Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2009 o 01:04, Selv napisał:

Osiedle w USA to najgorszy etap z całej gry, później już jest tylko lepiej :)
To osiedle jest po prostu tragiczne, z wyglądu, designu oraz gameplayu.

MW2 jest grą super ale przereklamowana jak cholera. Przeszedłem ją na weteranie i tak
jak mi tutaj brakowało wychylania się za rogi to szkoda gadać.
Granie w te grę na poziomach trudności powyżej normalnym totalnie się mija z celem i
ociera o czysty masochizm a szkoda.


Ja gram na ''doswiadczony'' tak mi samo ustawilo. Wlasnie tez mi brakuje wychylania sie, w pierwszej czesci tez chyba tego nie bylo, troche dziwne. No i wlasnie reklama i poprzednia czesc spowodowala ze gra sprzedala sie w takim nakladzie, mogliby wiecej w gre kasy wlozyc niz w ta reklame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra na poziomie Veteran jest okrutnie łatwa...
Wychylanie to dodatek, na konsoli macie auto - aim, mało Wam?
Nie zauważyliście przypadkiem, że gry z serii call of duty nieco się Nam z "konsolizowały"?
Szkoda kasy na tą grę. Mówiłem to i będę mówić, a i tak po dłuższym czasie przyznacie mi rację.
Gra w najnowszym CDA dostała (niezasłużenie) ocenę 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja już drugi wieczór pod rząd (o wcześniejszej godzinie było dobrze) mam problem z połączeniem do steama, czy to jakaś większa sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy grając w co-opie na podzielonym ekranie trzeba całą grę przejść w tym trybie czy można przyłączać i odłączać jednego z graczy kiedy się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2009 o 20:59, cypers napisał:

Szkoda kasy na tą grę. Mówiłem to i będę mówić, a i tak po dłuższym czasie przyznacie
mi rację.


Wąptię. Podstawowe pytanie: grałeś? Nie? To się nie wypowiadaj. Bo jeśli dla Ciebie brak wychylania skreśla grę i tylko przez to jest "do bani" to przepraszam, ale ktoś tu ma problemy. Gra jest genialna i mam podstawy by tak twierdzić.

@8bit
To raczej indywidualny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 21:47, Outlander-pro napisał:


Wąptię. Podstawowe pytanie: grałeś? Nie? To się nie wypowiadaj. Bo jeśli dla Ciebie brak
wychylania skreśla grę i tylko przez to jest "do bani" to przepraszam, ale ktoś tu ma
problemy. Gra jest genialna i mam podstawy by tak twierdzić.


Ukończyłem. Mam zrobić zdjęcie z ekranu? Skończyłem grę na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie singiel był w 2 za szybki, za chaotyczny; Po prostu... w 1 miałeś chwilę świetnego oddechu (Epizod w Prypeci), a tutaj praktycznie gnasz, gnasz i gnasz...
Co do multi... nie wiecie, ale wychylanie w 1 naprawdę się przydawało. Poza tym... ta gra jest teraz dla casuali, perki, wyzwania + hud zasłaniający czasem pół ekranu...

Casuale będą w to grać, scena klanowa bez dedyków i ProModa/PAMa w MW2 nie będzie istniała, więc bardziej wymagający zostaną przy CoD 4.
A BC2 na PC się zbliża... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem po paru sesjach u kumpla. Zarówno single jaki multi.
Single jest naprawdę zrobiony z filmowym rozmachem. Szkoda że krótki.
Multi daje dużo frajdy,tyle co jedynka i nawet trochę więcej.

Ale i tak IMO do Bad Company 2 ta gierka startu nie ma. Przynajmniej jeśli chodzi o multiplayer, beta jednej mapy Africa Harbor już prezentuje się lepiej niż multi w MW2. Zobaczymy jak z singlem w dniu premiery.

Jednak polecam MW2 kupić jednak tylko tym którzy mają zamiar grać multi. Oceny nie będę dawał bo po co i tak nie ma co się wzorować na opinii innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie wrażenie, że po założeniu na jakikolwiek karabin celownika ACOG przy strzelaniu (patrząc przez celownik oczywiście) rzuca nim bardziej niż przy korzystaniu z celownika mechanicznego np?

I jeszcze jedno pytanko dla obeznanych. Tłumik dźwięku redukuje zasięg, ale mam nieodparte wrażenie, że zmniejsza się też szybkostrzelność. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 20:16, wrobel253 napisał:

> A ludzie o czym my w ogóle rozmawiamy , ja tam nie widzę powodu aby ustawiać MW2
na
> stema (co dziennie widzę dziesiątki banowanych graczy za aimboty i inne pierdoły).Zanim

> wyszła sprawa z DLC, byłem skłonny tego samego dnia iść i kupić MW2, ale po tym
co zrobili
> o w życiu "takiego wał* jak polska cała", To ja mam płacić 120 złotych za grę
i do
> tego po 40-50 zł za jakieś 2-3 zakichane mapki do Multi za przeproszeniem ZAROBILI
550
> MILIONÓW!!! wydając na grę około 50ml i jeszcze żądają, tak horrendalnych pieniędzy

> za DLC.

No wiesz, nikt Ci nie każe kupować DLC. I Silge i Multi bez niego działają, więc nie
widzę problemu.
A co do steam''a. Nawet wygodna platforma, pod warunkiem, że ma się ciut cierpliwości.
Ludzie, którzy się na nią tak wściekają to zazwyczaj n00by, którzy nie mają za grosz
cierpliwości i biją matkę krzesłem :)


Co do Stema to ja tam z nim problemów nie mam gry mi sie aktualizują automatyczne,(nie narzekam) ale wiesz"nie musisz kupować DLC" wszystko oki tylko ze nie ma serwów dedykowanych i nie pograsz jak nie będziesz miał jednej zakichanej mapki która kosztuje 500 zeta no proszę Cie jak oni wydadzą 3 DLC po np 50 zł to kupi to 15 milionów to 150zł x 15 000 000 to zrobi zaraz kwotę większą niż sama gra. To jest poprostu SKUR**sństwo, ŻEBY PŁACIĆ ZA COŚ CO POWINNO BYĆ W GRZE OD POCZĄTKU, to tak ja byś kupił jogurt truskawkowy bez truskawek, a żeby je dostać musiałbyś dodatkowo zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2009 o 22:14, RazorBMW napisał:

Casuale będą w to grać, scena klanowa bez dedyków i ProModa/PAMa w MW2 nie będzie istniała,
więc bardziej wymagający zostaną przy CoD 4.


Przepraszam, ale od kiedy to hardcorowy gracz = zawsze esportowiec?
Można być hardkorowym, mid-hardkorowym graczem a nie być esportowcem.
Esportowcy mogą zostać przy czwórce. I tak gdyby były mody w MW2 to i tak by dla potrzeb rozgrywek ogołocili grę ze wszystkich dodatków, perków itp i by wyszła kalka MW1 z nowymi mapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 22:32, Damianuss1 napisał:

Też macie takie wrażenie, że po założeniu na jakikolwiek karabin celownika ACOG przy
strzelaniu (patrząc przez celownik oczywiście) rzuca nim bardziej niż przy korzystaniu
z celownika mechanicznego np?

Najlepszym sposobem jest ustawienie atutu Gadżet i wybranie w karabinie szturmowym ACOG i tłumika. Wtedy jest combo. :]

Dnia 24.11.2009 o 22:32, Damianuss1 napisał:

I jeszcze jedno pytanko dla obeznanych. Tłumik dźwięku redukuje zasięg, ale mam nieodparte
wrażenie, że zmniejsza się też szybkostrzelność. Co o tym sądzicie?

Tego do końca nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że faktycznie minimalnie zmniejsza szybkostrzelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 22:14, RazorBMW napisał:

Co do multi... nie wiecie, ale wychylanie w 1 naprawdę się przydawało. Poza tym... ta
gra jest teraz dla casuali, perki, wyzwania + hud zasłaniający czasem pół ekranu...


Co jak co, ale w tym momencie smialo moge powiedziec, ze jestem casualem. Swietnie sie bawimy i to sie liczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadżet mam ustawiony chyba do wszystkich stworzonych przeze mnie broni/klas. Bardzo przydatny perk zaraz obok padlinożercy, którego i tak już nie używam bo padam zazwyczaj wcześniej zanim skończy mi się amunicja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej używam kieszonkowca pro, komandosa pro i atutu bezkompromisowego pro.
Mam pytania.
1. Czemu ostatni kamuflaż nazywa się upadek? Czy to inwencja polskich tłumaczy, którzy przetłumaczyli Amerykańskie Fall na upadek =p
2. Czy jest coś specjalnego jak złoty kamuflaż z cod4?
3. Czy ACR owni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie :P
Czy gwiazdki odblokowane w Operacjach Specjalnych dają coś prócz szpanu ? Rozumiem że pewnie służą także do odblokowania następnych plansz, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 11:17, filip29 napisał:

Ja najczęściej używam kieszonkowca pro, komandosa pro i atutu bezkompromisowego pro.
Mam pytania.
1. Czemu ostatni kamuflaż nazywa się upadek? Czy to inwencja polskich tłumaczy, którzy
przetłumaczyli Amerykańskie Fall na upadek =p

Chyba nie zauważyli, że fall to oprócz upadku, jesień.

Dnia 25.11.2009 o 11:17, filip29 napisał:

2. Czy jest coś specjalnego jak złoty kamuflaż z cod4?

Nic mi o tym nie wiadomo, chociaż mam mam 43lvl i nie moge podejrzeć wszystkich broni. Może w AK, aalbo ACR.

Dnia 25.11.2009 o 11:17, filip29 napisał:

3. Czy ACR owni?

Brakuje mi 5lvl, ale kolega(48) mówił, że jest najlepsze jak dotąd. Ja też pare razy używałem, mały zasięg, mocne, mały odrzut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 22:57, Outlander-pro napisał:


> Casuale będą w to grać, scena klanowa bez dedyków i ProModa/PAMa w MW2 nie będzie
istniała,
> więc bardziej wymagający zostaną przy CoD 4.

Przepraszam, ale od kiedy to hardcorowy gracz = zawsze esportowiec?
Można być hardkorowym, mid-hardkorowym graczem a nie być esportowcem.
Esportowcy mogą zostać przy czwórce. I tak gdyby były mody w MW2 to i tak by dla potrzeb
rozgrywek ogołocili grę ze wszystkich dodatków, perków itp i by wyszła kalka MW1 z nowymi
mapami.


CB to nie jest jakaś super liga... ale chciałeś na poważniej, to miałeś CB/ESL/gathery na IRCu
ProMod oczyszczał to, co dawało przewagę graczy nad graczami, i co sprowadzało po prostu farta. Miałeś farta[i/lub P90/LKM], to miałeś nalot/heli i po zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pograłem sobie i powiem tylko krótko: Jedynka mysie więcej podobała. Ale to jest jak z narkotykami: Na początku jest super, apotem potrzebujesz coraz więcej żeby jeszcze było takie fajne jak przy pierwszym razu.

Ale mam pytanie:

Gram właśnie na największym poziomie i może się mylę, ale czy MW2 jest bardziej "hardcore" niż jedynka?

Macie gdzieś jakieś dobre video gdzie pokazują, gdzie są wszystkie te paczki schowane?

Pozdrowienia,
Aaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować