Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2010 o 22:21, Kryhuu napisał:

Jak Was tak runnerzy denerwują to zróbcie sobie sitrepa na pro i będziecie mieli spokój.

Robię go już z miesiąc -_-
Co daje w ogóle lepsza wersja sitrepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:21, Kryhuu napisał:

Jak Was tak runnerzy denerwują to zróbcie sobie sitrepa na pro i będziecie mieli spokój.

sitrep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 14:03, wrobel253 napisał:

Co daje w ogóle lepsza wersja sitrepa?

Słyszysz ludzi biegających na nindży, a tych bez nindży to słyszysz jakby mieli wiadra na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem zabawę. Na DM D Hardkor miałem w drużynie strasznego campera. Za beczkami, pod mostami, za skrzynkami (czasem nawet kampił w miejscach o których nie miałem pojęcia, że istnieją). Do tego obstawiał się Cleyami. W końcu nie wytrzymałem i korzystając z dobrodziejstwa frendli-fajera :P Zastrzeliłem go. Chwile potem okazało się, że polak :D.... Jak go zacząłem denerwować.... Chyba z 10 razy podczas jednego meczu go zabiłem. Wiem, że nie było to specjalnie uczciwe, ale nie mogłem się powstrzymać. Największą frajdę sprawiało mi słuchanie, jak mnie wyzywa od nobów. Ironia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 14:37, Kryhuu napisał:

> Co daje w ogóle lepsza wersja sitrepa?
Słyszysz ludzi biegających na nindży, a tych bez nindży to słyszysz jakby mieli wiadra
na nogach.

A nie wycisza jeszcze swoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://screenshot.xfire.com/s/94860657-4.jpg

Zdecydowanie mój the best! Oczywiście od strony niemieckich graczy poleciał "Nice wallhack", ale za komplement podziękowałem prostym "thx". Ogólnie mocno się zdziwiłem bo biegałem z ACR z tłumikiem (dla unlocka).

Następnie na Wastelands również super wynik (20-2) ale piękna neostrada dostała orgazmu i się rozłączyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 19:21, Sipso2008 napisał:

Oczywiście od strony niemieckich graczy poleciał "Nice wallhack",
ale za komplement podziękowałem prostym "thx".

Grałem kiedyś z niemcami i jeden wyjechał, że jedyni (!!!) cziterzy to Polacy i FSB. To ja mu na to, że widziałem też haxów z Niemiec, Francji itp. A on na to "Impossible" :/.
I tak jeszcze akcję miałem, e ukradłem gościowi Care Package z AC130. Co on na to? "F*** U" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 20:29, Starscream napisał:

Ja tez nie nawidze jak mi kradna care package

Hehe, co innego kradnięcie, co innego zebranie na S&D Chopper Gunnera z paczki, po czym wywalenie z hosta bądź koniec gry. Dwa razy z paczek miałem Strzelca, dwa razy niewykorzystany. Pech ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 21:00, Piciambeer napisał:

> Ja tez nie nawidze jak mi kradna care package
Hehe, co innego kradnięcie, co innego zebranie na S&D Chopper Gunnera z paczki, po czym
wywalenie z hosta bądź koniec gry. Dwa razy z paczek miałem Strzelca, dwa razy niewykorzystany.
Pech ^_^



A mi coś takiego nie przeszkadza, przynajmniej wiem, że moi przeciwnicy też tego nie dostaną :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 21:17, Piciambeer napisał:

Ale boli to, że ja TEŻ tego nie dostane -_-



JESZCZE bardziej boli, gdy dostajesz ze "swojego"Chopper Gunnera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 14:12, soshman napisał:

Ostatnio grając z Piciambeerem w S&D nasz teammate zaliczył niezłego finałowego killcama.
;)
http://www.xfire.com/video/26770f/


Dobre! Ale widziałem na JuTubje filmik jak gościu na xboxie(jeszcze przed premierą na kompa) zrobił coś podobnego na subbase z biegu i był headshot...

EDIT. Te magi rzeczywiście wyglądają jak do ASG. W zwykłych by było widać pociski,a w tych jest jeszcze takie coś co podaje kulki, a przynajmniej coś podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić mikrofon żeby można było mówić do wszystkich na serwie? Bo kupiłem sobie niedawno ale nie działa. To wina złego sprzętu czy jakiś ustawień w steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 20:02, Desann235 napisał:

Jak ustawić mikrofon żeby można było mówić do wszystkich na serwie? Bo kupiłem sobie
niedawno ale nie działa. To wina złego sprzętu czy jakiś ustawień w steamie?

Eeee... Nacisnąć ''Z'' podczas gry? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować