Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

>a nie polegać na koordynacji oko-ręka.
to się fachowo nazywa skill. i to NAJBARDZIEJ liczy się w grach, i za to ma się największy
szacunek u graczy. Chcesz być noobem? Trudno. Gry taktycznej chcesz? Odpal Operation
flashpoint, i tam udawaj ninje z nozem. Toż to pro jest.

Rzygam już tą Twoją fachowością. Wszystko Ci przeszkadza, nożownicy, ludzie, którzy zbijają Ci harriera, tubowcy, biodrowcy, kamperzy, oddychający... Jak tak Ci to wszystko przeszkadza, idź z powrotem na pam do coda4, a nie marudzisz, bo to wszystko co wymieniasz to jest integralna część gry. Jak chcę gry takrycznej to gram taktycznie, w dupie mam co jakiś rusher do tego ma. Dla Ciebie mw2 polega na bieganiu i waleniu gdzie popadnie, dla mnie na czym innym.

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

no jak ktoś tak wybiega, to jest pacanem. Skill polega na tym, żeby nie wyskakiwać jak
debil i rushować do przodu, tylko umieć się dobrze poruszkac na mapie tak, żeby zabijać
ludzi obkrazajac ich od tylu.

A przepraszam biegając z nożem to co się robi? Właśnie stwierdziłeś, że jestem mega skillowy, bo ja z nożem biegam tylko po plecach. Ew lawirując na ''b'' na skidrow, ale to inna bajka. I okrąża się, nie obkrąża.

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

Uzywam noza, kiedy nagle mi jest na gwalt potrzebny, bo akurat wychodze zza rogu i ktos
stoi 1m odemnie. O takie jego uzycie chodzilo tworcom, a nie nabijanie 100% fragow wlasnie
z noza. Debilizm.

Co autor miał na myśli tylko on jeden wie. Ale umieszczając w grze Maraton, Wagę Lekką i Komandosa na różnych slot, chyba o czymś świadczy. Zresztą ja nie nabijam 100% fragów tym. Na 25k fragów jakieś 600 to magnum, a 100 trzeba nabić by odblokować kosę.

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

hm, a co robi się na padzie od PS3? Wydaje polecenia głosowe? bo mi się wydaje że klika
się przycisk odpowiedzialny za spust, co jest analogiczne do klikania spustu.

A mi się wydaje, że się wciska. A klikanie spustu to w ogóle ciekawe określenie.

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

rofl. Nieogarniętych? z takim zestawem wycialbys najwiekszych zawodowcow w coda4, bo
raz ze by nei wiedzieli skad idziesz, dwa ze nie zdazyli by nic zrobic.

Ja nie mam problemów z ludźmi, którzy biegają z kosą. Widocznie jestem lepszy od największych zawodowców w coda4.

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

Tu chodzi o wlasnie wspomniana koordynacje,

Tej mi nie brakuje, w końcu te 24k fragów przy współczynniku 1.5 jakoś nabiłem.

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

ogarnianie mapy,

Mega przydatne podczas biegania z nożem

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

plus nie poruszanie sie
jak pacan.

jw.

Dnia 12.01.2010 o 19:17, Pernia napisał:

Jak widac niespelniasz zadnego z tych warunków i musisz uciekac sie do tak
debilnego sposobu zabijania. Zalosne.

Gówno za przeproszeniem widać. Jeżeli to jest żałosne, to ja się wstrzymam od komentarza, bo ciężko znaleźć mi słowo na określenie tego co Ty prezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

> >a nie polegać na koordynacji oko-ręka.
> to się fachowo nazywa skill. i to NAJBARDZIEJ liczy się w grach, i za to ma się
największy
> szacunek u graczy. Chcesz być noobem? Trudno. Gry taktycznej chcesz? Odpal Operation

> flashpoint, i tam udawaj ninje z nozem. Toż to pro jest.
Rzygam już tą Twoją fachowością. Wszystko Ci przeszkadza, nożownicy,

tak

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

ludzie, którzy zbijają Ci harriera

jeżeli mają staty 0/20 i to jest wszystko co na mapie robią, to tak, wkurzyć potrafią.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

tubowcy

nie

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

biodrowcy

od kiedy?

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

kamperzy,

nie, bo potrafię ich zabić.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

oddychający

to też ciekawe
>Jak tak Ci to wszystko przeszkadza,
no, wszystko. cała gra.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

idź z powrotem na pam do coda4, a nie marudzisz, bo to wszystko co wymieniasz to jest
integralna część gry. Jak chcę gry takrycznej to gram taktycznie, w dupie mam co jakiś
rusher do tego ma. Dla Ciebie mw2 polega na bieganiu i waleniu gdzie popadnie, dla mnie
na czym innym.

Przed chwilą udowodniłem że nie, no ale ok, nie rozumiesz, to tak sobie tłumacz.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

A przepraszam biegając z nożem to co się robi? Właśnie stwierdziłeś, że jestem mega skillowy,
bo ja z nożem biegam tylko po plecach. Ew lawirując na ''b'' na skidrow, ale to inna
bajka. I okrąża się, nie obkrąża.

Uzywając broni palnej, nie knifa, bo nawalając w jedną osobę, druga moze sie obrocic, moze cie zabic, jezeli nie jest debilem. Gdy knifujesz nie ma na to szans, bo jest overpower.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

Co autor miał na myśli tylko on jeden wie. Ale umieszczając w grze Maraton, Wagę Lekką
i Komandosa na różnych slot, chyba o czymś świadczy. Zresztą ja nie nabijam 100% fragów
tym. Na 25k fragów jakieś 600 to magnum, a 100 trzeba nabić by odblokować kosę.

100% fragow podczas jednej gry, gdy uzywasz tylko tego.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

> hm, a co robi się na padzie od PS3? Wydaje polecenia głosowe? bo mi się wydaje że
klika
> się przycisk odpowiedzialny za spust, co jest analogiczne do klikania spustu.

jak sie czepiasz takich szczegolow, to znak, ze nie masz argumentow. :(

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

Ja nie mam problemów z ludźmi, którzy biegają z kosą. Widocznie jestem lepszy od największych
zawodowców w coda4.

to zapraszam na S&D, i zabij takich speedrunnerow, w momencie, kiedy zajmiesz sie na poczatku miejscem gdy wszyscy sie napierdzielaja i leca nady, a jakis idiota wyskoczy ci zza plecow, bo mysli ze jest fajny, biegajac 150km/h.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

Tej mi nie brakuje, w końcu te 24k fragów przy współczynniku 1.5 jakoś nabiłem.

knifem to moja siostra by nabiła która nie ogarnia "kurki wodnej''.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:


> ogarnianie mapy,
Mega przydatne podczas biegania z nożem

...noobskiego biegania z nozem.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

jw.

dokladnie.

Dnia 12.01.2010 o 19:34, Kryhuu napisał:

Gówno za przeproszeniem widać. Jeżeli to jest żałosne, to ja się wstrzymam od komentarza,
bo ciężko znaleźć mi słowo na określenie tego co Ty prezentujesz.

Bo jest zalosne. Osoby, ktore na codzien grają/grały w coda4 klanowo przez jakis okres czasu z ktorymi gadalem na temat mw2 mają o speedrunnowaniu to samo zdanie. Jak uzylem raz speedrunnera zeby nabic szybko 50 fragow do Ninjy pro, odrazu zostalem zwyzywany od nooba. Duzo osob podziela moją opinie, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam wychodzi mi na to, że uważasz się za tego co wie co jest najlepsze w grze, i za prosa.
Ej sorry ale jeśli przeszkadzają ci nożownicy to jednak skilla nie masz, bo ja jakoś uwielbiam jak po mapie latają tacy kolesie bo to są proste cele (no recoil game ftw :X) Także panie pro, ogarnij się bo to tylko gra i każdy sposób grania jest dobry. A apropo, na tdm''ie wyrabiasz skilla, a na S&D ogarniasz sobie mapy i tyle :F
Zresztą całe MW2 jest low skillowe i casualowe więc nie ma po co wylewać tyle łez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:42, Pernia napisał:

Uzywając broni palnej, nie knifa, bo nawalając w jedną osobę, druga moze sie obrocic,
moze cie zabic, jezeli nie jest debilem. Gdy knifujesz nie ma na to szans, bo jest overpower.

Ludzie litości. Tłumik na takie ump45 i co? Jeżeli masz problem z zabiciem dwóch typów stojących obok siebie, z odległości paru metrów, to ja gratuluje. A, przepraszam, Ty pewnie byś walił pro nozoomy z intervetion. Wtedy tak, drugi może się obrócić.

Dnia 12.01.2010 o 19:42, Pernia napisał:

100% fragow podczas jednej gry, gdy uzywasz tylko tego.

A kto powiedział, że używam tylko tego?

Dnia 12.01.2010 o 19:42, Pernia napisał:

jak sie czepiasz takich szczegolow, to znak, ze nie masz argumentow. :(

Oh, chyba mnie rozpracowałeś. :(

Dnia 12.01.2010 o 19:42, Pernia napisał:

to zapraszam na S&D, i zabij takich speedrunnerow, w momencie, kiedy zajmiesz sie na
poczatku miejscem gdy wszyscy sie napierdzielaja i leca nady, a jakis idiota wyskoczy
ci zza plecow, bo mysli ze jest fajny, biegajac 150km/h.

Na S&D wolę grać ze snajperą albo tarczą, ale powiedz to takiemu onlyusemeblade, który gra prawie wyłącznie S&D, wyłącznie z kosą. btw akurat na S&D, żeby bić z kosy to trzeba niesamowicie ogarniać. Chyba, że ktoś nie ogarnia w przeciwnym teamie.

Dnia 12.01.2010 o 19:42, Pernia napisał:

knifem to moja siostra by nabiła która nie ogarnia "kurki wodnej''.

Użyj mózgu gdy ze mną rozmawiasz bo mi się smutno robi. 24k fragów bez noża. jakieś 500 z noża. Ogarniamy dżambę?

Dnia 12.01.2010 o 19:42, Pernia napisał:

...noobskiego biegania z nozem.

I Ty mi zarzucasz brak argumentów, gdy Twoja odpowiedź na to co mówię w 2/3 przypadków zaczyna się od ''noob''.

Dnia 12.01.2010 o 19:42, Pernia napisał:

Bo jest zalosne. Osoby, ktore na codzien grają/grały w coda4 klanowo przez jakis okres
czasu z ktorymi gadalem na temat mw2 mają o speedrunnowaniu to samo zdanie. Jak uzylem
raz speedrunnera zeby nabic szybko 50 fragow do Ninjy pro, odrazu zostalem zwyzywany
od nooba. Duzo osob podziela moją opinie, dziwne.

Super. Ja ostatnio gram często z wicemistrzami Polski w KZ2, oni jakoś nie wyzywają mnie od noobów gdy biegam z nożem. Widzisz, każdy ma jakichś elopro kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:51, Adeq napisał:

Z tego co czytam wychodzi mi na to, że uważasz się za tego co wie co jest najlepsze w
grze, i za prosa.

e no nie tak, raczej za kogos kto zna teorie, ale praktyka nie zawsze mu wyjdzie.

Dnia 12.01.2010 o 19:51, Adeq napisał:

Ej sorry ale jeśli przeszkadzają ci nożownicy to jednak skilla nie masz, bo ja jakoś
uwielbiam jak po mapie latają tacy kolesie bo to są proste cele (no recoil game ftw :X)

nie jak grasz na sd i zajdzie cie od tylu z ninja pro.

Dnia 12.01.2010 o 19:51, Adeq napisał:

Także panie pro, ogarnij się bo to tylko gra i każdy sposób grania jest dobry.

to dlaczego w codzie4 na promodzie nie mozna wziac Tuby, i martydroma/last standa? toż to jest dobry sposób gry.

Dnia 12.01.2010 o 19:51, Adeq napisał:

A apropo,
na tdm''ie wyrabiasz skilla

skill na TDMie - ciekawa sprawa. Tam cwiczysz tylko aim i refleks, nic innego.

Dnia 12.01.2010 o 19:51, Adeq napisał:

a na S&D ogarniasz sobie mapy i tyle :F

+ dość szerokie pojęcie ''skilla''.

Dnia 12.01.2010 o 19:51, Adeq napisał:

Zresztą całe MW2 jest low skillowe i casualowe więc nie ma po co wylewać tyle łez ;)

coś w tym jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:03, vincent16 napisał:

Mam problem , dziś próbowałem sobie pograc , odpalam gre a tu zonk, czarny ekran i tylko
kursor widać. Po chwili wywala brak odp. i tak w kółko, za każdym razem, nawet wtedy
kiedy odpale gre w trybie awaryjnym, halp?

Odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:52, Kryhuu napisał:

> Uzywając broni palnej, nie knifa, bo nawalając w jedną osobę, druga moze sie obrocic,

> moze cie zabic, jezeli nie jest debilem. Gdy knifujesz nie ma na to szans, bo jest
overpower.
Ludzie litości. Tłumik na takie ump45 i co? Jeżeli masz problem z zabiciem dwóch typów
stojących obok siebie, z odległości paru metrów, to ja gratuluje.

no jak stoją obok siebie to nie, ale gdy są w odleglosci parudziesieci metrow od siebie, obydwaj za zaslonami, i nawet jezeli sa plecami obroceni do mnie - jednego zabije, jak drugi nie jest idiotą to zabije mnie. Przynajmneij ja bym tak zrobil, bo jak slysze strzal, to nei wiem jak wy, ale wiem skąd on dochodzi. slyszac strzaly ktore leca od tylu w druga strone gdzie jest moj kompan, wiem ze zaraz ja bede kolejnym celem.

Dnia 12.01.2010 o 19:52, Kryhuu napisał:

A, przepraszam, Ty
pewnie byś walił pro nozoomy z intervetion. Wtedy tak, drugi może się obrócić.

ta, nozoomy w momencie kiedy moge spokojnie nacelowac.D:

Dnia 12.01.2010 o 19:52, Kryhuu napisał:

> 100% fragow podczas jednej gry, gdy uzywasz tylko tego.
A kto powiedział, że używam tylko tego?

ok, 99%.

Dnia 12.01.2010 o 19:52, Kryhuu napisał:

> jak sie czepiasz takich szczegolow, to znak, ze nie masz argumentow. :(
Oh, chyba mnie rozpracowałeś. :(

a na Sherlocka Holmes''a wołają że to najlepszy detektyw. ;]

Dnia 12.01.2010 o 19:52, Kryhuu napisał:

Na S&D wolę grać ze snajperą albo tarczą, ale powiedz to takiemu onlyusemeblade, który
gra prawie wyłącznie S&D, wyłącznie z kosą. btw akurat na S&D, żeby bić z kosy to trzeba
niesamowicie ogarniać. Chyba, że ktoś nie ogarnia w przeciwnym teamie.

to trafiam na NIESAMOWICIE ogarniętych ludzi. Szkoda, ze jak kumpel wzial klase na runnowanie ( jego skill wyglada tak ze typa nie widzi majac celownik na nim ) to zabijal srednio 3/4 przeciwnego teamu. SKILL!

Dnia 12.01.2010 o 19:52, Kryhuu napisał:

Użyj mózgu gdy ze mną rozmawiasz bo mi się smutno robi. 24k fragów bez noża. jakieś 500
z noża. Ogarniamy dżambę?

nie.:(

Dnia 12.01.2010 o 19:52, Kryhuu napisał:

Super. Ja ostatnio gram często z wicemistrzami Polski w KZ2, oni jakoś nie wyzywają mnie
od noobów gdy biegam z nożem. Widzisz, każdy ma jakichś elopro kolegów.

KZ2. Mi się wydaje, że gadamy o grze nazwanej Modern Warfare 2. Uprzedzając cię, gdyby bycie pro w jakimś FPSie gwarantowalo bycie pro w innym, to esuba owniła by w BFa2, a tak się jakoś nie dzieje. Cholera, dziwny zbieg okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 19:53, Pernia napisał:

nie jak grasz na sd i zajdzie cie od tylu z ninja pro.

Nie spotkało mnie to jakoś :< No chyba, że mówimy o starciach gdzie mi i przeciwnikowi skończyło się ammo, ale to normalne że z noża się dostaje czasami.

Dnia 12.01.2010 o 19:53, Pernia napisał:

to dlaczego w codzie4 na promodzie nie mozna wziac Tuby, i martydroma/last standa? toż
to jest dobry sposób gry.

Bo to są casuoalowe, i zupełnie zapomniane przezemnie perki. Tak to jest wkurzające, te tuby martydromy itp :P Ale nożownicy nie.

Dnia 12.01.2010 o 19:53, Pernia napisał:

skill na TDMie - ciekawa sprawa. Tam cwiczysz tylko aim i refleks, nic innego.

aim i relfeks to podstawa, co z tego że znasz mapę jak nie będziesz potrafił trafić w kolesia? A ogarnięcie jednej mapy nie trwa jakoś długo.

Dnia 12.01.2010 o 19:53, Pernia napisał:

coś w tym jest. ;)

Jest, jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nożownicy są denerwujący to raz a dwa, racja - stanowią łatwy cel :) chyba, że od tyłu chcą podejść :/ raz na highrise mściłem się całą mapę na takim jednym nożowniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:02, Adeq napisał:


> nie jak grasz na sd i zajdzie cie od tylu z ninja pro.
Nie spotkało mnie to jakoś :< No chyba, że mówimy o starciach gdzie mi i przeciwnikowi
skończyło się ammo, ale to normalne że z noża się dostaje czasami.

no, jak dostane normalnie, to się nie czepiam, bo nei mam czego.
>Ale nożownicy nie.
tak.
>Tam cwiczysz tylko aim i refleks, nic innego.
Aim i refleks wycwiczyc to kwestia 100h gry i jestes w tym mistrzem swiata. Nie tylko to sie sklada na skilla, wiesz?

Dnia 12.01.2010 o 20:02, Adeq napisał:

aim i relfeks to podstawa, co z tego że znasz mapę jak nie będziesz potrafił trafić w
kolesia? A ogarnięcie jednej mapy nie trwa jakoś długo.

zeby nie moc trafic kolesia, trzeba byc albo uposledzonym umyslowo i nie trafiac w myszke, albo sam nie wiem co. W kazdym razie jest to szczyt debilizmu, az takiej osoby to ja nie spotkalem ( no moze poza moim pro kumplem, ale az takich akcji to on nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 20:05, Pernia napisał:

Aim i refleks wycwiczyc to kwestia 100h gry i jestes w tym mistrzem swiata.

Gdyby po 100H gry byłbym mistrzem świata, to powinienem już zabijać wszystkich z respa :<

Dnia 12.01.2010 o 20:05, Pernia napisał:

Nie tylko
to sie sklada na skilla, wiesz?

Wiem, ale bez aima i refleksu to sobie nie pograsz ;) No chyba że mówimy o MW2 gdzie wbijasz sobie jakieś debilne killstreaki i masz staty 5:1 z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:11, Adeq napisał:


> Aim i refleks wycwiczyc to kwestia 100h gry i jestes w tym mistrzem swiata.
Gdyby po 100H gry byłbym mistrzem świata, to powinienem już zabijać wszystkich z respa
:<

mowilem o mistrzostwie w samym aimingu...

Dnia 12.01.2010 o 20:11, Adeq napisał:

Wiem, ale bez aima i refleksu to sobie nie pograsz ;) No chyba że mówimy o MW2 gdzie
wbijasz sobie jakieś debilne killstreaki i masz staty 5:1 z dupy.

a ja mowie, ze aim i refleks masz praktycznie odrazu. wystarcza 2, 3 gry i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 klasy, których prawie nie zmieniam.
Klasa 1(Snajper) :
Perki:
-Moc obalająca [PRO]
-Pewne Celowanie [PRO]
-Kieszonkowiec [PRO]
Korzystam z karabinu wyborowego Intervention z celownikiem termowizyjnymi i Magnum 44 Akimbo
Mam też granat dymny i desant taktyczny.
Jako serie zgonów mam finałowy bastion.
Klasa 2:
Perki:
-Kieszonkowiec [PRO]
-Waga lekka [PRO]
-Komandos [PRO]
Mam karabin szturmowy ARC I G18 Akimbo
Do tego granaty ogłuszające i C4
Seria zgonów to środek przeciwbólowy.

Zmieniam się pomiędzy tymi klasami w zależności od mapki i humoru. Mam też 3 klasę którą bawię się gdy mi się nudzi. To typowy "nożownik". Latam z nożem po mapce i w sumie to nawet to przyjemne i skuteczne, ale wkur... denerwujące innych ludzi, wiec bawię się tak tylko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:19, franko113 napisał:

Zmieniam się pomiędzy tymi klasami w zależności od mapki i humoru. Mam też 3 klasę którą
bawię się gdy mi się nudzi. To typowy "nożownik". Latam z nożem po mapce i w sumie to
nawet to przyjemne i skuteczne, ale wkur... denerwujące innych ludzi, wiec bawię się
tak tylko czasami.


hehe :P ja tak snajperem biegam na mapkach których nie lubię (karaczi, favela) tylko, że korzystam z glocków :) z noża czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:27, m1kel1 napisał:

hehe :P ja tak snajperem biegam na mapkach których nie lubię (karaczi, favela) tylko,
że korzystam z glocków :) z noża czasami



Kiedyś jeszcze biegałem z granatnikiem, ale to już było przegięcie -_-
A dzisiaj grałem z jakimś gościem co tylko z granatnikiem biegał.... Tak go zjechałem, że potem korzystał z granatnika tylko w sytuacjach kryzysowych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też biegałem z granatnikiem jakiś czas :P potem wziąłem M21 a teraz M4 z tłumikiem bo chce ostatni poziom HSow zrobić :) może przed 70lvlem mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:37, m1kel1 napisał:

też biegałem z granatnikiem jakiś czas :P potem wziąłem M21 a teraz M4 z tłumikiem bo
chce ostatni poziom HSow zrobić :) może przed 70lvlem mi się uda :)



Kurcze, ja teraz staram się o dobić do 7 "kilstrajków" wezwać śmigłowiec, postarać się z jego pomocą o 11, a potem do nuka, ale jakoś słabo mi to idzie. Zresztą ostatnio mam jakiś dołek, jeśli chodzi o grę ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 20:50, franko113 napisał:

Kurcze, ja teraz staram się o dobić do 7 "kilstrajków" wezwać śmigłowiec, postarać się
z jego pomocą o 11, a potem do nuka, ale jakoś słabo mi to idzie. Zresztą ostatnio mam
jakiś dołek, jeśli chodzi o grę ;[


Szczerze mówiąc odradzam śmigłowiec - zwykle zanim nadleci nad mapę to już jest zestrzelony :P A tak harrierem zawsze masz szansę, że kogoś zdejmiesz nalotem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam ustawione tylko do predatora :) BSP, Paczka i Predator :P a z paczki ostatnio dostałem AC130 :) najwięcej killów na 1 życiu to miałem 11 i na tym koniec bo amunicja się skończyła :( a ze stingera nie bardzo da się ubić kogoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:24, Pernia napisał:

>W CoD4 były serwery taktyczne gdzie można było strzelać tylko przy użyciu
> przyrządów celowniczych.
IP, i jeszcze raz IP. Podaj mi adres IP serwera,

Z tego co pamiętam to m.in. Bonesy tak grały. Po prostu gra gdzie trzeba strzelić kilka pocisków .45 w głowę jest żałosna. Pomyśl dostajesz takim pociskiem i biegasz dalej jak gdyby nigdy nic. Do tego radar non stop... Zresztą jak będziesz biegał na wojnie z karabinem to sobie czekaj na malejący krzyżyk panie skillowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować