Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

a mnie w MW 2 wkurzaja losowe dołączanie do gry wchodzisz a tu wynik 7300 do 4200 i kolejna porażka w statach albo wchodzisz biegasz 2 sekundy a tu bombeczka (nie świateczna bynajmniej) a nuklearna albo traktowanie każdego wyjścia jako porażki a czemu to tak? przecież zawsze są sytuacje że trzeba skonczyć w połowie rozgrywki i co porażka

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2009 o 14:37, cypers napisał:

Grafika prawie się nie zmieniła.

Ale jakoś mam 100 fps w dół, na niższych detalach oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 11:08, tosz napisał:

czy można gdzieś dostać muzykę z tej gry ?


Rozpakuj winrarem pliki od iw_00 do iw_21 w C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\call of duty modern warfare 2\main W większości jest muzyka z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trybu prestiż. O co w nim chodzi ?
A drugie pytanie jak zdobyć odznake z srebrną czaszką na złotym tle? Czy to jest związane jakoś z trybem prestiżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety popieram. Do zwycięstw i porażek powinni dodać trzecią ''opuszczone''. Albo coś w tym stylu. Obecnie mam ponad dwa razy więcej porażk niż wygranych. >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:19, xkarionx napisał:

Mam pytanie odnośnie trybu prestiż. O co w nim chodzi ?
A drugie pytanie jak zdobyć odznake z srebrną czaszką na złotym tle? Czy to jest związane
jakoś z trybem prestiżu?


1. Prestige Mode - W zamian za swoje osiągnięcia (lvl, bronie) dostajesz 1 lvl prestige i jeden slot na custom class. Leveli w prestige mode jest od 1-10. Każdy Level posiada inną odznakę. Przejście na prestige mode wiąże się z uratą lvl'a i odblokowanych broni (trzeba zacząć od nowa) Nie traci się tytułów i emblematów. Podczas próby wejścia w tryb prestige, gra poinformuje co czeka gracza.
2. Aby zdobyć tą odznakę musisz wbić 10x razy 70 lvl. Powodzenia, trochę czasu zejdzie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 15:18, Adeq napisał:


> Grafika prawie się nie zmieniła.
Ale jakoś mam 100 fps w dół, na niższych detalach oczywiście.


Jeżeli PC to po prostu siła portu z konsoli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 18:56, POZDRO-Grizzly napisał:

to w mw2 wogóle jest jakaś muzyka ? Gdzie ? Bo chyba nie zwróciłem uwagi.


To sobie podgłośnij :) Muzyka jest i to kapitalna, bardzo epicka wtedy kiedy trzeba, buduje napięcie i budzi emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 22:16, karolekx23x napisał:

gra krótka ? az tak krótka ja nie wydałbym az tyle pieniedzy bo moim zdaniem nie warta
tych pieniedzy


120 zł za 5+ godzin gry w Single Player, ewentualnie kilka kolejnych w Special Ops (który notabene sprawia o wiele większą frajdę niż sama kampania :P) to faktycznie cholernie dużo, dlatego kupując tą grę trzeba myśleć o SP jako dodatku do Multiplayera :>

Dnia 20.12.2009 o 22:16, karolekx23x napisał:

no i dlaczego tyle kosztuje ?


Bo piractwo, bo kryzys, bo globalne ocieplenie, bo twórcy chcieli sprawdzić co się stanie jak podwyższą cenę gry o ok 20 zł na polską walutę przeliczając - to ostatnie to prawda i jak się okazuje wiele osób narzeka po czym... kupuje i tak :)

Dnia 20.12.2009 o 22:16, karolekx23x napisał:

jak sadzicie która czesc Call of Duty jest najlepsza ?


Zależy co oceniać, MW2 na pewno jest najbardziej zaawansowane i rozbudowane, chociaż mi się bardziej podobała kampania z MW1, no i każdy CoD jest jak na swój czas fajny, poza World at War który powinien byc sprzedawany jako Call of Duty: NaziZombie za jakieś symboliczne 10 zł, bo niczego ciekawego po za tym bonusowym trybem tam nie było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem grę od kumpla :P. Pograłem w multi i.. jest dobrze. Bez lagów, tylko kilka razy problemy z hostem.
Mam takie pytanie - kiedy odblokowuje się flagi narodowe do Callsigna? Niby na CODwikia jest, że od razu, ale ja tak nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:34, Lisun napisał:

Dzisiaj dostałem grę od kumpla :P. Pograłem w multi i.. jest dobrze. Bez lagów, tylko
kilka razy problemy z hostem.
Mam takie pytanie - kiedy odblokowuje się flagi narodowe do Callsigna? Niby na CODwikia
jest, że od razu, ale ja tak nie miałem.


Niemożliwe, flagi są dostępne od razu - może nie przejechałeś w prawo o wystarczającą ilość stron? Bo tych emblematów jest naprawdę dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:11, necron1501 napisał:

A ja mam pytanie: jak zrobić tytuł: mistrz lub weteran ostrza? :D


Za achievmenty weteran i mistrz. Odblokowuja sie po zdobyciu pierwszego prestizu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem o tych prestiżach, wbiłem na CoDa i też zrezygnowałem z mojego 70 lvl''u na rzecz pierwszego prestiżu. To była taka stricte instant decyzja. Sam się teraz dziwię po co to zrobiłem :| Szkoda trochę AK-47 i wszystkich perków PRO, ale teraz fun zacznie się na nowo :D Przynajmniej taką mam nadzieję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przypadło do gustu Special Ops i misje dla 2 graczy split-screen,rywalizacja jest ostra :D
Online nie tykam, bo i tak preferuję Battlefield bc (z powodu "przestrzeni" dla gracza ;));
Ciekawe czy da się grać SpecOps w 4 osoby na jednym sprzęcie? (na pudełku piszą że singiel 1-4 graczy,ale chyba coś przeoczyłem gdzie to się uruchamia, 4 player co-op online jest,nie wiem o co tutaj chodzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 09:41, kodi24 napisał:

Mnie najbardziej przypadło do gustu Special Ops i misje dla 2 graczy split-screen,rywalizacja
jest ostra :D

Przecież to jest co-op więc gdzie tu rywalizacja? xP

Dnia 22.12.2009 o 09:41, kodi24 napisał:

Online nie tykam, bo i tak preferuję Battlefield bc (z powodu "przestrzeni" dla gracza
;));

Oj, wiele tracisz ... ale jak chcesz :]

Dnia 22.12.2009 o 09:41, kodi24 napisał:

Ciekawe czy da się grać SpecOps w 4 osoby na jednym sprzęcie? (na pudełku piszą że singiel
1-4 graczy,ale chyba coś przeoczyłem gdzie to się uruchamia, 4 player co-op online jest,nie
wiem o co tutaj chodzi :))

Nie, co-op to max dwie osoby.

@luq
Mi by się nie chciało tracić wszystkich broni, kamuflaży, dodatków, perków PRO itp tylko po to by dostać jeden slot na własną klasę więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować