Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Mam problem z gra gdy uruchamiam gre wyskakuje mi error DirectX napotkał błąd krytyczny i gra nie uruchamia sie moze ktos wie jak mi pomoc.
Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - nie mogę grać na Scrapyardzie! Kiedy mapa się ładuje tracę połączenie i wyskakuje komunikat "map mp_boneyard.ff differs from the one on the server." Mam oryginał, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 08:23, Lisun napisał:

Mam problem - nie mogę grać na Scrapyardzie! Kiedy mapa się ładuje tracę połączenie i
wyskakuje komunikat "map mp_boneyard.ff differs from the one on the server." Mam oryginał,
oczywiście.


W steam ppm na gre -> wlasciwosci -> pliki lokalne -> sprawdz integralnosc cache gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:26, karolekx23x napisał:

jak wchodze do sklepu i biore gre w reke , potem patrze na cene stawiam ja spowrotem
na półke szkoda mi kasy
ale wiem niektóre gry sa warte 120 zł , ale jak mam pograc 5 godzin w gre to ja dziekuje
i nie kupuje
takie sa realia i mam nadzieje ze z roku na rok gry nie beda drozec tylko beda tansze

No niestety, tuż po premierze wersja konsolowa kosztowała w granicach 200zł, trafiłem niedawno za 149zł w markecie i fakt-nawet to było za dużo jak na 6 godzin gry w singlu (na padzie,sic),ale gra całkiem nieźle broni się jako gra pod multi albo co-op;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel ratuje się troszkę całkiem fajnym trybem Special Ops, ale niestety są to głównie mapy znane z kampanii, ogólnie mógłby być bardziej rozbudowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej smuci to, ze nie wrzucili do gry wszystkich mapek (a przynajmniej tych lepszych) z coda 4. Te nowe jakos slabo sie sprawuja pod search n destroy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Mam pytanko. Gdzie na dysku znajduja sie sejvy do nowego COD-a??? Czy to sa tylko te w katalogu z gra czy trzeba szukac ich po dysku C??? Przezucam sie na "7" i wole je zgrac niz mialbym stracic 55lvl :D Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:11, MLODY2K6 napisał:

Czesc.
Mam pytanko. Gdzie na dysku znajduja sie sejvy do nowego COD-a??? Czy to sa tylko te
w katalogu z gra czy trzeba szukac ich po dysku C??? Przezucam sie na "7" i wole je
zgrac niz mialbym stracic 55lvl :D Prosze o odpowiedz.


X:\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players <------ wystarczy ten folder skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profil w multiplayerze jest zapisywany na serwerach Steama, więc tak właściwie to nie da się go stracić ;) W folderze \Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players są natomiast przechowywane save''y z single playera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:34, Selv napisał:

Da się da, sam go już raz resetowałem.

Chyba na prestiz - nie pamiętam jak nazywa się ta usługa steam, ale ja formatowałem oba dyski, po zainstalowaniu mw2 po formacie musialem chwile poczekac na synchronizacje z serwerami steam, i profil mialem na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, resetowałem CAŁKOWICIE wszystkie statystyki, jest na to sposób sposób i polega właśnie na umiejętnym kasowaniu plików z dysku - w końcu następuje desynchronizacja ze Steam i gotowe, wszystko jest wyzerowane.
WSZYSTKO.
Zainteresowałem się tematem gdyż grę dostałem od swojego kuzyna i dumaliśmy jak grać od zera.

Jeśli mam być szczery to MW2 jest rozwiązane skandalicznie, mianowicie on wysyła dopiero wszystkie dane na Steam PO zamknięciu gry stąd wszystkie dane przez pewien czas są trzymane lokalnie - dlatego czasem spotykałem ludzi którzy mają 10x prestiż 3 dni po starcie gry a nie potrafili nikogo zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znow staje przed tym samym problemm co kiedys. Nie moge zaisntalowac CODa instaluje sie pierwsza dvd potem prosi o 2 i wisi. Tak mialem kiedys to ustawilem calego steama PL gry na pl jezyk pl region polska i zadzialalo teraz to cholerstwo nie chce banglac co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować