Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Noob to gracz początkujący tylko tak się teraz przyjęło jakoś że wszyscy wyzywają się od nobów (chociaż mają po 1000H w jedną grę) a noob w takim określeniu jakim używasz to powinno się używać lamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostrzegam przed graczem OSOR**PRO... Taka czarna lista :D Gość ma piękne hacki, idę z tyłu, kucki, ten strzela przed siebie, a tu nagle 180 stopni i headshot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2010 o 17:35, vip_konius napisał:

haha bo co ciagle Cie zabijaja ? i nie umiesz grac ??

Grać to nie potrafisz ty, skoro musisz się do takich sztuczek uciekać. Tu chodzi o to żeby strzelać, ogarniać bron, a nie trzymać wciśnięty shift, i napierdzielać E. Zdaje się że pomyliłeś gry, to nie jest skradanka na nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty to pewnie jeden z tych co biegają z dwoma Glockami w rękach, i nożem ? To gratuluję podejścia do gry.

Taka gra na "wariata z nożem" psuję grę. Idę sobie spokojnie alejką uważając czy nie wyjdzie mi zza rogu przeciwnik a tu nagle wyskakuje coś ciach i leżę. Co to było? Ninja.

jakiś gość dzisiaj się popisał na servie. Do tego wariata z nożem - you fuckin ninja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Takie uroki gry... Każdy ma jakiś swój styl gry, a to noobstyle, a to ninjastyle. Sztuką jest grać i się nimi nie przejmować... ja niestety czasami przybieram tuberstyle, bo mnie denerwują te typki :D... Szkoda tylko, że przez takiego jednego cierpi potem cała drużyna bo ja latam z granatnikiem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2010 o 21:03, KamyK_84 napisał:

Co to było? Ninja.


albo komandos :P też jest taka opcja ;]
a pomijając glocki to jeszcze ze zwykłym pistoletem biegają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:06, noobie napisał:


Takie uroki gry... Każdy ma jakiś swój styl gry, a to noobstyle, a to ninjastyle. Sztuką
jest grać i się nimi nie przejmować... ja niestety czasami przybieram tuberstyle, bo
mnie denerwują te typki :D... Szkoda tylko, że przez takiego jednego cierpi potem cała
drużyna bo ja latam z granatnikiem xd

Tylko kwestia jest taka, że wyzwisko "pewnie nie umiesz zabić nikogo i dlatego nie lubisz ninja", jest bez sensu. MW2 to na tyle fajna gra, że każdy - jeżeli pogra chociaż z godzinkę - to nabije sobie rating killów równy lub wyższy od śmierci.

Ninjastyle to niby nic zabronionego przez grę, ok. No ale jest irytujące i to bardzo. Bo o ile w wypadku kamperów (których notabene jest już w GoW wiecej :D), to da się ich szybko zabić dzięki killcamowi, tak runnerzy to ciężki orzech do zgryzienia. I jeszcze raz - najbardziej wkur... taktyka ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz xD... uczysz się przez to grać lepiej i lepiej... Przynajmniej poznajesz dobrze mape, bo wiesz jakie ścieżki mają runnerzy, lub gdzie kampią typy... Z noobtuberami ciężko jest, bo oni i tak walą na oślep xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:20, noobie napisał:

Ale wiesz xD... uczysz się przez to grać lepiej i lepiej... Przynajmniej poznajesz dobrze
mape, bo wiesz jakie ścieżki mają runnerzy, lub gdzie kampią typy... Z noobtuberami ciężko
jest, bo oni i tak walą na oślep xd



tak zgadza się :D sam na początku latałem z granatnikiem ^^ ale kumpel powiedział żebym zostawił granatnik :P bo bez niego gra jest lepsza :) i miał rację :) dlatego z granatnika korzystam tylko kiedy mam nabić te 20 fragów w wyzwaniu do broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2010 o 21:23, m1kel1 napisał:

tak zgadza się :D sam na początku latałem z granatnikiem ^^ ale kumpel powiedział żebym
zostawił granatnik :P bo bez niego gra jest lepsza :) i miał rację :) dlatego z granatnika
korzystam tylko kiedy mam nabić te 20 fragów w wyzwaniu do broni :)

Gram z dokładnie taką samą myślą... wyjątkami są, gdy tacy noob tuberzy na TDMie mnie zirytują, wtedy sam sięgam po granatnik i naparzam gdzie się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ja teraz nabijam head shoty :) na m4 :) i zdecydowanie lepiej wchodzą z celownikiem laserowym niż innym xD nie wiem czemu ^^ może z holograficznym i acog grac nie potrafię :P a w tym tempie jak mi idzie to chyba drugi prestiż zacznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:29, m1kel1 napisał:


ja teraz nabijam head shoty :) na m4 :) i zdecydowanie lepiej wchodzą z celownikiem laserowym
niż innym xD nie wiem czemu ^^ może z holograficznym i acog grac nie potrafię :P a w
tym tempie jak mi idzie to chyba drugi prestiż zacznę :)

Ja dzisiaj nie patrząc na ekran włączyłem prestiż :D. Żal mi było rozstawać się z AK47 <3, no ale cóż... nie podobały
mi się te5 gwiazdek przy 70lvl :D, a poza tym, ten dodatkowy slot na klasę mnie skusił :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 20:37, Pernia napisał:


> haha bo co ciagle Cie zabijaja ? i nie umiesz grac ??
Grać to nie potrafisz ty, skoro musisz się do takich sztuczek uciekać. Tu chodzi o to
żeby strzelać, ogarniać bron, a nie trzymać wciśnięty shift, i napierdzielać E. Zdaje
się że pomyliłeś gry, to nie jest skradanka na nóż.

wow jasnowidza mamy :) gz idz do policji tam ich potrzebuja ;]
taa sztuczki niby czemu ? przeciez to nie sa czity, jak chcesz miec zal to do producentow...
zreszta ja nie latam z 2 glockami nie podobaja mi sie, i nie probowalem nawet noza taktycznego...
a jesli chodzi o przycis E to jak ktos podejdzie to bez wahania go wciskam.
zreszta na sprinterow knifiarzy jest sposob w zamknietych pomieszczeniach lata z shotgunem i bardzo rzadko zdaza sie zeby dobiegl do mnie nozownik :) a jesli chodzi o otwarte lokacje to nozownik nie ma szans na takowych
przykro mi ale z mojej perspektywy wlasnie Ty nie umiesz grac ;]

Dnia 29.01.2010 o 20:37, Pernia napisał:

żeby strzelać, ogarniać bron, a nie trzymać wciśnięty shift, i napierdzielać E. Zdaje
się że pomyliłeś gry, to nie jest skradanka na nóż.

hmm wcisniety shift i skradanka chyba cos nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciachu-machu/
Wystarczy NinjaPRO i już jest istny Splinter Cell w FPP.
Osobiście wolę SCAR+Silencer+Padlinożerca+to tam, że nie widać na UAV itd. czerwone, nazwa na końcu języka+ninjaPRO. Ładne wypady na tyły wroga na wysadzaniu i można kompletnie rozbić nawet najlepszą próbę natarcia na planta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę, kolejne dziecko NEO które nie potrafi inaczej grać niż biegając z nożykiem? Tylko uważaj bo się zatniesz i będzie kuku boli. Pewnie w otwartej walce cię jadą, to posuwasz się do nieczystych zagrań (TO CO Z TEGO, ŻE GRA NA TO POZWALA, GDYBY NP. GWAŁCENIE MATEK NIE BYŁO ZAKAZANE PRZEZ PRAWO TO BYŚ TO TO ROBIŁ?!) Sam styl twojej gry mówi o tobie. Przypieprzysz i uciekasz. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:59, franko113 napisał:

Proszę proszę, kolejne dziecko NEO które nie potrafi inaczej grać niż biegając z nożykiem?
Tylko uważaj bo się zatniesz i będzie kuku boli. Pewnie w otwartej walce cię jadą, to

hmm dziecko ? mam 19 lat ;) zreszta chyba nawet podstawowki nie skonczyles skoro nie umiesz czytac ze zrozumieniem... ehhh lamer

Dnia 29.01.2010 o 21:59, franko113 napisał:

posuwasz się do nieczystych zagrań (TO CO Z TEGO, ŻE GRA NA TO POZWALA, GDYBY NP. GWAŁCENIE
MATEK NIE BYŁO ZAKAZANE PRZEZ PRAWO TO BYŚ TO TO ROBIŁ?!) Sam styl twojej gry mówi o
tobie. Przypieprzysz i uciekasz. :]

popapraniec i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:04, Outlander-pro napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że klasa na runnera została wymyślona przez twórców ^^


racja :P pierwszy zwiadowca czy jakoś tak ^^ dobra klasa jak się zaczyna :) w sensie tmp :) bo zadaje dużo dmg :) sam nią teraz gram :P tylko denerwuje mnie trochę odrzut przy lekkim full auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:06, franko113 napisał:

Dzieckiem Neo można być zawsze, mi chodzi o twoje zachowanie a nie o to ile masz lat
inteligencie.

spoks jak nauczysz sie czytac to sie odezwij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować