Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Witam mam pewiem problem zakupiłem tą grę zainstalowałem grałem sobie 5 dni i tu nagle ktoś mi konto steam ukradł , i w związku z tym mam pytanie czy można gdzieś kupić sam cd key ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 00:04, kamyk092 napisał:

Witam mam pewiem problem zakupiłem tą grę zainstalowałem grałem sobie 5 dni i tu nagle
ktoś mi konto steam ukradł , i w związku z tym mam pytanie czy można gdzieś kupić sam
cd key ?


Tak jak kolega napisał:
Skontaktuj się z Valve. To jest na tyle profesjonalna firma, że po zgłoszeniu tego incydentu, na pewno podejmą stosowne kroki, żebyś jak najszybciej mógł znowu pograć.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 20:54, Izrafel92 napisał:

Co do twoich zastrzezen do scenariusza...to jet TYLKO gra. Nie wymagaj jakiegos wielkeigo
realizmu odnosnie przebiegu wydarzen. To nie ma byc "symulator na wypadek 3 wojny swiatowej"
czy cos w tym stylu.


Zawsze można napisać o każdym filmie i każdej grze, że "to tylko gra". W ten sposób można bronić najbardziej idiotycznych scenariuszy i pomysłów. CoD miał w założeniu przedstawiać realizm historyczny lub jego ekstrapolację na przyszłość. O ile MW 1 ma scenariusz dość prawdopodobny, o tyle MW 2 jest po prostu Bondem lub produkcją w stylu "Bez twarzy" i podobnych szitów sensacyjnych. Dobrze, że nie ma w nim wątku fantasy lub sci-fi, bo do "Dnia niepodległości" niewiele mu brakuje. :]

Dnia 16.11.2009 o 20:54, Izrafel92 napisał:

Co do Bruckheimera. Mnie akurat sie podobali "Piraci z karaibow", skoro to czyni mnie
dla ciebie "bezmozgowcem", to moze lepiej nie wypowiem sie na temat ciebie i twojego
sposobu klasyfikacji ludzi.


Mówimy o dwóch różnych koncepcjach świata. "Piraci z Karaibów" to film przygodowo-fantasy z założenia, od początku do końca (aczkolwiek z kolejną częścią było w nim coraz więcej przegięć, np. te słynne potrójne armaty w systemie gatlinga na "Latającym Holendrze"... litości!!!). Natomiast MW ma być osadzony w naszej przyszłości, bez duchów, Supermana czy Obcych atakujących z kosmosu. Gatunek, jaki MW reprezentuje, to tzw. "reality fiction". I jeżeli Infinity Ward chce aspirować do kalibru reality fiction, jaki przedstawia np. Tom Clancy, to niech nie podrzuca nam tak rażących oczy i mózg baboli - rażących dla logicznie myślących ludzi. Nie powiem, pewnie chcieli dobrze, ale cuda w stylu fala uderzeniowa od eksplozji na orbicie, lub nieprawdopodobny wątek generała Shepherda... sorry, ale to już zahacza o tanie filmy akcji typu B z Lorenzo Llamasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 09:45, Komintern83 napisał:

Widzieliście już to???


http://www.youtube.com/watch?v=-rqLUDfl26Y


Jak nie to polecam. Dobrze ryje czache. Activision fail. i niech mi ktoś powie że da
się zrobić coś takiego z grą na konsole. Xbox, PS3 i cała reszta mogą się schować.


Rozumiem, że to są te wspaniałe punkbustujące korzyści płynące z nowych serwerów do CoD MW2 po IWNet/Steam? :> Doooobre w ryj, dziękujemy za raj dla cziterów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 12:52, EverettMcGill napisał:

> Widzieliście już to???
>
>
> http://www.youtube.com/watch?v=-rqLUDfl26Y
>
>
> Jak nie to polecam. Dobrze ryje czache. Activision fail. i niech mi ktoś powie że
da
> się zrobić coś takiego z grą na konsole. Xbox, PS3 i cała reszta mogą się schować.


Rozumiem, że to są te wspaniałe punkbustujące korzyści płynące z nowych serwerów do CoD
MW2 po IWNet/Steam? :> Doooobre w ryj, dziękujemy za raj dla cziterów. :D


Ech... ciołki małej wiary. Przed nosem masz serwer dedykowany a po to żeby było lepiej widać jak bardzo da się zaingerować w kod gry troche podrasowali broń. Zresztą tak na dobrą sprawe pewnie wyedytowali któryś plik zawierający skrypty bo nie sądze żeby broń była hardcoded, w końcu jasie z IW chcą sprzedać duuuużo DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 09:45, Komintern83 napisał:

Jak nie to polecam. Dobrze ryje czache. Activision fail. i niech mi ktoś powie że da
się zrobić coś takiego z grą na konsole. Xbox, PS3 i cała reszta mogą się schować.

Rzeczywiście, pędzę się schować, strasznie na konsoli mi brakuje takich serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 00:04, kamyk092 napisał:

Witam mam pewiem problem zakupiłem tą grę zainstalowałem grałem sobie 5 dni i tu nagle
ktoś mi konto steam ukradł , i w związku z tym mam pytanie czy można gdzieś kupić sam
cd key ?

Wejdz w support steamu, zrób zdjęcie pudełka gry i najlepiej skan/zdjęcie z kluczem. Opisz problem i w ciągu tygodnia odzyskasz konto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 13:55, Kryhuu napisał:

> Jak nie to polecam. Dobrze ryje czache. Activision fail. i niech mi ktoś powie że
da
> się zrobić coś takiego z grą na konsole. Xbox, PS3 i cała reszta mogą się schować.

Rzeczywiście, pędzę się schować, strasznie na konsoli mi brakuje takich serwerów.


Masz racje konsole schowaj i kup PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 13:55, Kryhuu napisał:

Rzeczywiście, pędzę się schować, strasznie na konsoli mi brakuje takich serwerów.

Tylko jak byś chciał zagrać na takim serwerze to na konsoli ni dy rydy, a na PC masz wybór między normalnym serwem a mniej normalnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 13:59, Kirabaxior napisał:

> Witam mam pewiem problem zakupiłem tą grę zainstalowałem grałem sobie 5 dni i tu
nagle
> ktoś mi konto steam ukradł , i w związku z tym mam pytanie czy można gdzieś kupić
sam
> cd key ?
Wejdz w support steamu, zrób zdjęcie pudełka gry i najlepiej skan/zdjęcie z kluczem.
Opisz problem i w ciągu tygodnia odzyskasz konto. Pozdrawiam.


Albo nie odzyska. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 00:04, kamyk092 napisał:

Witam mam pewiem problem zakupiłem tą grę zainstalowałem grałem sobie 5 dni i tu nagle
ktoś mi konto steam ukradł , i w związku z tym mam pytanie czy można gdzieś kupić sam
cd key ?

Dobra sam miałem taki problem kontaktujesz się przez steam support
tworzysz tam nowe konto
i wysyłasz prośbę w sprawie odzyskania starego konta tu masz link do tutoriala
https://support.steampowered.com/kb_article.php?s=8829ce1940764bc6c26c094015ea81e4&ref=2347-QDFN-4366

musisz mieć scany lub zdjęcia przynajmniej 1 gry korzystającej ze steam''a (im więcej tym lepiej)

Komintern83 musieli widzieć sam podałem link do tego filmiku wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 16:19, DesMonD__PL napisał:

pomocy!
Mam problem z mw2 taki blad mi wyskakuje
could not load localization.txt
Please make sure Modern warfare 2 is run from correct folder


czeka cię weryfikacja integracji cache gry w steamie i ściągnięcie brakujących plików lub reinstall!!
lub zmiana języka samego steam''a!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować