Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 16:58, Bartex69 napisał:

A powiec no mi,czy TOBIE się tak pokazało?Niech mi pokażą screena,a nie będę se robić
wielkie "JAJA"...


wpisz sobie w google nazwę tego trojana z dopiskiem mw2 : TR/Crypt.XPACK.Gen mw2 . Sam zobaczysz na ilu forach jest spam z tym problemem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:21, Outlander-pro napisał:

Subiektywna opinia :) Jak dla mnie "dwójka" bije "jedynkę", zwłaszcza w kategorii "nieoczekiwane
zwroty akcji". Nigdzie nie wyczułem by cokolwiek było robione na siłe. Miałem wręcz wrażenie,
że wszystko zostało idealnie wyważone i podane graczowi. Jeśli mówiąc "osiedla" masz
na myśli favele to na pewno nie mogę się zgodzić by było nudno :P Jeden z bardziej chaotycznych
i trudnych do ogarnięcia misji w singlu, bo układ slumsów jest taki, że zabić mogą gracza
z każdej strony ;)


Chyba "najnudniejsze zwroty akcji". Ja po trzeciej misji aktu pierwszego miałem dość.
Tak, tak steam jest fajny. Fajnie obciąża komputer, fajnie siedzi w procesach, fajnie pokazuje error na 98% pobierania gry z tej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówiąc "osiedla" masz

Dnia 23.11.2009 o 20:21, Outlander-pro napisał:

na myśli favele to na pewno nie mogę się zgodzić by było nudno :P Jeden z bardziej chaotycznych
i trudnych do ogarnięcia misji w singlu, bo układ slumsów jest taki, że zabić mogą gracza
z każdej strony ;)


Nie chodzilo mi o slamsy, tylko o te osiedla w USA co sie biega z calym oddzialem, dla mnie byly nudne, bo zbyt typowe.

Dnia 23.11.2009 o 20:21, Outlander-pro napisał:

Fabuła świetna, pokręcona, trzymająca w napięciu i pełna niespodzianke. Film akcji pełną
gębą ;D


Dla mnie swietna i pokrecona fabule to ma Bioshock, a nie Modern 2.

Dnia 23.11.2009 o 20:21, Outlander-pro napisał:


> ps. No i ten nieszczesny steam arghhh. Hate it!
Nie wiem czemu ludzie psioczą na steama - mam na nim z 15 gier, z żadną nie miałem nigdy
problemów, jest to program całkiem użyteczny i dobrze że jest tak naprawdę.


Moze dlatego ze ja wogole go nie uzywam i spedzilem na instalowaniu tej gry 3 h, a nie mam calych dni na to bo pracuje ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiedle w USA to najgorszy etap z całej gry, później już jest tylko lepiej :)
To osiedle jest po prostu tragiczne, z wyglądu, designu oraz gameplayu.

MW2 jest grą super ale przereklamowana jak cholera. Przeszedłem ją na weteranie i tak jak mi tutaj brakowało wychylania się za rogi to szkoda gadać.
Granie w te grę na poziomach trudności powyżej normalnym totalnie się mija z celem i ociera o czysty masochizm a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poczułem potęgę FAMASa :D. AUG był dobry, ale ten FAMAS to kompletne piekło. Idealny zasięg, świetna celność i oszczędność pocisków dzięki trzystrzałowemu trybowi. Piękna broń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help!
Mam problem jakos serwow mi dlugo szuka i jakies takie dziwne sa?
Goscie maja nicki np: asv23124fc
i do tego jakies chinskie znaczki
Co jest?
Wczesniej tak nie mialem (serwy teraz odnajduje dopiero jak jest 130ms czy 120ms)?
Sam nie wiem o co chodzi bo to jakies dziwne jest
O a jak juz znajde serw to najczesciej pisze ze hosta nie mozna przeniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 01:22, Damianuss1 napisał:

Dzisiaj poczułem potęgę FAMASa :D. AUG był dobry, ale ten FAMAS to kompletne piekło.
Idealny zasięg, świetna celność i oszczędność pocisków dzięki trzystrzałowemu trybowi.
Piękna broń ...


Pff tam FAMAS :P Jak dostaniesz M16 w łapki to poczujesz power. Pod każdym wględem lepsza broń od FAMASa ;)

A co do linka do YT - ludzie, przecież to aż tak widać, że to żart, że pisanie "Fake" świadczy o jakiejś głupocie.
Nie miało to być prawdziwe, to dowcip.
>.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 16:52, Outlander-pro napisał:

A co do linka do YT - ludzie, przecież to aż tak widać, że to żart, że pisanie "Fake"
świadczy o jakiejś głupocie.
Nie miało to być prawdziwe, to dowcip.
>.<

Ty to wiesz, ja to wiem, autor to wie. Ale większość ludzi o tym nie wie, zachwycają się i trąbią, że "im to nie wychodzi!!1oneone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedziec jak tą "grę" zainstalować przez tego steama ??? tylko proszę jaśnie i czytelnie bo instaluje 3 raz i nie mogę jej uruchomić z pierwszym razem 20h do końca aktualizacji i przez 1h stoi nic się nie dzieje 2 razem gra nie dostępna spróbuj później a i nawet mi wirusa wykryło przy instalacji w folderze ze stemaem tylko proszę szybko bo ze złości na to że wydałem 120zł na marne już połamałem pudełko od gry a kto wie co będzie dalej jak się jeszcze bardziej zdenerwuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 17:51, filip1-1 napisał:

Może mi ktoś powiedziec jak tą "grę" zainstalować przez tego steama ??? tylko proszę
jaśnie i czytelnie bo instaluje 3 raz i nie mogę jej uruchomić z pierwszym razem 20h
do końca aktualizacji i przez 1h stoi nic się nie dzieje 2 razem gra nie dostępna spróbuj
później a i nawet mi wirusa wykryło przy instalacji w folderze ze stemaem tylko proszę
szybko bo ze złości na to że wydałem 120zł na marne już połamałem pudełko od gry a kto
wie co będzie dalej jak się jeszcze bardziej zdenerwuje :/


20h aktualizacji? Pewnie zaczęło Ci się ściągać. Z menu płyty wyinstaluj grę i kliknij jesz raz instalacje. Wtedy powinno się zainstalować poprawnie. Wcześniej jeszcze ustaw polski język steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obydwaj z kumplem będziemy mieli tą grę to czy jest taka możliwość, że np ja gram przez neta i nagle on np. na gg mówi mi że może grać i jakoś przyłącza się na ten sam serwer na którym ja gram, czy IWNet na to nie pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 18:53, conan8 napisał:

Jeżeli obydwaj z kumplem będziemy mieli tą grę to czy jest taka możliwość, że np ja gram
przez neta i nagle on np. na gg mówi mi że może grać i jakoś przyłącza się na ten sam
serwer na którym ja gram, czy IWNet na to nie pozwala?


Musisz go dodać do listy znajomych na steam. Po czym zanim rozpocznie się gra, a jest wolny slot na serwie, to istnieje opcja zaproszenia kogoś, kogo masz na liście na steamie. Chyba że nie ma wolnych slotów na serwie, wtedy nie da rady. Najlepiej przed szukaniem gry, zaprosić kolegę i jak on dołączy, będziecie oboje szukac serwa i oboje dołączycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ludzie o czym my w ogóle rozmawiamy , ja tam nie widzę powodu aby ustawiać MW2 na stema (co dziennie widzę dziesiątki banowanych graczy za aimboty i inne pierdoły).Zanim wyszła sprawa z DLC, byłem skłonny tego samego dnia iść i kupić MW2, ale po tym co zrobili o w życiu "takiego wał* jak polska cała", To ja mam płacić 120 złotych za grę i do tego po 40-50 zł za jakieś 2-3 zakichane mapki do Multi za przeproszeniem ZAROBILI 550 MILIONÓW!!! wydając na grę około 50ml i jeszcze żądają, tak horrendalnych pieniędzy za DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 19:07, TigerBoss napisał:

A ludzie o czym my w ogóle rozmawiamy , ja tam nie widzę powodu aby ustawiać MW2 na
stema (co dziennie widzę dziesiątki banowanych graczy za aimboty i inne pierdoły).Zanim
wyszła sprawa z DLC, byłem skłonny tego samego dnia iść i kupić MW2, ale po tym co zrobili
o w życiu "takiego wał* jak polska cała", To ja mam płacić 120 złotych za grę i do
tego po 40-50 zł za jakieś 2-3 zakichane mapki do Multi za przeproszeniem ZAROBILI 550
MILIONÓW!!! wydając na grę około 50ml i jeszcze żądają, tak horrendalnych pieniędzy
za DLC.


No wiesz, nikt Ci nie każe kupować DLC. I Silge i Multi bez niego działają, więc nie widzę problemu.
A co do steam''a. Nawet wygodna platforma, pod warunkiem, że ma się ciut cierpliwości. Ludzie, którzy się na nią tak wściekają to zazwyczaj n00by, którzy nie mają za grosz cierpliwości i biją matkę krzesłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować