Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2009 o 19:35, Komintern83 napisał:

> Wiecie co z tym wysokim pingiem zrobić ?
> mam neo + livebox.
>
Podłączać się aż nie będziesz mieć niskiego.

zajebiście inteligentne to było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no ni cholery się przez neta nie da pograć przez ostatnią godzinkę bo takie lagii są. Jeżeli nie zrobią tych dedykowanych serwerów to kij im w oko z takim graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 19:07, Damianuss1 napisał:

Jak doczepisz rączkę taktyczną to prawie nic nie rzuca :P i wtedy można nim wymiatać
ostro bo jest bardzo celny.


Dorwałem dzisiaj AUG''a w co-opie i tam był niesamowicie celny, ale był z domyślną lunetą. Może ACOG źle wpływał na celność, a może rączki nie było? Who knows :P

@SpecShadow
>A czy czas przeładowania podwaja się? Czy jest tak ługie jak przeładowanie RKMu bez pomocnego perka Quick Hand?

Akurat miałem Quick Hand w tej klasie, ale przy przeładowaniu postac po prostu opuszcza ręce i od razu podnosi z magicznie uzupełnionymi magazynkami :P Krótko trwa przeładowanie, naprawdę. Tylko ostrzegam, że taka kombinacja sprawdza się raczej na krótkie dystanse, mapki mniejsze, we wnętrzach, w zaułkach. Bo inaczej przeciwnik zdobywa przewagę odległości i celności :P Ale poza tym to mp5k jest świetne.

@DarthBondzik
Misji specjalnych jest 23, a nie 6 jak ktoś wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:26, Ziggy napisał:

Kurde no ni cholery się przez neta nie da pograć przez ostatnią godzinkę bo takie lagii
są. Jeżeli nie zrobią tych dedykowanych serwerów to kij im w oko z takim graniem.


I to jest dziwne, bo lagi dostają pojedyńcze osoby, nie ma tak że wszyscy z reguły. Nie wiem od czego zależą lagi. Jak na razie tylko w czwartek miałem kosmiczne lagi, że grać się nie dało. Poza tym: zero lagów. Może to zależy od Twojego dostawcy neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:20, SimpleGamer napisał:

> > Wiecie co z tym wysokim pingiem zrobić ?
> > mam neo + livebox.
> >
> Podłączać się aż nie będziesz mieć niskiego.
zajebiście inteligentne to było .

jeśli masz w Steam opcje linii komend wł. to czasami wpisanie (o ile te komendy działaja w MW2)
cl_updaterate 66
cl_cmdrate 66
rate 30000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:34, Hoverus napisał:

Czesc co do MW2, elegancki single, cooperative jeszcze lepszy jak sie gra we dwóch a
multi - no comment - zostaje przy MW 1

Lagi? Bo Ja też chyba zostanę przy MW 1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:31, Numenpl napisał:

> > > Wiecie co z tym wysokim pingiem zrobić ?
> > > mam neo + livebox.
> > >
> > Podłączać się aż nie będziesz mieć niskiego.
> zajebiście inteligentne to było .
jeśli masz w Steam opcje linii komend wł. to czasami wpisanie (o ile te komendy
działaja w MW2)
cl_updaterate 66
cl_cmdrate 66
rate 30000

A gdzie takową linie komend można w steam znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie akurat w przypadku MW2 mamy do czynienia po części z cyrkiem ala DOW2(Który ma i Steam i GFWL - nie wiem kto z twórców wpadł na ten debilny pomysł , ale pół biedy tu jeszcze nie ma takich problemów) gdzie mamy i Steam i IWnet zauważ że to są 2 serwisy co powoduje większe obciążenie łącza no bo nie dość że steam w tle to jeszcze musi się połączyć z IWnet i tu kolejny problem!! IWnet ma problemy z tym co Steam o dziwo nie ma między innymi z NAT i jak za dużo użytkowników się połączy jednocześnie to wiadomo co się stanie!!Nikt co ma grę zainstalowaną nie może się połączyć na Steam bo jednocześnie loguje się na IWnet albo są mega ściny i freezy!!A co do tekstu że pojedyńcze osoby mają tak to dlatego że reszta która ma te problemy se odpuściła i gra w WAW lub MW1!!

SimpleGamer
A nie jednak nie ma linii kommend wogóle sorry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:31, Outlander-pro napisał:

> Kurde no ni cholery się przez neta nie da pograć przez ostatnią godzinkę bo takie
lagii
> są. Jeżeli nie zrobią tych dedykowanych serwerów to kij im w oko z takim graniem.


I to jest dziwne, bo lagi dostają pojedyńcze osoby, nie ma tak że wszyscy z reguły. Nie
wiem od czego zależą lagi. Jak na razie tylko w czwartek miałem kosmiczne lagi, że grać
się nie dało. Poza tym: zero lagów. Może to zależy od Twojego dostawcy neta?

Tylko że lagi mieli dzisiaj wszyscy na serwerze niestety. A ja miewam rzadko lagi na necie 2mb od neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:04, necron1501 napisał:

Co sie ściąga do Modern Warfare przez steama? Bo strasznie wolno leci mimo ze mam 1 mg.

Aktualizacje (jakieś pliki na płytach są zrypane) , jest tego trochę do singla i do multi .Do każdego ściąga osobno.U mnie trwało to 1 godzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:04, necron1501 napisał:

Co sie ściąga do Modern Warfare przez steama? Bo strasznie wolno leci mimo ze mam 1 mg.

Ilość osób które ma grę vs Steam

p.s.

Dobre sobie wchodzę na forum Infinity Ward i patrzę na fora pc,x360,ps3 i co widzę!!??
Że zarówno o dziwo w sprawie Host migration,lagów i problemach z zalogowaniem wszyscy są jednego zdania IWnet to największy niewypał ostatnich lat!! ROTFL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem już chyba w ostatniej misji, na samym końcu.

Spoiler

Spadam z wodospadu po tym, jak Price ustrzelił heli.

Gdy ekran już robi się ciemny, to nagle gra się zawiesza i pokazuje mi się error: Could not load zone "ending.ff". czy coś takiego. Wie ktoś jak to naprawić? :/

Edit:
Pf, obejrzałem zakończenie na youtube. Ale to jednak już nie to samo. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:17, Assasin93 napisał:

Mam problem. Jestem już chyba w ostatniej misji, na samym końcu.

Spoiler

Spadam z wodospadu
po tym, jak Price ustrzelił heli.

Gdy ekran już robi się ciemny, to nagle gra się
zawiesza i pokazuje mi się error: Could not load zone "ending.ff". czy coś takiego. Wie
ktoś jak to naprawić? :/

Edit:
Pf, obejrzałem zakończenie na youtube. Ale to jednak już nie to samo. :F

Spróbuj jeszcze raz jak nie działa czekaj na patch''a albo przeinstaluj grę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować