Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2009 o 17:38, Outlander-pro napisał:

Nie żeby coś, ale na konsoli w CoD4 to takie akcje były normalne na pubach :P jakby koleś na PC takie coś zrobił to szacun.
http://www.youtube.com/watch?v=XqKozIjJvuE&feature=related Albo jakieś takie. Wystarczy wpisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 17:38, Outlander-pro napisał:


Wydaje mi się że to jakiś bot, bo jak on mógł wiedzieć że tam jest kolo? Zresztą, snipą nie zabijesz celując prosto w gostka odległego 5 mentrów od nas a co dopiero tyle ile na tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 17:42, Buhahahahaha napisał:

> Z cyklu: uber luck http://www.youtube.com/watch?v=OkaMhfNXdPA&feature=related
> ZONK.

Wydaje mi się że to jakiś bot, bo jak on mógł wiedzieć że tam jest kolo? Zresztą, snipą
nie zabijesz celując prosto w gostka odległego 5 mentrów od nas a co dopiero tyle ile
na tym filmiku.

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak No-Zoomy? Widzę że nie. Krótko w CoDa grasz, takie akcje są możliwe, wiem, bo mi udało się no-zoomem zabić na Afghanie, z jednego końca mapy na drugi hedszotem. Więc nie mów że nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2009 o 17:42, Buhahahahaha napisał:

Wydaje mi się że to jakiś bot, bo jak on mógł wiedzieć że tam jest kolo? Zresztą, snipą
nie zabijesz celując prosto w gostka odległego 5 mentrów od nas a co dopiero tyle ile
na tym filmiku.

Blah... boty na konsoli tylko tyle brakowało..
A to że wali nosocopy z takiej odległości NA KONSOLI to jest no fuks, ale bez jakiejś wielkiej przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać w najnowsze Morden Warfare i narzekałem, dziś jestem grą wręcz zachwycony. Początek był jednak bardzo przeciętny i dopiero od misji na platformie wiertniczej dla mnie tak naprawdę zaczyna się ta gra, a później jest jeszcze lepiej. Szkoda tylko że gra jest taka krótka (starczyło na dwa wieczory), ale to przecież żadne zaskoczenie. Teraz nic tylko czekać na MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 22:07, dave03 napisał:

Wczoraj zacząłem grać w najnowsze Morden Warfare i narzekałem, dziś jestem grą wręcz
zachwycony. Początek był jednak bardzo przeciętny i dopiero od misji na platformie wiertniczej
dla mnie tak naprawdę zaczyna się ta gra, a później jest jeszcze lepiej. Szkoda tylko
że gra jest taka krótka (starczyło na dwa wieczory), ale to przecież żadne zaskoczenie.
Teraz nic tylko czekać na MW3.

Dokładnie

CoD7 lepiej IMO omijać. Przynajmniej ja żałuję że CoD5 na PC kupiłem. CoDa ze stajni Treyarch nigdy w życiu więcej nie kupię. Ale ten od IW trzyma poziom naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 22:07, dave03 napisał:

Wczoraj zacząłem grać w najnowsze Morden Warfare i narzekałem, dziś jestem grą wręcz
zachwycony. Początek był jednak bardzo przeciętny i dopiero od misji na platformie wiertniczej
dla mnie tak naprawdę zaczyna się ta gra, a później jest jeszcze lepiej. Szkoda tylko
że gra jest taka krótka (starczyło na dwa wieczory), ale to przecież żadne zaskoczenie.
Teraz nic tylko czekać na MW3.

Moje odczucia były bardzo podobne. Grę przeszedłem w jeden dzień (byłem chory i nie miałem co w domu robić), ale końcówkę przechodziłem z wypiekami na twarzy. Zostaje niby multi, ale jakoś na pubach nie chce mi się grać :) Zostaję na CoD4, tam przynajmniej są mody, dedyki i można pograć clanwary z kumplami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra krótka ? az tak krótka ja nie wydałbym az tyle pieniedzy bo moim zdaniem nie warta tych pieniedzy
no i dlaczego tyle kosztuje ?
jak sadzicie która czesc Call of Duty jest najlepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 22:16, karolekx23x napisał:

gra krótka ? az tak krótka ja nie wydałbym az tyle pieniedzy bo moim zdaniem nie warta
tych pieniedzy
no i dlaczego tyle kosztuje ?
jak sadzicie która czesc Call of Duty jest najlepsza ?


Call of Duty 2 i Modern Warfare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam napisał, że M21 EBR sux... Powiem jedno ten ktoś nie grał na hc i nie grał m21. Ta broń ma mały odrzut, szybką prędkość pocisków i dużą celność. W pełni zgadzam się, że jest to ostatni karabin snajperski. Najwięcej funu jest jak latasz z kumplami z tarczą xD Ja dzisiaj z dwoma kumplami tarcze + G18 i jedziemy. Fragi mało ale na prawdę warto bo człowiek otrzymuje to o co chodzi w grach - zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 22:31, cypers napisał:

> gra krótka ? az tak krótka ja nie wydałbym az tyle pieniedzy bo moim zdaniem nie
warta
> tych pieniedzy
> no i dlaczego tyle kosztuje ?
> jak sadzicie która czesc Call of Duty jest najlepsza ?

Call of Duty 2 i Modern Warfare


Zdecydowanie ;)
Ja teraz śmigam w ModernWarfare multi, zastanawiam się czy kupić MW2, ale chyba się wstrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 23:06, grzes2227 napisał:

> > gra krótka ? az tak krótka ja nie wydałbym az tyle pieniedzy bo moim zdaniem
nie
> warta
> > tych pieniedzy
> > no i dlaczego tyle kosztuje ?
> > jak sadzicie która czesc Call of Duty jest najlepsza ?
>
> Call of Duty 2 i Modern Warfare

Zdecydowanie ;)
Ja teraz śmigam w ModernWarfare multi, zastanawiam się czy kupić MW2, ale chyba się wstrzymam
;)


Poczekaj aż stanieje, dopiero wtedy zdecydujesz się(bądź nie) na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czemu wy tak narzekacie na MW 2 dobry shooter. Jak dla mnie to bardzo pozytywnie się przechodzi grę mimo wielu nieścisłości i innych pierdół ale kogo to obchodzi? To tylko gra i ma nam dostarczyć odrobinę frajdy. Multi niezły... no zbugowany trochę w szczególności z akimbo ale jaka gra teraz niema bugów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mutli jest akurat zbugowany bardziej niż trochę. W każdym razie IW jest na dobrej drodze do wyeliminowania błędów.
PS: Akimbo 1887 zostało znerfione ( jak już z resztą Out pisał ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 13:55, grzes2227 napisał:

Za taką kasę i tak bym nie kupił !
Boje się że może nie pójść... Modern Warfare śmiga, ale z 2 może być gorzej.


Grafika prawie się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować