Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 00:54, SimpleGamer napisał:

na przykład. ^6Damianuss1 da Ci Damianuss w kolorze niebieskim.


A nie prawda, bo ^6 jest odpowiedzialne za kolor różowy, niebieski jest pod ^4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 01:01, mr_chief napisał:

Moglby mi ktoś odpowiedzieć na mojego poprzedniego posta, bo to dość ważna sprawa...:)


Ściągnijcie sobie TS''a, poszukajcie darmowego serwera i wbijcie tam i gadajcie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 01:22, Kraju napisał:

Ściągnijcie sobie TS''a, poszukajcie darmowego serwera i wbijcie tam i gadajcie do woli.


Chodzi o gadanie podczas gry rzecz jasna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:41, DawSolo napisał:

> > System hostowania
> > potyczek, czekanie aż zapełni się lobby, brak komunikacji głosowej, brak możliwości

> postawienia
> > własnych, dedykowanych serwerów sprawia, że gracz, który przyzwyczaił się do
standardów
>
> > swojej platformy (PC) może się już na starcie zniechęcić.
> W twoim poście wszystko się zgadza oprócz jednej rzeczy .Komunikacja głosowa w grze
jest.
>

Hmm, dam głowę, że nie ma. Ja opisuję wersję na PC, a tutaj komunikacji głosowej nie
widziałem. Może i jest, ale tylko jako czat głosowy w Steam. Może ominęła mnie jakaś
aktualizacja, w co wątpię. :P Nie wiem jak jest na konsolach.


Tutaj się z tobą nie zgodzę czat głosowy jest na 100% w multiplayerze naciskasz Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w trybie multi jak się kasę tworzy. Da się dodać 2 dodatki do broni? Chodzi mi np. o tłumik i celofnik cholograficzny. Bo widzialem już ludzi z czujnikiem pulsu i celownikiem cholograficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 08:35, Manix69 napisał:

Mam pytanie, w trybie multi jak się kasę tworzy. Da się dodać 2 dodatki do broni? Chodzi
mi np. o tłumik i celofnik cholograficzny. Bo widzialem już ludzi z czujnikiem pulsu
i celownikiem cholograficznym.

Perk Gadżet na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 01:19, Jedimax napisał:

> na przykład. ^6Damianuss1 da Ci Damianuss w kolorze niebieskim.

A nie prawda, bo ^6 jest odpowiedzialne za kolor różowy, niebieski jest pod ^4

Napisałem "na przykład" czy nie napisałem ?
Dokładnie nie pamiętam jaki kolor pod daną cyfrę podchodzi, ważny jest sam fakt, jak kolor zmienić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 00:17, mr_chief napisał:

Zainstalowalosmy Xfire i jest tak jak przez steam. Wiesz może co jeszcze mogłoby by przyczyną
naszych problemów?


Jeśli macie znowu to samo, to ja obstawiam albo złe skonfigurowanie mikrofonu, a może nawet popsuty mic. Bo z chatem głosowym w XF nigdy problemów nie miałem. Ew. to wina jakichś sterowników, jeden znajomy miał z nimi problem i musiał je wywalić, ale ja się zbytnio na tym nie znam. Więc albo pogrzeb w ustawieniach mikrofonu, sprawdź czy wszystko dobrze podłączone jest. Jak nie, kup nowy mikrofon za 10 zł. Ew. dowiedz się czy to nie wina sterowników. Innych pomysłów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Mój kolega chciał na chwilę po pożyczyć MW2 i chyba tylko na singla, ale wlasnie teraz nie wiem. Czy jeśli mu dam płytkę, to będzie mógł normalnie zaistalować, wpisać klucz i odpalić singla, czy to jest tylko na jedną instalację/jednego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz mu hasło i login na swoje konto Steam, to będzie mógł u siebie grać. Inaczej nie da rady, gra jest przypisana do jednego konta, a instalować ją możesz na wielu komputerach na raz - tylko na jednym koncie Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 07:58, kryst90 napisał:

> > > System hostowania
> > > potyczek, czekanie aż zapełni się lobby, brak komunikacji głosowej, brak
możliwości
>
> > postawienia
> > > własnych, dedykowanych serwerów sprawia, że gracz, który przyzwyczaił
się do
> standardów
> >
> > > swojej platformy (PC) może się już na starcie zniechęcić.
> > W twoim poście wszystko się zgadza oprócz jednej rzeczy .Komunikacja głosowa
w grze
> jest.
> >
>
> Hmm, dam głowę, że nie ma. Ja opisuję wersję na PC, a tutaj komunikacji głosowej
nie
> widziałem. Może i jest, ale tylko jako czat głosowy w Steam. Może ominęła mnie jakaś

> aktualizacja, w co wątpię. :P Nie wiem jak jest na konsolach.

Tutaj się z tobą nie zgodzę czat głosowy jest na 100% w multiplayerze naciskasz Z


Fakt, nie zwróciłem uwagi, że to tylko w co-op nie ma. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra dzisiaj singla skończyłem :D

Fabuła może ma parę naciągnięć ale cóż przyjemnie się ogląda rozwój akcji, i wbrew temu co mówią niektórzy świat znowu ratują brytole :). Multi daje radę prawie lagów nie ma.

Single o wiele lepszy niż w poprzedniej części, multi zresztą tyż. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam udało nam się z kolegą w pełni komunikowac przez mikrofon. Bardzo dziękuje.:D
I mam ostatnie pytanko. Bo słyszymy się dość głośno, ale czasem muzyka z gry nas zagluszy. I moje pytanie brzmi: Jak sciszyc muzykę z gry nie sciszając głosu kolegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 17:40, mr_chief napisał:

Dzięki Wam udało nam się z kolegą w pełni komunikowac przez mikrofon. Bardzo dziękuje.:D
I mam ostatnie pytanko. Bo słyszymy się dość głośno, ale czasem muzyka z gry nas zagluszy.
I moje pytanie brzmi: Jak sciszyc muzykę z gry nie sciszając głosu kolegi?


W opcjach gry? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 17:49, Assasin93 napisał:

W opcjach gry? :>


To się tylko takie proste wydaje...:D
Bo w opcjach dźwięku mam tylko Glosnosc Ogolną, a ona scisza wszystko, z kolegą włącznie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować