Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2009 o 22:32, Damianuss1 napisał:

Też macie takie wrażenie, że po założeniu na jakikolwiek karabin celownika ACOG przy
strzelaniu (patrząc przez celownik oczywiście) rzuca nim bardziej niż przy korzystaniu
z celownika mechanicznego np?

ACOG = zoom.
Zoom = wszystko bardziej ''czułe''
''bardziej czułe = wrażenie większego recoila. Dlatego też zreszta jak masz snajpe to nie tak prosto sie obrocic o te 360* i na cqb strzelać jak z m4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam pożyczoną tą grę od kumpla, to jest jakiś sposób, crack, patch, cokolwiek aby zainstalować bez steama? Bo rozumiem że jedna kopia na jedno konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 17:13, Piotr13PL napisał:

Jeżeli mam pożyczoną tą grę od kumpla, to jest jakiś sposób, crack, patch, cokolwiek
aby zainstalować bez steama? Bo rozumiem że jedna kopia na jedno konto?

Nie polecam mówić takich rzeczy,skończy się dość nie ciekawie...

Nie możesz po prostu popracować np. rozdawać ulotki,czy coś i sam zarobić? Wiem,jakie są sytuacje ,ale... Albo masz jakąś starą grę co nadal sprzedają za niezłą cene i ją opylić ,Ja sam tak robię i nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 17:23, wiader napisał:

Macie dzisiaj wszystko z trybem NAT okej? Mi cos dzisiaj przestal trybic, tak
samo kumplowi. Ustawienia routera mamy w porzadku.


Ja osobiście dziś problemów nie miałem ... czyli po staremy, NAT: ograniczony. Swoją drogą w ogóle mi to nie przeszkadza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób, żeby singla odpalić bez dostępu do netu? Bo chciałem na TV pograć, a tam nie mam jak podłączyć sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:46, Zand79 napisał:

Mam pytanko w singlu w trakcie kampanii odblokowują się osiągnięcia. Gdzie można je później
sprawdzić



Jeżeli mamy Xbox`a: W bibliotece gier, lub w trakcie grania naciskami "Home Button" (ten X po środku) i idziemy dalej w lewo aż będziemy tam gdzie stoji osiągnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:46, Zand79 napisał:

Mam pytanko w singlu w trakcie kampanii odblokowują się osiągnięcia. Gdzie można je później
sprawdzić


Jeżeli na PC, to masz je na steamie. Wchodzisz w Społeczność i na swój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko super świetnie, ale jest parę "ale"
- brak dedyków... mmmkay
- dobieranie graczy - super mam lvl 29 i jeszcze NIGDY nie grałem z ludźmi o podobnych lvl, zawsze mają 20 lvli więcej niż ja... Nie jest zbyt przyjemnie padać co sekundę od nalotu czy innego dziadostwa.
- laagi i zerowy ping hosta, dzisiaj miałem sytuację, że wszyscy lagowali przebardzo, a host biegał sobie i zbierał fragi jak gdyby nigdy nic
- trochę niejasno opisane bronie i statystyki, jedna broń ma taką samą siłę jak druga, ale to jednak tą drugą po testach szybciej pada przeciwnik.. no cóż bywa ;e

moja opinia? zmarnowana kasa. nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:14, Onybic napisał:

wszystko super świetnie, ale jest parę "ale"
- brak dedyków... mmmkay
- dobieranie graczy - super mam lvl 29 i jeszcze NIGDY nie grałem z ludźmi o podobnych
lvl, zawsze mają 20 lvli więcej niż ja... Nie jest zbyt przyjemnie padać co sekundę od
nalotu czy innego dziadostwa.
- laagi i zerowy ping hosta, dzisiaj miałem sytuację, że wszyscy lagowali przebardzo,
a host biegał sobie i zbierał fragi jak gdyby nigdy nic
- trochę niejasno opisane bronie i statystyki, jedna broń ma taką samą siłę jak druga,
ale to jednak tą drugą po testach szybciej pada przeciwnik.. no cóż bywa ;e

moja opinia? zmarnowana kasa. nie polecam nikomu.



1. Mi tam brak dedyków nie przeszkadza, nie widzę większej różnicy.
2. To masz pecha i z tego wychodzi że nie jestęś zbyt dobry skoro padasz co sekundę.
3. Doświadczyłem w ciągu tych 15h grania lagów tylko 1 raz. Wyszedłem z serwa, znalazłem nowy - grałem dalej.
4. Z tym się zgodzę. Wale z np AT-4 do Harierra, ten przetrwa, a jak walne ze Stingera to idzie na 1 strzał, a w statach zniszczenia mają takie same. Mimo wszystko, są to wyjątki.

Mój kolega grał w CSa, CoD 4, CoD 5 i teraz gra w MW2 - mówi, że w MW2 gra mu się najprzyjemniej. Ja równieź jako gracz MW2 w pełni go popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:20, Monti0512 napisał:

1. Mi tam brak dedyków nie przeszkadza, nie widzę większej różnicy.

Aha, czyli rozumiem że nie jesteś w klanie? To ci może nie przeszkadzać

Dnia 25.11.2009 o 22:20, Monti0512 napisał:

3. Doświadczyłem w ciągu tych 15h grania lagów tylko 1 raz. Wyszedłem z serwa, znalazłem
nowy - grałem dalej.

Mam przegrane 3H w MW2 i lagi doświadczam co chwilę (net 2Mb/s ) W codzie pingi mam 40-max80

Dnia 25.11.2009 o 22:20, Monti0512 napisał:

Mój kolega grał w CSa, CoD 4, CoD 5 i teraz gra w MW2 - mówi, że w MW2 gra mu się najprzyjemniej.
Ja równieź jako gracz MW2 w pełni go popieram.

Łał to jest na pewno ten twój kolega dobrym graczem, jeżeli grał w cs''a i cod4, i jeżeli mówi że MW2 jest fajne to musi być, bo przecież grał w CS''a i CoD''a 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:29, Adeq napisał:

> 1. Mi tam brak dedyków nie przeszkadza, nie widzę większej różnicy.
Aha, czyli rozumiem że nie jesteś w klanie? To ci może nie przeszkadzać

> 3. Doświadczyłem w ciągu tych 15h grania lagów tylko 1 raz. Wyszedłem z serwa, znalazłem

> nowy - grałem dalej.
Mam przegrane 3H w MW2 i lagi doświadczam co chwilę (net 2Mb/s ) W codzie pingi mam 40-max80

> Mój kolega grał w CSa, CoD 4, CoD 5 i teraz gra w MW2 - mówi, że w MW2 gra mu się
najprzyjemniej.
> Ja równieź jako gracz MW2 w pełni go popieram.
Łał to jest na pewno ten twój kolega dobrym graczem, jeżeli grał w cs''a i cod4, i jeżeli
mówi że MW2 jest fajne to musi być, bo przecież grał w CS''a i CoD''a 4.

1. Mam neostradę 2MB i jak wsopmniałem doświadczyłem tylko 1 raz lagów.
2. Trudno wyczuć czy to był sarkazm, dlatego piszę ci, że kolegę mogę przedstawić. Ma nick MackayKPB w cod 4 i Mackay w cod5/mw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:20, Monti0512 napisał:

2. To masz pecha i z tego wychodzi że nie jestęś zbyt dobry skoro padasz co sekundę.


wiesz, że czasem stosuje się taką grę słowną, aby wzmocnić przekaz? nie? mmmkay.
skoro mam 29lvl to chyba nie jestem słaby z k/d powyżej 1 i będąc w pierwszej 3jce co gre. Ale nie zmienia to faktu, że jest to trochę nieprzyjemne grać z ludźmi z dużo wyższymi lvl. eot.

Dnia 25.11.2009 o 22:20, Monti0512 napisał:

3. Doświadczyłem w ciągu tych 15h grania lagów tylko 1 raz. Wyszedłem z serwa, znalazłem
nowy - grałem dalej.


gratuluje, have phun.
po 10h gry lagi miewam mniej więcej 3 co godzinę takie, że wywala z serwera wszystkich, a drop hosta i inne tego typu akcje to normalka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po krótce.

Skończyłem singla i nie myślałem że to powiem, ale podoba mi się. Gra się o wiele lepiej niż w MW. Pomijając ostatnią misję z pontonem (ciekawe z czego był zrobiony ten ponton, ale na pewno chcę taki materiał do mojej kamizelki zamiast wkładów balistycznych :F).

Wady.. brak dedyków, słaby, nie wymagający skilla multi (bardzo subiektywna ocena), długość gry, po co mi "thermal scope" skoro wszyscy i tak świecą się jak psu jaja O.o, sam styl grafiki (jeszcze bardziej subiektywnie).
Ta gra jest za bardzo konsolowa i to jest największą jej wadą :F (co do motylej nogi ma znaczyć brak opcji w menu gównym?!).

Przy tym co oferuje singiel, gdyby dodali dedyki, dałbym 80zł, ale 120 złociszy za to co jest teraz? Ode mnie na pewno nie dostaną (grę ukończyłem u kumpla jakby kto chciał wiedzieć).

PS. Może mi ktoś wytłumaczyć jaką minę przedstawia emotka ":F" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 00:54, Stalker69 napisał:

PS. Może mi ktoś wytłumaczyć jaką minę przedstawia emotka ":F" :)


Ja sam jej używam do podkreślana jakiś ironicznych sytuacji, albo mojego niezadowolenia, taka uniwersalna dla mnie. :F Gdzieś czytałem, że oznacza ona taki złośliwy uśmiech, te dwie kreseczki na górze to jakby zęby odsłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 09:57, Assasin93 napisał:

Ja sam jej używam do podkreślana jakiś ironicznych sytuacji, albo mojego niezadowolenia,
taka uniwersalna dla mnie. :F Gdzieś czytałem, że oznacza ona taki złośliwy uśmiech,
te dwie kreseczki na górze to jakby zęby odsłonięte.

Hah, to miodzio :F Bardzo mi się podoba, a nie wiedziałem co oznacza.

Wracając do tematu, wg mnie jeszcze udźwiękowienie jest kiepskie. Odgłosy wydawane przez broń brzmią inaczej niż w rzeczywistości, strzały oddawane przez kompanów są słabo słyszalne. Za to muzyka w tle jest świetnie dopasowana.

Mało zalet wymieniłem, trzeba to nadrobić.
Cały singiel, poza wspominaną długością gry, jest naprawdę świetny. Jest parę ciekawych pomysłów, np. czyszczenie pomieszczeń (odbijanie zakładników), uchylanie się przed minami (wyskakujące miny, coś jak mina typu S) mapy są tak skonstruowane, że nie odczuwa się prowadzenia za rączkę, skrypty są mniej zauważalne, szeroki wybór karabinków, pistoletów itd w różnych wariacjach. Na singla składa się wiele mniejszych lub większych pomysłów, które zostały sprawnie zrealizowane, dzięki czemu gra się naprawdę przyjemnie, do tego po prostu dobry, solidny scenariusz (nie jest to fabuła, która zachwyca jak np. w Bioshocku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować