Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 22:56, Anty_Paladyn napisał:

Wiem co to jest penetracja /.../


Sorry, nie mogłem się powstrzymać.

Ale wracając do tematu. Amunicja pełnopłaszczowa, to typ amunicji, posiadający większą siłę przebicia niż amunicja standardowa.
Odnoszę się tu tylko i wyłącznie do gry - nie wiem jak to jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry co zrobić z błędem z iw4mp.exe.
Singla przeszedłem 2 razy i 0 problemów
w multi problemy się zaczęły pojawiać dopiero teraz a mam na liczniku 16 godzin gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokować FMJ(amunicje pełnopłaszczową) musisz zabić kogoś, strzelając do niego przez ścianę/drewno, cokolwiek. Krótko, bierzesz giwere, bez żadnych perków, niepotrzebne dodatki - prujesz w gości tak by amo przebiło się najpierw przez jakąś przeszkode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 10:34, Master_Uszol napisał:

Żeby odblokować FMJ(amunicje pełnopłaszczową) musisz zabić kogoś, strzelając do niego
przez ścianę/drewno, cokolwiek. Krótko, bierzesz giwere, bez żadnych perków, niepotrzebne
dodatki - prujesz w gości tak by amo przebiło się najpierw przez jakąś przeszkode.


Wydaje mi się że penetracja + FMJ odblokowuje większe magazynki a FMJ zdaje się odblokowujesz zaliczając strzelca VI ale podkreślam wydaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zdobylem piata atomowke i nie moglem jej odpalic, bo doslownie w tej samej sekundzie skonczyl sie mecz. Juz drugi raz tak sie stalo; tylko trzy moglem odpalic. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam problem z uruchomieniem tejże gry,włączam singiel bądź multi,pojawia mi się czarny ekran i gra zacina się.Szukałem już parę godzin i nadal nic nie mogę na ten temat znaleść (nawet wujek google mi nie pomógł),a więc jeśli miał ktoś podobny problem i wie co z tym zrobić to proszę o pomoc,z góry dzięki ; )

A i uprzedzę wasze pytanie na temat sprzętu : C2D E7200 2,53,9800gt 512 mb palit i najnowsze sterowniki pobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zand, ten błąd występuje też u mnie. Zapewne za niedługi czas zaczną pokazywać Ci się błędy dotyczące DirectX i tekstur. Znam parę rozwiązań ale żadne z nich u mnie nie pomogło. Jak coś to pisz.

ZiOM4L gdy włączasz grę pojawia Ci się czarny ekran, a potem gra i Ci się tnie, czy tylko czarny ekran. Ile masz ramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z kondycją dysku? Zapchany? Spróbuj może CCleanerem wyczyścić dysk, i rejestr. Potem w Steam weź prawym na MW2 i sprawdź poprawność plików, a potem defragmentuj. Jak to nie pomoże spróbuj reinstala. Napisz potem jak Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem jeden post,ktoś napisał,żeby poczekać kilka minut i gra się włączy.Ku mojemu zdziwieniu tak właśnie się stało,co prawda w trybie awaryjnym ale za chwile spróbuje włączyć to normalnie.Mam nadzieje,że niedługo wyjdzie patch,który to raz na zawsze poprawi.Dzięki Uszol za pomoc : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 16:04, Master_Uszol napisał:

Zand, ten błąd występuje też u mnie. Zapewne za niedługi czas zaczną pokazywać Ci się
błędy dotyczące DirectX i tekstur. Znam parę rozwiązań ale żadne z nich u mnie nie pomogło.
Jak coś to pisz.

to zapodaj coś bo mnie cholera strzeli albo 5 minut czekania i "Lobby zamknięto" albo IWnet serwera nie może znależć albo hosty migrują a tu jeszcze takie krzaki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z lobby i hostem, to już problem IW - ich serwery. Co do rozwiązań, nie mam na iw4mp.exe, mam na [error]. Mimo wszystko coś może pomóc.

1. http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=3008&p=2495
2. Spróbuj CCleaner, program mały ale pomaga. Napraw rejestr i wyczyść dysk.
3. Wejdź w zakładkę [Gry] w steam, prawym kliknij na MW2 i sprawdź integralność plików, potem defragmentuj pliki.
4. Spróbuj reinstala sterów karty graf. W kartach ATI podobnież pomagają te alternatywne od Catalyst czy jakoś tak, od NVidia te najnowsze
5. Wyłącz AA, wygładzanie, krawędź dymu, jak najmniej bajerów
6. Zainstaluj najnowszą wersje DirectX
7. W ostateczności reinstal gry. PRZED TYM KONIECZNIE ZGRAJ GDZIEŚ SWÓJ PROFIL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat killstreakow? Czemu po tym jak strzelcem śmigłowca zabiłem około 15 ludzi i na pewno miałem killstreak 25 nie dostałem atomówki? W ogóle po meczu jak sprawdziłem, to mój najwyższy killstreak nawet się nie podniósł chociaż w tym meczu miałem najwięcej niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:22, revolt505 napisał:

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat killstreakow? Czemu po tym jak strzelcem śmigłowca
zabiłem około 15 ludzi i na pewno miałem killstreak 25 nie dostałem atomówki? W ogóle
po meczu jak sprawdziłem, to mój najwyższy killstreak nawet się nie podniósł chociaż
w tym meczu miałem najwięcej niż kiedykolwiek.


A tego strzelca to miałeś z paczki czy za 11 zabić? I może jak byłeś w śmigłowcu to Cię zabili na ziemi (bo mogą) i dlatego nie miałeś atomówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować