Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 14:22, Kirabaxior napisał:

A po zmianie ustawień można spokojnie xf włączyć? Pytam, bo gierkę będę miał na gwiazdkę,
toteż wolę "męczyć" się wcześniej :)

Tak. WYłączasz, zmienaisz ustawienia, włączasz. :) Zawsze można zmienić configa i tam, ale ja wolałem przywrócić domyślny, bo przecież można by tam komendy pozmieniać, a tego nie chciało IW, i bałem się o bana z VACa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noobskie pytanie, co muszę podać komuś w grze aby ten dodał mnie do znajomych w Steam? Aktualny nick mojej postaci? Nazwę konta, za pomocą której loguję się do Steam? Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 16:49, Damianuss1 napisał:

Noobskie pytanie, co muszę podać komuś w grze aby ten dodał mnie do znajomych w Steam?
Aktualny nick mojej postaci? Nazwę konta, za pomocą której loguję się do Steam? Z góry
dziękuję za odp.

Aby ktoś dodał cię do znajomych musi znać twój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 16:49, Damianuss1 napisał:

Noobskie pytanie, co muszę podać komuś w grze aby ten dodał mnie do znajomych w Steam?
Aktualny nick mojej postaci? Nazwę konta, za pomocą której loguję się do Steam? Z góry
dziękuję za odp.


Wystarczy nick. Tylko że czasami są problemy i zaprasza nam kogoś zupełnie innego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Podczas gry w single gra wywaliła mnie kilka razy, tłumacząc się błędem directX :P W przerywniku, już po tym jak spada się z wodospadu błąd ten wyskakiwał nieustannie. Naprawiłem to komendą
" bcdedit /set IncreaseUserVA 2900 ". Grę przeszedłem. Potem zacząłem grać w multi. Przez kilka dni było ok. Po pewnym czasie zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Podczas gry, ładowania się mapy, przebywania w multi, zależnie od foszka gry, ta się wyłącza pokazując błąd directX, błąd textur, lub iw4.exe (czy jakoś tak, nie zdążyłem doczytać, szybko się wyłącza). Próbowałem już mnóstwa rzeczy. Zainstalowałem najnowszego directX, najnowsze stery do wszystkiego, robiłem testy MemTest, czyściłem kompa CCleanerem, kombinowałem z ustawieniami grafiki. Wyłączyłem AA, krawędź dymu itp. Nie pomaga...

Mój komp: Intel E8400, 2x2 Gb OCZ reaper, MSI P45 NEO 2, Gigabate GeForce GTX 275 896 Mb.

Jeśli ktoś zna odpowiedź, proszę o kontakt. Nie kupiłem gry po to by mi się wyłączała. A co do samej gry - jakiś KAWAŁ. Polecam w waszych kopiach gry poszukać numeru kontaktowego z biurem obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, włączyłem for fun FFA ... akurat Rust był. Siekam AUG''iem, siegam, hurra Chopper Gunner! Ukrywam się i zaczynam ostrzeliwywać biednych noobków którzy nie mają się gdzieś schować. Jakieś multikille wpadają, masakra ogólnie "gińcie, gińcie, GIŃCIE!". Śmierć i zniszczenie. W parę chwil nabijam atomówkę. Kontynuuję dzieło zakłady ze śmigłowca. Zabijam, zabijam, już się cieszę że kolejna atomówka wbita i ... magiczny napis:
"Osiągnięto limit wyniku".

Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem tak że nabiłem 25 killi i zapomniałem włączyć atomówkę w killstreak''ach :F
A tak się cieszyłem że to będzie moja pierwsza..

Ps. Nie wiem czy to u mnie tylko jest tak, że to co niby miało przypominać tłumik w tym czymś lepszym od Mp5 (zapomniałem nazwy ) prawie w ogóle obrażeń nie zmienia i 3-4 hity nawet z daleka zabijają kolesia ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest optymalna karta graficzna żeby móc grać w cod6 na max detalach ? Bo chyba moja 8800GT nie domaga. W niektórych miejscach w single tak się tnie że nie da się grać na maxie. Ale za to w multi daje rade, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:21, Czarek188 napisał:

A quad jaki typ? Być może to wina procka lub mniejszej ilości ramu.


intel core 2 quad (4 rdzeniowy) i 2 gb ramu więc nie wydaje mi się żeby to była wina procka lub ramu. Wydaje mi się że to bardziej wina karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:27, POZDRO-Grizzly napisał:

> A quad jaki typ? Być może to wina procka lub mniejszej ilości ramu.

intel core 2 quad (4 rdzeniowy) i 2 gb ramu więc nie wydaje mi się żeby to była wina
procka lub ramu. Wydaje mi się że to bardziej wina karty graficznej.


Tak, tylko jakie procek ma parametry? Ile Ghz? Bo to, że jest czterordzeniowy to jeszcze nic nie znaczy :P I tak jest mało gier które wykorzystują 4 rdzenie. A ja mam kartę 8800GT od Zotaca AMP! Edition, czyli firmowo podkręconą, ale działa wszystko stabilnie, zero ścinek, ciągłe 40 FPS. Nawet w recce w CDA pisali, że jakaś tam scena ze spadającymi helikopterami może ścinać nawet najlepsze konfiguracje. Mam kompa sprzed 2 lat i wszystko płynnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:35, Outlander-pro napisał:

Tak, tylko jakie procek ma parametry? Ile Ghz? Bo to, że jest czterordzeniowy to jeszcze
nic nie znaczy :P I tak jest mało gier które wykorzystują 4 rdzenie.

>A ja mam kartę 8800GT

4 x po 2,4

Dnia 08.12.2009 o 22:35, Outlander-pro napisał:

od Zotaca AMP! Edition, czyli firmowo podkręconą, ale działa wszystko stabilnie, zero
ścinek, ciągłe 40 FPS.


I grasz na max ? na jakiej rozdziałce ? Ja mam zwykłego 8800 GT no ale chyba to nie jest aż tak wielka różnica. Lagi mam tak konkretne w single że nie da się grać :(((

Nie wiem czy to też ma znaczenie ale mam strasznie zawalony dysk. Czy to może być też przyczyną ?
Sprawdziłbym fps ale coś mi dziwnie xfire działa w grze. Bo widzi mi gre i wszystko ale nie moge włączyć okien, rozmów ani robić screenów w grze :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:38, POZDRO-Grizzly napisał:

4 x po 2,4

Ja mam Core2Duo 2,66Ghz

Dnia 08.12.2009 o 22:38, POZDRO-Grizzly napisał:

I grasz na max ? na jakiej rozdziałce ? Ja mam zwykłego 8800 GT no ale chyba to nie jest
aż tak wielka różnica. Lagi mam tak konkretne w single że nie da się grać :(((

Gram, wszystko na max, cienie, odbicia i wszystkie pierdoły. A ta moja karta to w zasadzie ma moc 8800 GTX, więc pewna różnica jest :P Rozdziałka 1024x768.

Dnia 08.12.2009 o 22:38, POZDRO-Grizzly napisał:

Nie wiem czy to też ma znaczenie ale mam strasznie zawalony dysk. Czy to może być też
przyczyną ?

Możliwe. Może zdefragmentuj dysk, może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby odblokować powiększone magazynki musze w broni użyć penetracji pocisku i amunicji pełnopłaszczkowej. Wiem co to jest penetracja i mam to włączone ale co to jest amunicja pełnopłaszczkowa ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować