Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dlaczego mam zablokowanego Eksperta M9? Chyba jakiś błąd gry, może jeśli dobiję do 70. poziomu i wezmę prestiż to jak jeszcze raz odblokuję ten pistolet to już będzie dobrze?

20091202170031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 17:00, iPeXx napisał:

Dlaczego mam zablokowanego Eksperta M9? Chyba jakiś błąd gry, może jeśli dobiję do 70.
poziomu i wezmę prestiż to jak jeszcze raz odblokuję ten pistolet to już będzie dobrze?


Ja mam ten sam problem ale ja już kończe pierwszy prestiż. Nie wiem co to za błąd ale powinni go naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 16:09, Zand79 napisał:

sorry za głupie pytanie ale dopiero zaczynam czym różni się drużynowy deathmecz od wojen
lądowych?


TDM - 6 vs 6
Wojna Lądowa - TDM & Domination 8 vs 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 18:11, JayL napisał:

To nie pomogło, ale wyłączenie Xfire już tak. :P

O bez kitu! Wielkie dzięki! Sam miałem ten problem i się męczyłem od kiedy zakupiłem grę. Najłatwiejsze rozwiązania przychodzą najtrudniej. Czy jak to tam szło. :p

Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:03, 8bit napisał:

> To nie pomogło, ale wyłączenie Xfire już tak. :P
O bez kitu! Wielkie dzięki! Sam miałem ten problem i się męczyłem od kiedy zakupiłem
grę. Najłatwiejsze rozwiązania przychodzą najtrudniej. Czy jak to tam szło. :p

Jeszcze raz dzięki.

3 minuty na guglach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupic MW 2 na konsole i mam dylemat czy kupic wersje Pl czy ANG ? Czy fabuła jest jakaś strasznie zawiła żebym jej nie ogarnął itp itd ? Dzieki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła ma trochę zwrotów akcji, ale niestety strasznie przewidywalnych. Jeśli trochę znasz angielski powinieneś się połapać, a tłumaczenie polskie jest według mnie beznadziejne. =/

Zand79
Raczej Harrier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 12:25, filip29 napisał:

Fabuła ma trochę zwrotów akcji, ale niestety strasznie przewidywalnych. Jeśli trochę
znasz angielski powinieneś się połapać, a tłumaczenie polskie jest według mnie beznadziejne.
=/

obiło mi się o uszy właśnie widziałem pare przykładów itd chyba skusze sie na wersje Ang i zawsze taniej o te pare złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 13:19, wiader napisał:

http://www.xfire.com/video/1a6c61/

Pierwsza atomowka :D


Yee już nabiłem swoją 8 atomówkę tylko troszkę ludzie mnie wkurzają gdzie mnie wyzywają od cheterów, nooby nie potrafią grać i wyżywają się mówiąc cheater, jest jeszcze jedna sytuacja naprzykład gdy widzę że wchodzą do budynku rzucając flashe odrazu się kładę i ich zabijam lecz potem mówią camper... ludzie powiedzą wszystko byle usprawiedliwić że zabili tylko trzech a zdechnięć mają 20.
Lub także gdy walne z jevelina na miejsce ich campa przy A lub B(wysadzanie) zabijam z 5 i potem słyszę noob javelin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 14:39, Redjevel napisał:

> http://www.xfire.com/video/1a6c61/
>
> Pierwsza atomowka :D

Yee już nabiłem swoją 8 atomówkę tylko troszkę ludzie mnie wkurzają gdzie mnie wyzywają
od cheterów, nooby nie potrafią grać i wyżywają się mówiąc cheater, jest jeszcze jedna
sytuacja naprzykład gdy widzę że wchodzą do budynku rzucając flashe odrazu się kładę
i ich zabijam lecz potem mówią camper... ludzie powiedzą wszystko byle usprawiedliwić
że zabili tylko trzech a zdechnięć mają 20.
Lub także gdy walne z jevelina na miejsce ich campa przy A lub B(wysadzanie) zabijam
z 5 i potem słyszę noob javelin...


Ja olewam tych wszystkich casuali co wyzywają od camp i noobów... próbują się dowartościować, bo nie umią grać porządnie. OLEWAJCIE NOOBÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:01, Purek napisał:

Ja olewam tych wszystkich casuali co wyzywają od camp i noobów... próbują się dowartościować,
bo nie umią grać porządnie. OLEWAJCIE NOOBÓW!


Ale to właśnie pro gracze, nie casuale, wyzywają od noobów ludzi używających prostackich broni niewymagających zbytnich umiejętności (granatniki, wyrzutnie, naloty, niektóre perki, szybkostrzelne bronie itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:12, Astropath napisał:

Ale to właśnie pro gracze, nie casuale, wyzywają od noobów ludzi używających prostackich
broni niewymagających zbytnich umiejętności (granatniki, wyrzutnie, naloty, niektóre
perki, szybkostrzelne bronie itp).

A co jest takiego lamerskiego w szybkostrzelnych broniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to, że celność tutaj nie jest potrzebna.
Jak się ogląda killcamy to łapie się czasem za głowę jakie "kille" wchodzą.
Na daleki zasięg nie jest lepsza broń celna tylko ta która szybciej strzela :P
Sam sporo gram Famasem, uważam że ta broń jest świetna tylko właśnie - nie wybacza błędów w przeciwieństwie do reszty karabinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:06, Selv napisał:

Wg mnie to, że celność tutaj nie jest potrzebna.
Jak się ogląda killcamy to łapie się czasem za głowę jakie "kille" wchodzą.
Na daleki zasięg nie jest lepsza broń celna tylko ta która szybciej strzela :P
Sam sporo gram Famasem, uważam że ta broń jest świetna tylko właśnie - nie wybacza błędów
w przeciwieństwie do reszty karabinów.

Ja równie dobrze mogę powiedzieć że famas jest lamerski bo trafisz z dowolnej odległości i nie musisz umieć się poruszać, więc naprawdę lepiej jest dać sobie siana z tymi oskarżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:45, azur65 napisał:

A co jest takiego lamerskiego w szybkostrzelnych broniach?


Spray and pray. Puszczasz serię z biodra i po ptakach. Nie na darmo mówi się p90 noob. Inne bronie szybkostrzelne też wymagają mniej umiejetności niż bronie strzelające pojedyńczym ogniem. A co do famasa... w mw1 przecież m16 też był uważany przez niektórych za noob weapon - bierzesz moc obalają i wszystkich kosisz jednym kliknięciem. Ogólnie rzecz biorąc... wszystkie bronie poza M9 są dla noobów, bo każda ma jakąś mocną stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować