Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2009 o 06:54, Lisun napisał:

Daje tylko nowe belki do Callsigna, noą ikonkę stopnia (levela) i dodatkowy slot na klasę.

A na czym to w ogóle mniej więcej polega? Tzn. z tego co się orientuję to ''startuje'' się od 1 lvl-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 07:06, Belegdil napisał:

A na czym to w ogóle mniej więcej polega? Tzn. z tego co się orientuję to ''startuje''
się od 1 lvl-a?

Najpierw, po wbiciu 70 lvl wybierasz "Tryb Prestiżu". Potem gra 3 razy pyta Cię, czy na pewno chcesz prestiżować. Jak na wszystko się zgodzisz, słychać strzał z Deagla i zaczynasz od 1 lvl, z dodatkowym slotem na custom klasę i nowa ikonką rangi :). A potem jeszcze zdobywasz ikony i belki do Callsigna w czasie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majac 70. poziom musisz wbic kolejny lvl. Po zdobyciu go (nie bedzie to 71) w koszarach uaktywni sie tryb prestizu - klikajac na niego zdegraduje ciebie do 1. poziomu. I to tyle, trzeba wbijac dalej. Ale jak sama nazwa mowi jest to prestiz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 00:49, Adamak napisał:

I jeszcze jedno: pogram płynnie na Windows Vista 32bit, GTX260, C2Q4x2.5ghz oraz 4gb
ramu (rzeczywista 3.2gb oczywiście...) na rozdziałce 1600x1200?


Tak nawet na max, u mnie to samo tylko XP Pro 32bit i 1280x1024, zwalniało trochę tylko w misji z "spadającymi" śmigłowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:28, ts04 napisał:

Tak nawet na max, u mnie to samo tylko XP Pro 32bit i 1280x1024, zwalniało trochę tylko
w misji z "spadającymi" śmigłowcami.

Wiesz, ty grałeś jednak na niższej rozdziałce, ale skoro poszło ok u ciebie to na 100% u mnie będzie dobrze na medium/high. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atomowki sa nudne. Wbilem piec i tyle mi wystarczy; stwierdzilem, ze to strata jednego killstreaka. Teraz biegam z care package -> pave low -> chopergunner. Fragodajne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz odpaliłem dzisiaj tryb "walka w klatce lub coś w tym stylu" z widoku w 3os. Czułem się jakbym grał w GoW :D, świetny ten tryb z tym widokiem. Szkoda, że nie ma takiego na TDM max players.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odfoliowałem MW2. Miało być na gwiazkę, ale nie wytrzymałem. Włączam steama a tu pokazuje jakiegoś failura. Tylko mi nie działa w tej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 13:48, Kaucz napisał:

Gram już 5 dni i to po 3h dziennie i jeszcze ani razu nie widziałem atomówki ;/

No widzisz ja gram od mniej więcej miesiąca i też nuka nie widziałem.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 14:38, cichy10 napisał:

> Gram już 5 dni i to po 3h dziennie i jeszcze ani razu nie widziałem atomówki ;/

No widzisz ja gram od mniej więcej miesiąca i też nuka nie widziałem.;]

Ja to samo, gra kupiona w dniu premiery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 13:19, dulak napisał:

Właśnie odfoliowałem MW2. Miało być na gwiazkę, ale nie wytrzymałem. Włączam steama a
tu pokazuje jakiegoś failura. Tylko mi nie działa w tej chwili?


A masz steama po polsku? Jesli masz po angielsku to steam sciaga zangielszczenie gry (na plycie jest polska wersja). Przestaw na polski i bedzie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 15:19, knopfler napisał:

> > Gram już 5 dni i to po 3h dziennie i jeszcze ani razu nie widziałem atomówki
;/
>
> No widzisz ja gram od mniej więcej miesiąca i też nuka nie widziałem.;]
Ja to samo, gra kupiona w dniu premiery :]


A ja już miałem 6 atomówek plus widzialem nie swoje 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować