasz Soapem raz Paulem ,czy np. rozdzielenie kampanii np. Terroryści oraz Antyterroryści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
niedawno wróciłem z MM ze świeżym opakowaniem MW2. Wcześniej twierdziłem, że nie kupię tej gry, ale jednak postanowiłem się przemóc i nabyć ją chociaż dla samego singla, a multiplayer zobaczę przy okazji, i wtedy stwierdzę, czy będę grał czy nie. Aktualnie jestem w trakcie instalacji, jak dotąd żadnych problemów. :)

Edit
@Down:
ja w MediaMarkt w Toruniu kupiłem za 119 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampania dzieli sie

za DA dalem 109 a za MW2 139, bo nie chcialo mi sie juz jezdzic i szukac taniej, ale na pewno znajdziesz za jakies 119 pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość głupi problem.
Nie mam w ogóle filmików podczas ładowania. Jedynie animowany znak "Infinity Ward". Żadnego intra (zamiast tego logo "Infinity Ward") ani filmików między misjami... Jedynie jakie miałem filmiki to przed misją w górach (druga chyba) i przed misją na lotnisku.
Ktoś ma ten problem lub wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 18:57, Damianuss1 napisał:

Powiem Wam tak: AUG HBAR to najlepszy karabin w tej grze :D!


A ja z kolei powiem tak: akimbo mp5k rlz! xD Grałem sobie czymś takim dzisiaj na Sidrowie (chyba tak się ta mapa nazywała) i kosiłem ostro. Wyskakuje przeciwnik? Full auto z obu PM''ów i problem z głowy ;P

A AUG''a miałem raz w ręku, miał doczepione ACOG i tak tą bronią rzucało przy strzale, że nie wiem. Kosmiczny odrzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 19:02, Outlander-pro napisał:

A AUG''a miałem raz w ręku, miał doczepione ACOG i tak tą bronią rzucało przy strzale,
że nie wiem. Kosmiczny odrzut.

To dobrze, każdy ma inne odczucia. Widać że gra jest dobrze wyważona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 19:02, Outlander-pro napisał:

A ja z kolei powiem tak: akimbo mp5k rlz! xD Grałem sobie czymś takim dzisiaj na Sidrowie
(chyba tak się ta mapa nazywała) i kosiłem ostro. Wyskakuje przeciwnik? Full auto z obu
PM''ów i problem z głowy ;P

A czy czas przeładowania podwaja się? Czy jest tak ługie jak przeładowanie RKMu bez pomocnego perka Quick Hand?

Dnia 14.11.2009 o 19:02, Outlander-pro napisał:

A AUG''a miałem raz w ręku, miał doczepione ACOG i tak tą bronią rzucało przy strzale,
że nie wiem. Kosmiczny odrzut.

Już ten drugi celownik (nazywanie go "laserowym" było chyba błędem w tłumaczeniu) lepiej się sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Proszę wybaczyć, ale nie czytałem całego topicu, aczkolwiek mam pytanie. Czy na konsolę PS3 - jest tryb coop offline, oraz jeśli tak, ile jest tych "specjalnych" misji.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pusta alejka w slumsach. Siedzę cichutko na jednym z dachów obserwując sytuację przez lunetę mojego Intervention. Czterech milicjantów zbliża się od północy. Przeładowuję magazynek, wstrzymuję oddech. Strzał - prosto w tulów. Zmiana pozycji. Następny - tym razem w białą czapkę, która za chwilę miała się zrobić soczyście czerwona. Pozostałych dwóch szuka chaotycznie osłony, jeden z nich został trafiony w klatkę, kiedy próbował schować się za jednym z winkli. Ostatni chwyta bombę i zaczyna uciekać przez ciasne uliczki. Wstaję i zaczynam pościg. Milicjant ucieka przez plac zabaw i starą zepsutą bramkę. Przykucnąłem i przymierzyłem. Pacjent dostał w tyłek.

Innymi słowy - S&D z 3 osoby FTW! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować