Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Ostatnio podpatrzyłem pewną fajną technikę walki. Nie wiem jak to nazwać, biegacze? Speedrunnerzy? W każdym razie lekko wyposażony delikwent z perkami: nieskończony bieg, dodatkowa szybkość i komandosem lub zakłóceniami. Niestraszne mu jakieś miny czy przyczajeni kamperzy (a już na pewno w mniejszym stopniu niż poruszałby się normalnie). Szybko zachodzisz wroga od flanki, dezorientacja biegnąc w jego kierunku zygzakiem itd. Broń z tłumikiem i można robić prawdziwą rzeźnię np na takich mapkach jak "Avila" (tak się to pisze zdaje się), ciasne pomieszczenia. Wypróbowałem i muszę powiedzieć, że jest to w tej chwili mój ulubiony styl gry :D. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś do coopa w misjach specjalnych, przeszedłem wszystkie co mogłem sam, teraz miałem format i od nowa:P , dlatego wolałbym z kimś dla odmiany. Jeśli ktoś jest chętny to będzie sweet :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to się męczyć z uzyskaniem wszystkich atutów na PRO, broń to

Dnia 13.12.2009 o 15:45, necron1501 napisał:

samo, a potem magiczny przycisk prestiż i od nowa..


Ja gram dla przyjemności nie po to, żeby się męczyć.

Damianuss1
Tak, sam tego używam na niektórych mapach. Przydatny jest jeszcze gun z nożem taktycznym i tarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:04, Damianuss1 napisał:

Ostatnio podpatrzyłem pewną fajną technikę walki. Nie wiem jak to nazwać, biegacze? Speedrunnerzy?

Sam osobiście nazywam takich typów spinterami, ale speedrunnerzy to też dobre określenie :P Może i taktyka wydaje się całkiem fajna, ale na dłuższą metę bardziej opłaca się grać normalnie. Może i na killcamie wygląda to fajnie jak inni tak Cię zabijają i wydaje się to skuteczne, jednak patrząc na staty osoby używającej tej taktyki, często nie są najlepsze. Zwkle K/D ratio wychodzi 1.00 no chyba że ktoś ma naprawdę farta/skilla i jest w stanie wyrobić lepiej. W każdym razie ja jestem jednak zwolennikiem zwykłej gry :)

>Broń z tłumikiem i można

Dnia 13.12.2009 o 16:04, Damianuss1 napisał:

robić prawdziwą rzeźnię np na takich mapkach jak "Avila" (tak się to pisze zdaje się),
ciasne pomieszczenia. Wypróbowałem i muszę powiedzieć, że jest to w tej chwili mój ulubiony
styl gry :D. Polecam.

Nie ma takiej mapy jak "Avila". Może chodziło o "Favelę"? Co do tej taktyki imo najlepiej wygląda taki komplet: Nieskończony sprint, Waga Lekka, Komandos/Ninja. Dodatkowo tarcza na plecy (dodatkowa ochrona, tarcza na plecach nadal zapewnia osłonę!) + Magnum/Deset Eagle z nożem taktycznym. Ew. Magnum/Desert akimbo, ew. P90 akimbo. Ostatecznie model 1887 akimbo, ale sporo wolniej się z nim biega niż z pistoletem. Lepiej głównie łapać fragi nożem i wspomagać się pistoletem.
EDIT: ew. można zrezygnować z dodatkowej ochrony tarczy na rzecz kamuflażu - wtedy bierze się snajperkę. Dzięki temu lata się z ghuillie suitem i trudniej nas wypatrzeć :P

A tak poza tym: stuknęł mi kolejny nuke :) Jeszcze 4 i mam emblemat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 20:17, Outlander-pro napisał:

Dodatkowo tarcza
na plecy (dodatkowa ochrona, tarcza na plecach nadal zapewnia osłonę!)

Niewielką, właściwie chroni tylko przed atakiem z góry. Gdy ktoś strzela w Ciebie od tyłu, to jeżeli się poruszasz to i tak dostajesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:45, necron1501 napisał:

Nie trafia to do mnie. Po to się męczyć z uzyskaniem wszystkich atutów na PRO, broń to
samo, a potem magiczny przycisk prestiż i od nowa..

Cóż ja nie czuje się jakoś strasznie po straceniu tego wszystkiego, tym bardziej, że z prestiżu na prestiż przechodzą zielone wyzwanka, czyli do każdej broni Weteran i Mistrz + Killstreaki. Atuty na pro (te używane na codzień) robi się w jeden dzień, może trochę szkoda mi fall camo do famasa i barrety, ale jakoś sobie z tym radzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 20:17, Outlander-pro napisał:

Dodatkowo tarcza
na plecy (dodatkowa ochrona, tarcza na plecach nadal zapewnia osłonę!) + Magnum/Deset
Eagle z nożem taktycznym.


Glupota. Tarcza spowalnia - sprint z tarcza na plecach wcale nie jest sprintem. A o to chyba nie chodzi.

>Cóż ja nie czuje się jakoś strasznie po straceniu tego wszystkiego, tym bardziej, że z prestiżu na

Dnia 13.12.2009 o 20:17, Outlander-pro napisał:

prestiż przechodzą zielone wyzwanka, czyli do każdej broni Weteran i Mistrz + Killstreaki. Atuty na pro
(te używane na codzień) robi się w jeden dzień, może trochę szkoda mi fall camo do famasa i barrety,
ale jakoś sobie z tym radzę. :)


O, dzieki. Sam niedlugo wbije fall camo do ump45 i nie wiedzialem, czy moge znow prestizowac bo chcialbym miec wszystkie tytuly z tej broni (1000 hedow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 22:55, knopfler napisał:

Gdzie można sprawdzić moje osiągnięcia w steam bo jakoś nie mogę znaleźć?


Na stronie steam musisz się zalogować. Tam zakładka Community. Tam po prawej będziesz miał Gameplay Stats, dajesz by pokazało wszystkie twoje gry i tam gdzie masz osiągnięcia to tam będzie opcja by je zobaczyć. To samo można zrobić z okienka Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę jak latają z tym akimbo model 1887. Sam jeszcze ich nie odblokowałem, zabójczo skuteczne i naprawdę wnerwiające, szczególnie kiedy używają ich ci sprinterzy, niezłą siekę można tym robić, na średnio-bliski kontakt nie ma się szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 23:51, Kraju napisał:

Znam ten ból. Ostatnio koleś nieźle mnie takim zestawem wkurzył.
Ale nie aż tak jak tzw. noobtuby.

Stara dobra tubka ;p, czasami sam jej używam z faktu chęci odblokowania strzelby do danej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 23:55, Damianuss1 napisał:

Stara dobra tubka ;p, czasami sam jej używam z faktu chęci odblokowania strzelby do danej
broni.


Z tej okazji to sam ją używałem. Ale do normalnej gry nigdy, bo ta broń od czasów czwórki nie była zbalansowana i nigdy nie będzie. Dlatego wogóle nie powinna się znaleźć w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 23:51, Kraju napisał:

Ale nie aż tak jak tzw. noobtuby.


Czy mi się wydaje czy mówicie o granatniku. Jeśli tak, to ja się dopisuję do grupy "najbardziej zbulwersowanych graczy tym cholerstwem". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że o granatniku. Ale patrząc na to z drugiej strony, tacy noskille, podwyższają sobie morale i mniemanie o sobie zabijając tą bronią. Przynajmniej oni się nie bulwersują że wszyscy ich jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 00:07, Kraju napisał:

Oczywiście że o granatniku. Ale patrząc na to z drugiej strony, tacy noskille, podwyższają
sobie morale i mniemanie o sobie zabijając tą bronią. Przynajmniej oni się nie bulwersują
że wszyscy ich jadą.

Można też spojrzeć z drugiej strony: tacy "pro-gamerzy" i "skillerzy" mogą sobie podbudować morale i mniemanie o sobie nie zabijając tą bronią, jednocześnie jadąc noskillerów. Jakie to wszystko słodkie :)

Poza tym ciężko i raczej głupio jest narzekać, kiedy gra się w grę, w której wszelkie możliwości jakiejkolwiek ingerencji w zasady rozgrywki zostały skasowane.

Oczywiście MW2 nie mam, lecz znam ból granatników z CoD4. Tam jednak bez trudu mogłem znaleźć serwer, gdzie chociaż głosowanie było włączone. A tu cóż... Nie umiecie się wspólnie bawić czy jak? A fuj... :). IW tak się postarało zbliżyć wszystkich graczy, żeby mieli równe szanse, miało nawet dobierać ten sam poziom zaawansowania, a tu takie malkontenctwo, oj oj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować