Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

To normalne, że czasami nawet po 20 minutach gry wywala mnie do pulpitu z wiadomością, że "Call of duty .... przestał działać" ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 00:46, Adamak napisał:

To normalne, że czasami nawet po 20 minutach gry wywala mnie do pulpitu z wiadomością,
że "Call of duty .... przestał działać" ... ?


W singlu czasami ten błąd występuje, tak samo jak błąd DirectaX. W multi te problemy nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też czasami grę tak ścina? ;/
Mój komp:
GeForce 9800 gt
2 gb ram
Intel Core 2 Duo E4700 2,60 ghz
Windows XP

Wszystko poustawiane na wysokich lub extra. Rozdzielczość 1024/768. Mój komp dosyć przewyższa wymagania sprzętowe, więc jakoś wierzyć mi się nie chce, że ustawiłem za wysoko tekstury (zresztą tylko 2 opcje musiałem zmieniać reszta była automatycznie włączona).

W ogóle dla tej gry musiałem odinstalować steam''a bo na dysku, na którym był zainstalowany nie było miejsca, a jak wiadomo steam nie pozwala zainstalować gry gdzie indziej, tylko tam gdzie on sam jest. same problemy ze steam''em ;/

Ogólnie wrażenia z gry pozytywne ale coś czuję, że nie długo koniec bo jestem już w misji w Gułagu.
Ale są jeszcze operacje specjalne i co najważniejsze multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile macie zrobionych własnych klas? Jakie zestawy broni proponujecie?

Ja w zasadzie gram samym SCAR''em (tak to się zwie?) z celownikiem laserowym i pociskiem penetrującym (przydatne te ulepszenia?) i nożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 08:58, Cha0tizz napisał:

Ile macie zrobionych własnych klas? Jakie zestawy broni proponujecie?


Graj tym, czym ci wygodnie, nie ma jakiejś złotej reguły, ani "najlepszej" klasy. Ja np. od początku grałem własną klasą z M4, SPAS-12, do tego Kieszonkowiec, Moc Obalająca i Pewne Celowanie. Grając tym zestawem dłużej wyrobiłem sobie większość dodatków do M4-ki ( brakuje jeszcze powiększonych magazynków ), co dodatkowo dało mi sporo punktów doświadczenia. Gdy już odblokuję ostatni dodatek przerzucę się na inną broń.

Dnia 30.12.2009 o 08:58, Cha0tizz napisał:

Ja w zasadzie gram samym SCAR''em (tak to się zwie?) z celownikiem laserowym i pociskiem
penetrującym (przydatne te ulepszenia?) i nożem.


Jak wyżej. Gram czym ci pasuje. Obyś czerpał z tego przyjemność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 08:58, Cha0tizz napisał:

Ile macie zrobionych własnych klas? Jakie zestawy broni proponujecie?


Używam tylko dwóch:

AUG HBAR (uchwyt) / AA12 (uchwyt) - Granat błyskowy, Claymore- Padlinożerca, Moc obalająca, Ninja (imho najlepszy perk w tej kategorii)

TAR-21 (granatnik) / Stinger - Granat błyskowy, Claymore - Kieszonkowiec, Zimnokrwisty, Ninja (używam tylko w razie potrzeby zestrzelenia wsparcia powietrznego)

Dnia 30.12.2009 o 08:58, Cha0tizz napisał:

Ja w zasadzie gram samym SCAR''em (tak to się zwie?) z celownikiem laserowym i pociskiem
penetrującym (przydatne te ulepszenia?) i nożem.


Najlepiej nauczyć się korzystania z podstawowych przyrządów celowniczych. Zaoszczędzi się na jednym dodatku. Dlatego używam AUG i Tar''a, obie bronie nie wprowadzają zbyt mocno w tunnel vision co pomaga w orientacji. No i najważniejsze - wystarczy grać tym co sprawia nam największą przyjemność ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla :D W jednym słowie - zaj**isty :] W ostatnich misjach takie zwroty akcji, że szczena opada, a gra co chwila zaskakuje.

Spoiler

No bo kto by się domyślił, że Soap z Ghostem zginą z rąk Sheparda? I że nagle wszyscy są naszymi wrogami.

Za single playera 5+/6. Chociaż krótki ale patrząc jak napakowali te kilka godzin gry.

Próbowałem włączyć multi. I nie można połączyć się z hostem. Taaa to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 14:11, KamyK_84 napisał:

Przeszedłem singla :D W jednym słowie - zaj**isty :] W ostatnich misjach takie zwroty
akcji, że szczena opada, a gra co chwila zaskakuje.

Spoiler

No bo kto by się domyślił, że
Soap z Ghostem zginą z rąk Sheparda? I że nagle wszyscy są naszymi wrogami.

Za single
playera 5+/6. Chociaż krótki ale patrząc jak napakowali te kilka godzin gry.

Próbowałem włączyć multi. I nie można połączyć się z hostem. Taaa to jest to.

Spoiler

Nie Soap z Ghostem tylko Roach z Ghostem. Mnie tez to zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz częściej napotykam na problemy z multi... Często przez ponad pół godziny nie mogę dołączyć do żadnej gry, bo albo gra przerywa poszukiwanie serwera z komunikatem "Nie można połączyć się z hostem", albo gdy dołączę się już do jakiegoś lobby wyświetla mi się wiadomość "Lobby gry zostało zamknięte"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 14:38, Mercuror napisał:

Ostatnio coraz częściej napotykam na problemy z multi... Często przez ponad pół godziny
nie mogę dołączyć do żadnej gry, bo albo gra przerywa poszukiwanie serwera z komunikatem
"Nie można połączyć się z hostem", albo gdy dołączę się już do jakiegoś lobby wyświetla
mi się wiadomość "Lobby gry zostało zamknięte"...

Nie ty jeden masz takie problemy. IW nie poradziło sobie z własnym pomysłem... Mało komu pasuje brak dedykowanych serwerów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się,że gra tak szybko poleci na półkę...Zostanę przy CoD 4-120 zł<- poszło w błoto...Nie mogę se swój serwer wybrac jak np. w TF II czy CoD 4,tak ciężko się owni i ledwo te mapy można... No cóż...Zostaję przy TF II i poczekam na BF II,dziękuje za zmarnowany czas-Pozdrawiam ><.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 15:09, Gierlo napisał:

Małe sprostowanie:

Spoiler

Nie SOAP ginie razem z Ghostem tylko ROACH


Smieszne jest to,że

Spoiler

Generał wziął Roach-a do swojej drużyny i go również zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, to ja już rozumiem, dlaczego ludzie mówią o tym, ze fabuła się nie klei kupy i jest głupia - jak się jej nie rozumie, i nie łapie faktów, no to juz nie wina Infinity Ward... Ja jakoś zrozumiałem wszystko, i uważam że jest ona kompletna.... no ale już teraz wiem, skąd głosy że jest niedorobiona, że ma dziury... takie perełki jak

Spoiler

ginący soap

czy może
Spoiler

członkowie SASu w siłach amerykańskich...

...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu nie czytają dialogów (nie słuchają), na przerywnikach między misjami idą do kuchni czy coś i tak to jest, że nie wiedzą kim są, gdzie są, w czym są i najważniejsze - po co tam są. Dobrze, że wiedzą chociaż do kogo strzelać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 16:55, Gierlo napisał:

Ludzie po prostu nie czytają dialogów (nie słuchają), na przerywnikach między misjami
idą do kuchni czy coś i tak to jest, że nie wiedzą kim są, gdzie są, w czym są i najważniejsze
- po co tam są. Dobrze, że wiedzą chociaż do kogo strzelać xD

i potem padają pytania - skąd nagle z Rosji znajdujemy się w Rio De Janeiro!?!??! zrąbana fabuła!!!
._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować