Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2010 o 16:57, KloniskO napisał:

I żeby nie było, tą taktyką nie nabiłem sobie ani jednego ze 130 leveli, jestem tylko
ciekaw jak z tym sie "wymiata" ;)

LOL nóż masz zawsze przy sobie. Nie chodzi tu o nóż do rzucania, ani ten obok pistoletu. Przypisz sobie do 5tego przycisku myszki pchnięcie nożem. Zresztą im więcej takich ludzi biegających tym bardziej IW zobaczy, że sp**olił akcję z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 14:47, Sipso2008 napisał:

Oto moja największa akcja!

Heh. Nie chcę Cię zniechęcać, ale dziewięcioma killami pod rząd nie ma co się chwalić, bo to żaden wyczyn.

>Podnoszę TAR (totalna porażka

Dnia 12.01.2010 o 14:47, Sipso2008 napisał:

z tej broni)

Jeśli się nie umie z czegoś korzystać, to jeszcze nie oznacza to że jest to do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:11, byverter napisał:

> I żeby nie było, tą taktyką nie nabiłem sobie ani jednego ze 130 leveli, jestem
tylko
> ciekaw jak z tym sie "wymiata" ;)
LOL nóż masz zawsze przy sobie. Nie chodzi tu o nóż do rzucania, ani ten obok pistoletu.
Przypisz sobie do 5tego przycisku myszki pchnięcie nożem. Zresztą im więcej takich ludzi
biegających tym bardziej IW zobaczy, że sp**olił akcję z serwerami.


A jak nie ma piątego przycisku? Sam mam tylko trzy... Według mnie, standardowe E mu wystarczy

Outlander-pro

Cóż, nie gram w grę długo więc mogę się jeszcze tym pochwalić. Może z opisu akcja wygląda nudnie, ale w grze emocje były ogromne.

TAR ssie... Używałem go dość długo by stwierdzić że ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zresztą im więcej takich ludzi

Dnia 12.01.2010 o 17:11, byverter napisał:

biegających tym bardziej IW zobaczy, że sp**olił akcję z serwerami.


LOL, jaki jest związek między ludźmi biegającymi z nożem, a brakiem dedykowanych serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie działać?
No ale granie na laptopie to trochę lizanie loda przez szybkę...

Ale jak chcesz już grać, to komp nie może należeć do tych słabszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 17:14, Sipso2008 napisał:

TAR ssie... Używałem go dość długo by stwierdzić że ssie.


Jak ktoś nie może ogarnąć recoila to cóż ... dla niego broń ssie. Ale to nie znaczy, że ma rację.
TAR jest dla ludzi, którzy choć minimalnie ogarniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:15, Outlander-pro napisał:

LOL, jaki jest związek między ludźmi biegającymi z nożem, a brakiem dedykowanych serwerów?

Taki, że na dedykowanych serwerach były zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:16, Piciambeer napisał:

A czemu ma nie działać?
No ale granie na laptopie to trochę lizanie loda przez szybkę...

Ale jak chcesz już grać, to komp nie może należeć do tych słabszych.

Po wejściu na

Spoiler

systemrequirementslab.com

otrzymałem informację, że na minimalnych da radę zadziałać, jednak chcę się dowiedzieć czy gra nie będzie miała tzw. spowolnionego tempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:11, byverter napisał:

LOL nóż masz zawsze przy sobie. Nie chodzi tu o nóż do rzucania, ani ten obok pistoletu.
Przypisz sobie do 5tego przycisku myszki pchnięcie nożem. Zresztą im więcej takich ludzi
biegających tym bardziej IW zobaczy, że sp**olił akcję z serwerami.


No tak, lol, nie chodzi mi o to, że można zabić nożem za pomocą przycisku "E" lub innego do tej akcji przypisanego, bo to wie każdy.
Raczej mówiłem o tym, że w killcam czesto widać jak taki agent biegnie ze znacznikiem i wyciągniętym nożem, który jest przez caly czas widoczny, wiem ze to zwieksza częstotliowsc mozliwych ciosow nim.

Sipso2008

to jak wyzej nie chodzi mi o ten standard, ale trzymanie go w rece przez caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 17:15, Outlander-pro napisał:

LOL, jaki jest związek między ludźmi biegającymi z nożem, a brakiem dedykowanych serwerów?

Można by wprowadzić moda, który ogranicza używanie noża do dwóch razy :F

A tak na serio, to jaki problem stanowią ci ''nożownicy''? Łatwiej kogoś zabić normalnie niż z noża, bo dla tej gry słowo ''odrzut'' jest dalece obce. Whine off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , dziś próbowałem sobie pograc , odpalam gre a tu zonk, czarny ekran i tylko kursor widać. Po chwili wywala brak odp. i tak w kółko, za każdym razem, nawet wtedy kiedy odpale gre w trybie awaryjnym, halp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a nie polegać na koordynacji oko-ręka.
to się fachowo nazywa skill. i to NAJBARDZIEJ liczy się w grach, i za to ma się największy szacunek u graczy. Chcesz być noobem? Trudno. Gry taktycznej chcesz? Odpal Operation flashpoint, i tam udawaj ninje z nozem. Toż to pro jest.

Dnia 12.01.2010 o 14:27, Kryhuu napisał:

A uwierz mi, myślenie Ci się kiedyś
przyda, a pchać się na pierwszą linię i bić po głowach to żadna filozofia.

no jak ktoś tak wybiega, to jest pacanem. Skill polega na tym, żeby nie wyskakiwać jak debil i rushować do przodu, tylko umieć się dobrze poruszkac na mapie tak, żeby zabijać ludzi obkrazajac ich od tylu.

Dnia 12.01.2010 o 14:27, Kryhuu napisał:

Lubię, w pasjansa też bym Cię z0wnił.

A czy napisałem, że chce z tobą zagrać?

Dnia 12.01.2010 o 14:27, Kryhuu napisał:

> Do tego nie wiem czy zauważyłeś,Call
> of Duty to gra first person shoter a nie fpk, to jest first person knifer.
I co, nie użyłeś nigdy noża? Zresztą, idąc Twoim tokiem myślenia, skoro autorzy umieścili
w tej grze nóż, to już nie jest fps. A granaty to co? Strzela się nimi? A poruszać się
to co, też może mi nie wolno?

Uzywam noza, kiedy nagle mi jest na gwalt potrzebny, bo akurat wychodze zza rogu i ktos stoi 1m odemnie. O takie jego uzycie chodzilo tworcom, a nie nabijanie 100% fragow wlasnie z noza. Debilizm.

Dnia 12.01.2010 o 14:27, Kryhuu napisał:

Nie trafiłeś, gram na padzie, tam się nie klika. I mogę sobie uruchamiać grę kiedy zechcę,
nie potrzebne mi Twoje pozwolenie.

hm, a co robi się na padzie od PS3? Wydaje polecenia głosowe? bo mi się wydaje że klika się przycisk odpowiedzialny za spust, co jest analogiczne do klikania spustu.

Dnia 12.01.2010 o 14:27, Kryhuu napisał:

> Tacy ludzie jak
> ty rujnują tą grę, możesz być z siebie dumny.
Bo dwa razy dziennie zagram mapę z nożem i wycinam nieogarniających ludzi?

rofl. Nieogarniętych? z takim zestawem wycialbys najwiekszych zawodowcow w coda4, bo raz ze by nei wiedzieli skad idziesz, dwa ze nie zdazyli by nic zrobic. Tutaj nie ma samych debili, sa tez ogarnieci ludzie, ale jak widac ty tego nie pojmujesz. Tu nie chodzi o to, zeby zastawic sie wszedzie claymorami tak, aby debil z knifem nas nie zabijal. Tu chodzi o wlasnie wspomniana koordynacje, ogarnianie mapy, plus nie poruszanie sie jak pacan. Jak widac niespelniasz zadnego z tych warunkow, i musisz uciekac sie do tak debilnego sposobu zabijania. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 12:08, Araondoion napisał:

lol? grajac nozem przynajmniej cokolwiek trzeba umiec, strzelac w tej grze kazdy glupi
potrafi. Bo celowanie jest banalne, a recoila praktycznie nie ma. W tej grze mozna zabijac
rownie dobrze wszystkim, bo sama gra zalatuje noobstwem...

O, rly? Cholera, nie wiedzialem ze recoila nie ma. Wiedzialem za to, ze wypowiadalem swoje slowa z IRONIĄ, skoro broń recoil ma minimalny, to jak ktoś się musi uciekać do sposobu speedrunnowania, to znaczy, ze nie ogarnia nawet tego malego recoila. Skoro wy gracie same TDMy, i jaracie sie trzema fragami na grę, to ja nie mam nic do dodania, pozatym, byście nauczyli się w to grać jak normalni ludzie, a nie jak amerykanskie dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o recoil, ale o ogólną jego celność... MPK5 (ten pistolet maszynowy pierwszy) ogarniam ze szybkostrzelnością, a to wg. mnie większy recoil niż w TAR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 13:33, byverter napisał:

Ta gra jest debilna w normalnym trybie, więc bieganie z nożem do taka klasa jak w tf2.
Jak jesteś Pro to graj w S&D HC tam gra jest bardziej realistyczna i nikt nie biega
jak idiota.

hahahahhaha kto ci tak nakłamał? Kto ci powiedział ze HC jest skillowy? Pozdrów go odemnie i życz mu szczęścia. Przepraszam bardzo, ale co tam jest skillowego? to że zabija jednym strzalem w stope? kazdy DEBIL potrafi przestrzelic respawny z jednym pociskiem, i skosic fraga, ale gdzie tu skill? na HC mozna zrobic z assault rifle''a takiego AK47 karabin z trybem ognia semi, bo KAZDY, powtarzam KAZDY debil wyceluje gdy broni nie podrzuca, nie strzelając. Jak za to dorwie się do gry amerykańskie dziecko, to po 1 pocisku już dostanie rage''a, bo przeciez recoil za duzy, i wycelowac reszta pociskow sie nie da.
>W CoD4 były serwery taktyczne gdzie można było strzelać tylko przy użyciu

Dnia 12.01.2010 o 13:33, byverter napisał:

przyrządów celowniczych.

IP, i jeszcze raz IP. Podaj mi adres IP serwera, na ktorym jest taka modyfikacja, chetnie sie z ludzi posmieje. Nie slyszeli oni najwyrazniej o czyms takim jak nozoomy, i o paru innych trikach, z ktorych korzysta sie grajac klanowo. Patrz, promod ma wyciete tylko perki, zalosne bronie i dodatki, i jakos jest SKILLOWY, a strzelac z biodra mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pro, TDMy są dla n00bów, jedyny słuszny rodzaj rozgrywki to S&D.

Miliony osób poszło za Twoim słowem, o Mistrzu!

-_-

Każdy lubi co lubi i nie wyzywaj innych tylko dlatego że mają inne zdanie niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

> hm, zalezy co kto nazywa skradaniem, ja mapy ogarniam i wiem gdzie isc jak isc zeby
zabijac
Ha, właśnie mapkę trzeba ogarnąć. Jak jej nie ogarniesz i cię zabiją to czekasz do następnej
rundy. Niefajnie.

A wiesz, ze nie ogarniesz jej inaczej niz na S&D? bo na SD gra sie zupelnie inaczej niz na TDMach;]

Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

Nauka mapy owszem, ale nie na S&D

a ja się edukowałem na SD, na promodzie, podgladajac profesjonalnych graczy. Nauczylem sie. Dosc szybko. Dziwne, prawda? Lapki do gory, kto tez tak robil.
>- pobawić się na sabotażu czy czymkolwiek innym, pobiegać,

Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

popooglądać [:)] i później kombinować z grą w kotka i myszkę.

Tak jak mowilem - SD to nie jest gra w ''kotka i myszkę''. Nie ogarniasz mapy - to jest, bo nie wiesz gdzie przeciwnik będzie, gdzie lubi wejść, co może robić. Na tym polega profesjonalna gra.

Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

> - fragi wchodza same co chwile, nie masz skilla, nie ogarniasz - nie robisz nic.
Proste.
jw, najpierw nauka, potem lepsze granie.

jw. pierw nauka, potem ownisz.;]

Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

nom, jw :P

ano;]

Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

LOL HAHAH!!!111
No, o gustach się nie dyskutuje. Ja uwielbiam biegać i siać kulami na lewo i prawo, co
było zgubne na początku gry.

A ja wole nie byc uwazanym za nooba, rozwalac innych na sd wykorzystujac znajomosc mapki.

Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

Geniuszem nie jestem, nie powiem, ale z czasem rzeczywiście zaczynasz się spodziewać
kto gdzie siedzi i teraz biegam staranniej i ostrożniej :)

o, zaczynasz ogarniac.

Dnia 12.01.2010 o 14:53, Piciambeer napisał:

I teraz meritum sprawy!
tymtyryrym! Otóż to! Ta gra to FPS a nie skradanka - wedle mnie w grach tego typu ma
coś się dziać non stop. A nie jeden głupi błąd i czekanie na następną rundę... Oto moje
zdanie i [póki co] nic jego nie zmieni! O!

i na S&D ZAWSZE coś się dzieje. ;]

I takie cos odemnie: jak na ktoregos posta nie odpowiedzialem to przepraszam, bo dopiero co wrocilem, a tych postow sie troche nazbieralo, i nie wiem czy jakiegos nie pominalem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:27, Piciambeer napisał:

Jesteś pro, TDMy są dla n00bów, jedyny słuszny rodzaj rozgrywki to S&D.

Nie. Ale slowo ''skill'' na TDMie brzmi dosc smiesznie. Dziwne ze klanowki gra sie wlasnie na S&D...

Dnia 12.01.2010 o 19:27, Piciambeer napisał:

Miliony osób poszło za Twoim słowem, o Mistrzu!

No moze nie za moim miliony, ale ja wraz z milionami za kims, kto ten tryb wymyslil

Dnia 12.01.2010 o 19:27, Piciambeer napisał:

-_-

<zawstydzony>

Dnia 12.01.2010 o 19:27, Piciambeer napisał:

Każdy lubi co lubi i nie wyzywaj innych tylko dlatego że mają inne zdanie niż ty.

ale ja nie wyzywam. Chcecie grac TDM, grajcie. Chcecie S&D, grajcie. Do tego sie nie czepiam. Ale jak musicie speedrunnerowac, to to juz jest lamerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:11, byverter napisał:

Zresztą im więcej takich ludzi
biegających tym bardziej IW zobaczy, że sp**olił akcję z serwerami.

Problem w tym, że IW leje na PC. Dla nich "community" istnieje tylko na Xklocu i PS3.
Acha, złożyłem zestaw, który można śmiało nazwać NOOB CLASS.
- ACR z granatnikiem
- Akimbo Glocki 18
Semtex i Suny
Maraton
Waga Lekka
Pewne celowanie albo Komandos
Painkiller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować