Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

No to dobiłem lvl70 ale nie chce mi się zaczynać od początku tracąc wszystkie bronie (prestiż)
tylko po to żeby mieć nową odznakę...
Na dodatek nigdy nie miałem nuki miałem już 23 zabicia pod rząd z 0 dead oczywiście z perką zmniejszającą killstreak potrzebny o jeden, tak więc brakowało mi jednego heda to jakiś gościu podszedł z tarczą od tyłu i to był koniec moich killstreków. Tylko kumple z xfire troszeczkę się wystraszyli kiedy "krzyknąłem" do mikrofonu ku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 14:48, Redjevel napisał:

z xfire troszeczkę się wystraszyli kiedy "krzyknąłem" do mikrofonu ku...


Faktycznie się lekko wystraszyłem :D Ja już za to mam zaliczone 4 tactical nuke z czego dwie nagrane wyszły bez dźwięku ;/

http://www.xfire.com/video/18c892/
http://www.xfire.com/video/18ce5f/
http://www.xfire.com/video/1901e6/
http://www.xfire.com/video/196ac3/

Enyoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, cały Pinki. Wszędzie chwali się tymi swoimi nukami ;p Ja tam jedną walnąłem i się ciesze, z drugą miałem to samo co Red tyle, że mi choppergunnera rozwalili. Szkoda, że mnie nie było gdy Red wrzeszczał... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z instalacją.

Musiałem przeinstalować grę. Po instalacji oraz aktualizacji steam''a, podaniu nazwy konta i hasła następuje przygotowywanie do instalacji (kopiuje pliki chatche - czy jakoś tak).
Za pierwszym i drugim razem wszytko było ok (wcześniej jeszcze raz przeinstalowywałem bo nie miałem filmów podczas ładowania) ale teraz pasek postępu dochodzi prawie do końca (brakuje 2 "prostokątów") i się nic nie dzieje. Za pierwszą i drugą instalacją trwało to chyba 2-5 minut ale teraz to chyba trwa ponad 30 min i końca przygotowywania do instalacji nie widać!

O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2009 o 22:43, Monti0512 napisał:

1. Mam neostradę 2MB i jak wsopmniałem doświadczyłem tylko 1 raz lagów.

Wow. To masz neta x10 szybszego ode mnie ;o.. Ale tak na serio to pewnie chodziło ci o Mb a nie MB, więc jakoś strasznie trudno mi uwierzyć, że nie spotkałeś lagów, albo masz strasznego fuksa, albo ten IWnet (czy jak to tam szło) ma jakieś ściu bziu

Dnia 25.11.2009 o 22:43, Monti0512 napisał:

2. Trudno wyczuć czy to był sarkazm, dlatego piszę ci, że kolegę mogę przedstawić. Ma
nick MackayKPB w cod 4 i Mackay w cod5/mw2.

Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam NUKE. Ja tam (nie)przeżyłem jednego i starczy :P Ale udało mi się zabić 3 kolesi pod rząd z tarczy :D Co w normalnym TDM łatwe nie jest zwłaszcza jak czasem sa bugi z tą tarczą i tak po prostu gine jak bym jej nie miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 16:37, Kerigun napisał:

Ale udało mi się zabić 3 kolesi pod rząd z tarczy :D


Ha, a ja właśnie do nuka zabiłem 11 pod rząd z noża taktycznego (na Afghan, wysadzanie),.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 16:24, Adeq napisał:


> 1. Mam neostradę 2MB i jak wsopmniałem doświadczyłem tylko 1 raz lagów.
Wow. To masz neta x10 szybszego ode mnie ;o.. Ale tak na serio to pewnie chodziło ci
o Mb a nie MB, więc jakoś strasznie trudno mi uwierzyć, że nie spotkałeś lagów, albo
masz strasznego fuksa, albo ten IWnet (czy jak to tam szło) ma jakieś ściu bziu


Dla dodania: ja mam 1mb i lagów nie mam. Widać jestem pomazańcem IW.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda miałem ten problem z samą instalacją,ale Tobie to co ja zrobiłem też powinno pomóc- musisz wyłączyć/odinstalować antywirusa. :]

@up No to widać jesteś pomazańcem (a może to ja jestem przeklęty ;)), bo ja z 1mb mam lagi i to czasem spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę. Czy ktoś ma pełną listę wymagań co trzeba zrobić, aby odblokować wszystkie emblemy i tytuły? Trochę nie chce mi się tak na ślepo wykonywać. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:52, necron1501 napisał:

Gdzie gracie? Dawno nie spotkałem polaków.

Ja prawie zawsze mam na serwerze jakiegoś polaka, także nie wiem gdzie Ty grasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:52, necron1501 napisał:

Gdzie gracie? Dawno nie spotkałem polaków.

Eee.. na serverze CoD Center..
A nieee.. przecież tu nie ma dedyków ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam, a raczej mój młodszy brat ma problem. Kupił Modern Warfare 2 i po zainstalowaniu pojawia się taki ekran. Może ktoś wie co jest grane i jak spobie z tym poradzic?

20091126183520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też jak gracie np. w CTF macie takie n00b teamy, które przez całą grę kampią przy fladze? Samemu fagi przeciwnika nie zdobędziesz, bo z kolei zdejmie Cię ich flagowy kamper...Ja rozumiem, że jak widzisz kogoś np. na UAV to można chwilę poczekać na Niego, ale bez przesady. Całą grę wpatrywać się w jeden punkt i czekać!? To jest chore...

Mam także pytanie dotyczące mojego zachowania. Wczoraj miałem 27-0 (niestety bez ustawionej atomówki) na Terminalu. Większość gry przesiedziałem w kabinie pilota. po prostu wbiegłem tam na początku i zdejmowałem ludzi biegających po korytarzu w budynku na przeciwko samolotu. Jako, że fragi sypały się co kilka sekund, nie wychodziłem stamtąd przez dość długi czas.
Pod koniec gry wszyscy mnie wyzywają od camperów. Czy na prawdę się tak zbłaźniłem? Nie moja wina, że dosłownie wchodzili mi pod celownik. Chyba żaden gracz nie porzucił by takiego obfitego w fragi miejsca. Dosłownie co 5s ktoś wybiegał na korytarz. Jest Killcam, wiedzieli gdzie jestem. Przecież mogli mnie bardzo łatwo zajść od tyłu. Dlaczego tego nie zrobili - nie wiem. Osobiście mam taki zwyczaj, że jeśli ktoś zabije mnie 2 razy w tym samym miejscu, w wyniku czego znam jego pozycję, to staram się zajść go od tyłu.
A w ogóle to nie będę rushował z półautomatem :P

Mam także pytanie do "weteranów nuke''a" :P
Co najlepiej prócz samej atomówki i oczywistego Chopper Gunnera ustawić jako Kill Streak? Predatora, Harriera, Pave Lowa, a może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wiecie, gdzie jest perk dający możliwość dłuższego wstrzymania oddechu? Szukam go i nie mogę znaleźć, a przysiągłbym, że gdzieś go już widziałem :/ Czy może jest to rozszerzenie np pewnego celowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować