Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

No i wszystkie misje spec ops zaliczone na Weteranie.
Uch nie było łatwo.
Może to zabrzmi nie wiarygodnie ale wszystkie misje w Echo i Delta zrobiłem sam. Szczególnie normalnie nie mogę uwierzyć że sam kolosów w Faveli powaliłem. Ale taki fajny patent na nich wynalazłem. Wet Work też samemu łatwy nie był.

Ale najważniejsze że już po wszystkim i biorę się za mutli. Już 11 lvl.

Powiedzcie mi jaka jest najlepsza broń ale wg was. Z czym masterujecie i zdobywacie killstreaki? Powiedzcie broń i jakie dodatki do niej. Bo ja nie mogę się wczuć w nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:29, Slappy napisał:

Powiedzcie broń i jakie dodatki do niej. Bo ja nie mogę się wczuć w nic.


Każdy ma swoją ulubioną. W moim przypadku jest to AK-47. ( podobnie jak u wielu osób z tego topicu )
Spróbuj polatać z czystą M4, ew. z red dotem. Imo jedna z najlepszych giwer w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 21:21, luq napisał:

> Powiedzcie broń i jakie dodatki do niej. Bo ja nie mogę się wczuć w nic.

Każdy ma swoją ulubioną. W moim przypadku jest to AK-47. ( podobnie jak u wielu osób
z tego topicu )
Spróbuj polatać z czystą M4, ew. z red dotem. Imo jedna z najlepszych giwer w tej grze.

Heh spodziewałem się AK no cóż w końcu jest ostatnią bronią do odblokowania więc nie dziwota.

Red dot właśnie wiedziałem że najlepszy z celowników. Nie ogranicza zbytnio widoku jak ACOG czy ten holograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 21:34, Slappy napisał:

Red dot właśnie wiedziałem że najlepszy z celowników. Nie ogranicza zbytnio widoku jak
ACOG czy ten holograficzny.


Osobiście wolę holograficzny celownik niż red dot - jakoś moim zdaniem więcej widać i trochę lepiej. Za to odradzam ACOG przy czymkolwiek w zasadzie. No, jest parę wyątków, ale zwykle przy ACOG tak koszmarnie karabinami trzęsie, że szok.
Widzę, że dopiero zaczynasz grać - M4 jest genialne i służy przez długi czas. Polataj z tym trochę. Ew. dobre jest też UMP45 z początkowych giwer. Możesz popróbować też grać SCAREM, ale jak dla mnie ma zbyt mały magazynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 23:00, Outlander-pro napisał:


> Red dot właśnie wiedziałem że najlepszy z celowników. Nie ogranicza zbytnio widoku
jak
> ACOG czy ten holograficzny.

Osobiście wolę holograficzny celownik niż red dot - jakoś moim zdaniem więcej widać i
trochę lepiej. Za to odradzam ACOG przy czymkolwiek w zasadzie. No, jest parę wyątków,
ale zwykle przy ACOG tak koszmarnie karabinami trzęsie, że szok.
Widzę, że dopiero zaczynasz grać - M4 jest genialne i służy przez długi czas. Polataj
z tym trochę. Ew. dobre jest też UMP45 z początkowych giwer. Możesz popróbować też grać
SCAREM, ale jak dla mnie ma zbyt mały magazynek.

Zgadzam się co do SCARA. Dobrą bronią na wyższych levelach jest ACR. To coś ma niesamowicie mały odrzut, magazynek 30 nabojowy, a z tłumikiem i holograficznym miodzio :D. Ze sniperek to M21 EBR FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 23:09, Monti0512 napisał:

Zgadzam się co do SCARA. Dobrą bronią na wyższych levelach jest ACR. To coś ma niesamowicie
mały odrzut, magazynek 30 nabojowy, a z tłumikiem i holograficznym miodzio :D. Ze sniperek
to M21 EBR FTW.


ACR jest w zasadzie spoko, działa na podobnej zasadzie co M4 ... jest w zasadzie identyczne, oprócz tego że ma większą celność, ale mniejszą szybkostrzelność ... i chyba wolę szybkostrzelność, czyli bym się opowiedział po stronie "emczwórki". A ze snajperek ... zdecydowanie nie M21! Przecież jest najgorsza z nich wszystkich! Nie rozumiem czemu jest ostatnią snajperką do odblokowania. Dla mnie najlepsza snajpa to Intervention + Moc Obalająca + FMJ - kładzie za jednym strzałem i jest powtarzalna i o to chodzi w snajpach :P A z półautomatów to chyba Barret albo to W2kM bodajże są lepsze... ale pół automatów nie lubię bo sprowadza się to do walenia na pałę najczęściej ... a tak wolę one shot, one kill z Intervention :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie godzinkę przed chwilką w Calla po 3 dniach przerwy spowodowanej testowaniem Logitecha DFG. I co? Ano włączyłem sobie Ak-47 tak z ciekawości bo Outlander coś tu w temacie pisał że fajnie się tym gra.I miał rację:) Na 3 dm raz wygrałem, a 2 razy byłem na podium. W dm trudno wygrać więc wyobrażam sobie jazdę tą bronią na dominacji:) Jutro trzeba popróbować tzn. w sumie jużdzisiaj popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pewien problem z wyzwaniem w trybie multipalyer w broni SCAR-H. A wyzwanie nazywa się
SCAR-H:Większy magazynek. Trzeba zrobić tam to: Zabij 40 wrogów penetracją pocisku z amunicji pełnopłaszczowej. Jakoś tak. Kompletnie nie wiem jak to wyzwanie zrobić i jaki dodatek zamontować. Pisze że je 1 gościa zabiłem ale nie wiem jakim sposobem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 08:40, Lisun napisał:

Musisz zainstalować jako dodatek tą amunicję i zabić 40 wrogów przez ściany.


Aha. Ok dzięki. Trudno będzie :) A ten dodatek to jest ten taki pocisk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 09:23, kryst90 napisał:

> Musisz zainstalować jako dodatek tą amunicję i zabić 40 wrogów przez ściany.
>

Aha. Ok dzięki. Trudno będzie :) A ten dodatek to jest ten taki pocisk??

Musisz użyć FMJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 20:21, Lord_Joker napisał:

- Pave Low zazwyczaj też nie wlicza się do killstreak''ów (to jest akurat bug)

Jeżeli to jest bug i będzie naprawione przez IW, to co mapkę będzie Nuke. N/c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:21, Lord_Joker napisał:

- Pave Low zazwyczaj też nie wlicza się do killstreak''ów (to jest akurat bug)


No właśnie, to chyba nie jest bug, tylko celowe ograniczenie, bo Pave Low potrafi nabić bardzo dużo killi i można by wtedy nic nie robiąc mieć atomówkę. Mi np. kiedyś zabił ok. 15 wrogów w pół minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lubię M4A1. Mały odrzut i nie najsłabsza.
UMP45 jest dobra na małe mapy. Wtedy dorzucam jeszcze niewyczerpany sprint i szybsze poruszanie się i jest jazda. :P
Oprócz tego lubię jeszcze jednostrzałowy FAL. Dorzucam Moc Obalającą i jest gitara. :)

Co do killstreak''ów.
Jeżeli coś zdobędziecie z pakietu pomocy np. Predatora to się nie liczy to streaka. Jeżeli sami wbijecie Predatora to już się liczy. Po prostu nie dolicza się tego co z pakietu pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:21, Lord_Joker napisał:

- Pave Low zazwyczaj też nie wlicza się do killstreak''ów (to jest akurat bug)


I to bardzo denerwujacy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę chodziłem ze zwykłym M4 i faktycznie nieźle daje.

Ale mam pytanko. Bo odblokowałem już atut że mogę wsadzić 2 ulepszenia do broni. Jakie najlepiej wsadzić? Zdaje mi się że celownik holograficzny i FMJ najlepiej będzie nie? Choć do FMJ brakuje mi trochę bo jeszcze 300 wrogów nie zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2009 o 20:51, Slappy napisał:

Ale mam pytanko. Bo odblokowałem już atut że mogę wsadzić 2 ulepszenia do broni. Jakie
najlepiej wsadzić? Zdaje mi się że celownik holograficzny i FMJ najlepiej będzie nie?
Choć do FMJ brakuje mi trochę bo jeszcze 300 wrogów nie zabiłem.


Jeśli grasz S&D to tłumik i celownik holograficzny. W innych trybach tłumik można sobie darować, bo zwykle jest taka rozpierducha że nikt na to uwagi nie zwraca (ludzie są głupi). Imo przy M4 Gadżet jest niepotrzebny, ale jeśli koniecznie chcesz - FMJ i hologragiczny mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zobaczę jak będzie mi się grać. Najwyżej przy M4 sobie odpuszczę. A M4 mam zamiar grać do odblokowanie ACR.

Bo kurcze żałuję że gadżet należy do atutu 1 czyli tych niebieskich. A kieszonkowiec + pro to szybkie przeładowanie i jeszcze szybsze namierzanie, to jest bardzo dobre i nieźle mi się z tym grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej gram SCAR-em + FMJ + Moc obalajaca (potężna siła, zbyt dużego odrzutu nie ma i lvluje mi się naprawde świetnie) równie dobra jest M4 i ACR, choć power o wiele mniejszy. Często też na większych mapach gram M16 + tłumik i FMJ + Moc (1-2 serie i przeciwnik leży, z tłumikiem celuje się bajecznie). Ogólnie najwięcej uwagi zwracam na siłę, dlatego o wiele częściej wybieram SCAR-a niż np. ACR, choć obie bronie bardzo lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować