Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2009 o 20:34, Outlander-pro napisał:

Eh, szkoda że dopiero w marcu BF: BC2 -.-

Heh no nie żebym się chwalił ja już mam betę na PS3. I powiem że jest na co czekać.

A co do MW2. No cóż hype był. Ja grałem u kumpla potem kupiłem i nie żałuję. Choć szum za duży, to tej gry nie można nazwać crapem. Naprawdę daje radę, choć gdybym kupił ze względu na reklamę to bym się zawiódł a kupiłem z sentymentu do CoDa szczególnie części 4 bo strasznie mi się spodobała a w MW2 dostałem to samo i troszkę więcej w postaci spec ops i naprawdę te misje są niezłe.
Na PS3 po patchach chociaż w sumie tez przed nie miałem żadnych problemów z grą. Nigdzie ani w sniglu, spec ops, czy multi.

Nie wiem jak na PC ale na konsolach polecam z czystym sumieniem gierkę. Tylko nie spodziewać się daru niebios :D Bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2009 o 20:40, Slappy napisał:

Nie wiem jak na PC ale na konsolach polecam z czystym sumieniem gierkę. Tylko nie spodziewać
się daru niebios :D Bo tak nie jest.


Żeby nie było: gra jest naprawdę rewelacyjna. Ale jak IWnet czasami szwankuje i ten cały system hostowania p2p, to mnie szlag trafia, bo chciałbym sobię pograć, pofragować, achievementy ponabijać, tu gucio bo lagi jak stąd do Katmandu. Wtedy człowiek, nawet taki spokojny jak ja, może się ostro wkrzurzyć. Gdyby dali dedyki nie byłoby takich problemów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:49, Outlander-pro napisał:

Gdyby dali dedyki nie byłoby takich problemów ...

A kto na początku tak zachwalał Iwnet :> ( Nie żebym coś wypominał) (na serio!)

Dzisiaj dopadła mnie straszna (ale to taka strasznie straaszna!) nuda, więc odpaliłem MW2. Karam jakiś lowków (ten poziom gry na pubach jest tak niski, że nigdzie takiego jeszcze nie widziałem ;o, sam mam przegrane 2.5H w MW2 więc jest to ee.. szokujące dla mnie, że 70lvl są tak beznadziejne).

Wow odblokowałem P90 kolejna prosowska broń. Dobra nic. Zakładam coś co miało przypominać tłumik, szybkonogi, zmysł ninja i maczete komandosa tak że mogłem zabijać ludzi z mojego miecza, a oni nie wiedzieli ocb. Bawiłem się w tego średniowiecznego rycerza i TRACH jebut i zgrzyt! Coś jebło i całą grę szlag trafił, ale w sumie gra z teleportami z końca mapy na drugi też była ciekawa, ponieważ takie przemieszczanie się jest w stylu ninja. Najciekawsze jednak okazało się to, że host chodził i sobie fragował. Także szeroki buziak w stronę IWnetu.
IW <33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:04, Adeq napisał:

> Gdyby dali dedyki nie byłoby takich problemów ...
A kto na początku tak zachwalał Iwnet :> ( Nie żebym coś wypominał) (na serio!)

Nie wiem, nie ja na pewno :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się proszę państwa chciał dowiedzieć jak zrobić nowe konto w multi/zresetować aktualne.
Co prawda jeszcze na dobre nie zacząłem, bo koledzy się bawili, a ja chcę zacząć od zera. Mieć czyste staty.

Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę stworzyć taką silent klasę z perkami Zimnokrwisty Pro(Cold-blooded) oraz Ninja Pro, Gadżet Pro(Bling). Zastanawiam się nad bronią strasznie cenie sobie celne bronie, nie zależy mi na full auto jakoś tak bardzo, (koniecznie musi być z tłumikiem) narazie biegam z FALem z tłumikiem i celownikiem optycznym i kocham wręcz tę broń, ale nie mogę się zdecydować czy zamiast FALa nie brać M16, a ACR za 2 lvle, czy może polecacie coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:34, Adeq napisał:

Famas, całkiem przyjemnie się nią gra.


Ajjjj, coś nie jestem mu wstanie zawierzyć mego życia nie czuje się z nim pewnie wole w tym wypadku m16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:33, Cubstone napisał:

No tak, xfire było włączone. Później sprawdzę przy wyłączonym. Dzięki za info.



Jednak to prawda. Sprawdziłem niedawno i xfire okazał się sprawcą tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:35, Ziloh napisał:

Ajjjj, coś nie jestem mu wstanie zawierzyć mego życia nie czuje się z nim pewnie wole
w tym wypadku m16.

Famas to mega kocur i mój ulubiony szturmowiec, ale jeżeli koniecznie musi być tłumik to raczej m16, Famas ma za małe obrażenia na bieganie z tłumikiem/bez Stopping Power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam niestety problem z grą. Na koniec misji eksodus wyskakuje jakiś error i wywala mnie do pulpitu. Spróbowałem wybrać misję. Wybrałem następną, bo jest odblokowana, ale niestety to samo. To ostatnia misja 2 aktu. Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 22:37, soshman napisał:

A ja mam niestety problem z grą. Na koniec misji eksodus wyskakuje jakiś error i wywala
mnie do pulpitu. Spróbowałem wybrać misję. Wybrałem następną, bo jest odblokowana, ale
niestety to samo. To ostatnia misja 2 aktu. Ktoś miał podobny problem?

zferyfikuj pliki cache gry przez steam, a jak nie pomoże to ustaw WSZYSTKIE tekstury na high, i tak będziesz musiał grać.
Edit:
Out:
>Wtedy człowiek, nawet taki spokojny jak ja, może się ostro wkrzurzyć.
^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zdobyć Akimbo dla swojej broni? Pisze mi żebym zabił 40 wrogów szybkim ostrzałem ale nie mam pojęcia jak tego dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 23:37, Ziggy napisał:

W jaki sposób zdobyć Akimbo dla swojej broni? Pisze mi żebym zabił 40 wrogów szybkim
ostrzałem ale nie mam pojęcia jak tego dokonać.

Szybki ostrzał to dodatek do broni, tak samo jak np Celownik laserowy. Tworzysz własną klasę z daną bronią, jako dodatek ustawiasz Szybki ostrzał, no i zabijasz 40 wrogów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 00:12, soshman napisał:

Eeee... A jak to zrobić? :P


W steam ppm na gre -> wlasciwosci -> pliki lokalne -> sprawdz integralnosc cache gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2009 o 23:50, Kryhuu napisał:

Szybki ostrzał to dodatek do broni, tak samo jak np Celownik laserowy. Tworzysz własną
klasę z daną bronią, jako dodatek ustawiasz Szybki ostrzał, no i zabijasz 40 wrogów.
:)

Heh zrobiłem tak jak napisałeś i zagrałem dwa DM i zabiłem grubo ponad 30 wrogów. Wchodzę w koszary i dalej mam 0 zabitych wrogów szybkim ostrzałem mimo że mam to ustawione w swojej klasie. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mogę grać dalej to żadnych zmian w grafice nie mogę zrobić... :/ Bo gra się wysypuje i wyskakuje że DirectX znalazł błąd krytyczny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 12:44, soshman napisał:

Jak już mogę grać dalej to żadnych zmian w grafice nie mogę zrobić... :/ Bo gra się wysypuje
i wyskakuje że DirectX znalazł błąd krytyczny. :/

Wyłącz xfire. Mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować