Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 09:57, Citkowsky napisał:

> > A jak rozmawiać przez mikrofon ma czacie głosowym w steamie?
> Niestety...Nie da się :/

Twój tekst nadał by się do kwasów tygodnia.
Rozmawiać na czacie głosowym się nei da? HAHA, to ciekawe po co on jest^^


A tylko spróbuj dodać, skoro tak na gram.pl słyszałem? Wybacz,ale nie będę narzucać,prawdopodobnie źle słyszałem o tym.My bad.

P.S -Do kwasów? Ty taki idealny? WoooW ,nie spodziewałem się tutaj Alfy i Omegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 14:59, Outlander-pro napisał:

Z tego co widziałem (bo długo w opcjach nie siedziałem) to wszystko się da pięknie ustawić.
Zresztą jak włączasz grę to domyślnie gra ustawia wszystko jak najlepiej dla Twojej konfiguracji.


Oprócz rozdzielczości, bo mi ustawiła 800x600 na 22" panoramie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:37, Bartex69 napisał:

> > >>............


Wystarczyło pomyślec. Jeżeli czat nazywa się głosowy to znaczy, że używa się GŁOSU. A jak się używa głosu to trzeba go jakoś ,,przenieść" do kompa i jedyną możliwością jest mikrofon. A wystarczyło tylko sobie logicznie pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:51, Citkowsky napisał:

> > > >>............

Wystarczyło pomyślec. Jeżeli czat nazywa się głosowy to znaczy, że używa się GŁOSU. A
jak się używa głosu to trzeba go jakoś ,,przenieść" do kompa i jedyną możliwością jest
mikrofon. A wystarczyło tylko sobie logicznie pomyśleć.


Ehe,przecież i Ja mam mikrofon więc wiem co to jest >< My bad.I na tym skończmy...Więcej błędów tego typu popełniać nie będę. Po prostu ktoś wspominał w temacie na gram.pl o MW 2,że "brak możliwości rozmowy z mikrofonem przez" Steam...Podałbym ci chętnie ten temat kto tak napisał,ale nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:55, Bartex69 napisał:

> > > > >>............


Nie ma sprawy. Dialog okazał mi się dość śmieszny, że wrzuciłem go do kwasów. Nie powiem, śmiałem się z tego dłuższą chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo do dzisiaj od dnia premiery gry ani razu nie włączyłem trybu operacji specjalnych. Wypróbowałem zaledwie dwie misje i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony :D. Ten tryb wymiata, oprócz multi widzę, że będę miał co robić i tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem podczas gry w modern warfare 2. I mam straszne szumy przez mikrofon. Ja nie rozumiem co mój kolega mówi a on mnie słabo słyszy. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:32, mr_chief napisał:

Witam. Jestem podczas gry w modern warfare 2. I mam straszne szumy przez mikrofon. Ja
nie rozumiem co mój kolega mówi a on mnie słabo słyszy. Co zrobić?


Wyłączyć grę i dopiero wtedy rozpocząć czat głosowy, zwykle coś takiego pomaga, bo łączenie się w czasie gry zalicza czasem buga. Ew. poprawne skonfigurowanie mikrofonu, w skrajnych przypadkach to wina sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:38, Outlander-pro napisał:

> Dzięi. Heh... Teraz nic nie słysze.:P
> Jaki program polecacie do gadnia?

Ventrillo 2.1.4., TeamSpeak, Xfire, Steam ... ostatecznie Skype.


Włączyliśmy grę ponownie i teraz jest zero szumów. On mnie słyszy, a ja nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2009 o 23:38, Outlander-pro napisał:

Ventrillo 2.1.4., TeamSpeak, Xfire, Steam ... ostatecznie Skype.


Zainstalowalosmy Xfire i jest tak jak przez steam. Wiesz może co jeszcze mogłoby by przyczyną naszych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu MW2 człowiek patrzy na tę grę inaczej. A mianowicie na to, że jest taka krótka. Może i trwa tylko pięć godzin, ale to jedne z najlepszych przegranych godzin w moim życiu. To pięć godzin fantastycznej akcji, świetnej fabuły z filmowym rozmachem. Gra jest krótka, ale dopracowana pod każdym względem. Myślę, że każdy woli zagrać w grę krótką, ale ani chwili się nie nudzić tylko z zachwytem przeżywać każdą minutę gry niż w grę sztucznie przedłużaną, albo długą i bez polotu. Bez wątpienia mogę stwierdzić, że to najlepszy FPS w jaki grałem i jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły na światło dzienne. Absolutny hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 00:49, Damianuss1 napisał:

Wie ktoś jak mogę zrobić sobie taki kolorowy nick jak mają inni gracze, których widać
podczas ich przyłączania się do gry?

piszesz "^x"
Gdzie "x" jest liczbą od 0 do 9.
Każda liczba odpowiada za jakiś kolor.
na przykład. ^6Damianuss1 da Ci Damianuss w kolorze niebieskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 00:49, Damianuss1 napisał:

Wie ktoś jak mogę zrobić sobie taki kolorowy nick jak mają inni gracze, których widać podczas ich przyłączania się do gry?


Nie mam pojęcia jak to jest z MW2, ale poprzednie CoDy wymagały jedynie wpisania tuż przed nickiem (lub konkretnym fragmentem nazwy) "^x" gdzie cyfra podstawiona za x odpowiadała za kolor. Przykładzik z rękawa:
aby uzyskać combo czerwony Lechu + biały Kaczyński wystarczy wpisać "^1Lechu ^7Kaczyński".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować