Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2010 o 21:31, necron1501 napisał:

Z tym brakiem szybkostrzelności bym się kłócił :P Po drugie snajpy jakoś nie wydaje mi
się , aby były do rushu. Raczej do powolnego parcia do przodu, chowaniem za przeszkodami.



Ahh... Proszę was. To Call of Duty a nie Battlefield. Tu model rozgrywki jest czysto zręcznościowy i jak ogarniasz to ze snajperką możesz w zwarciu robić za dwóch z kałachami. A takie "kampienie" i zabijanie przebiegających jest dla noobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na jakiś dziwny tryb trafiłem ostatnio. Wchodzę sobie na Wojnę Lądową. Wszystko się ładnie wczytuje. Po wybraniu klasy słyszę: Global Thermonuclear War. Coś mnie to zdziwiło. Nic, gram sobie bo co zrobić. Pierwsze to mi się w oczy rzuciło to jakieś zielone krzyże na ekranie. Okazało się że każdy ma Final Last Stand i po śmiertelnych obrażeniach po prostu leży i nad nim ten krzyż. Jak ktoś podejdzie to może go uleczyć. Drugie co było "inne" to sam cel rozgrywki. Na środku mapy była skrzynka jak ta pod którą podkładamy normalnie bomby. Wystarczy do niej podejść i zaczyna drużynie nabijać punkty jak w dominacji z tym że do 100. Jak jakaś drużyna uzbiera te 100 pkt to można podziwiać pięknego grzybka i drużyna wygrywa. Nie wiem co to był za tryb gry ale na liście go nie znalazłem. I dziś znowu byłem na pseudo dedyku i gdzieś ze 150 killi nabiłem w tym 25 multikill z RPG. Screen z początku rozgrywki.

20100405221413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:14, Kerigun napisał:

A ja na jakiś dziwny tryb trafiłem ostatnio. Wchodzę sobie na Wojnę Lądową. Wszystko
się ładnie wczytuje. Po wybraniu klasy słyszę: Global Thermonuclear War.

Po prostu tryb ukryty w kodzie gry, będzie w jakimś DLC. Musiałeś trafić na jakiegoś pseudo dedyka. Niezły fart ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 21:35, franko113 napisał:

> Z tym brakiem szybkostrzelności bym się kłócił :P Po drugie snajpy jakoś nie wydaje
mi
> się , aby były do rushu. Raczej do powolnego parcia do przodu, chowaniem za przeszkodami.



Ahh... Proszę was. To Call of Duty a nie Battlefield. Tu model rozgrywki jest czysto
zręcznościowy i jak ogarniasz to ze snajperką możesz w zwarciu robić za dwóch z kałachami.
A takie "kampienie" i zabijanie przebiegających jest dla noobów.


Czyli ze snajpera robić klasę do rushu. A snajperki używać jak jakiejś strzelby. To nie lepiej od razu wziąć takiemi M1014 i tym na małe odległości? Snajperka to broń na dystans nie na małe odległości. Quick scopy, no scopy. Takie coś to ma chyba pomagać jakbyś się znalazł w sytuacji gdzie blisko jest przeciwnik a nie ciągle tak grać. Ja zostaję przy swoim stylu gry czyli przechodzeniu z osłony na osłonę i wyłapywaniu przeciwników. Mam gdzieś czy nazwiesz mnie noobem czy nie. Graj sobie jak chcesz, ja tej "lekcji gry snajperką" nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:56, KamyK_84 napisał:

Czyli ze snajpera robić klasę do rushu. A snajperki używać jak jakiejś strzelby. To nie
lepiej od razu wziąć takiemi M1014 i tym na małe odległości? Snajperka to broń na dystans
nie na małe odległości. Quick scopy, no scopy. Takie coś to ma chyba pomagać jakbyś się
znalazł w sytuacji gdzie blisko jest przeciwnik a nie ciągle tak grać. Ja zostaję przy
swoim stylu gry czyli przechodzeniu z osłony na osłonę i wyłapywaniu przeciwników. Mam
gdzieś czy nazwiesz mnie noobem czy nie. Graj sobie jak chcesz, ja tej "lekcji gry snajperką"
nie biorę.



To uważaj żebyś na mnie nie trafił podczas gry. I co, pewnie jeszcze z g18 akimbo latasz? Bo to broń uniwersalna, kosi zarówno przez pół mapki jak i z pół metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 23:27, franko113 napisał:

To uważaj żebyś na mnie nie trafił podczas gry. I co, pewnie jeszcze z g18 akimbo latasz?
Bo to broń uniwersalna, kosi zarówno przez pół mapki jak i z pół metra.


Nie, na zapasowym mam M1014 lub TMP.I co mam się bać jak na ciebie na trafię? Tak już się trzęsę.. ha. Kurde jeszcze mnie zjedziesz nawet gdy gram na innym serwie normalnie boję się odpalić grę ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy to jest dobry zestawik?
P90 - akimbo i szybkostrzelność, zapasowa Stinger na helikoptery
Atuty - Gadżet, Pewne celowanie i Zimnokrwisty, wszystko na pro
Sprawdza się całkiem nieźle, szczególnie na małych dystansach, a jak przeciwnik jest daleko to po prostu nie strzelam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem sobie dwa takie zestawy, powiedzcie co można by było zamienić ewentualnie:

1. ACR z celownikiem laserowym i FMJ; G18 akimbo i FMJ; flashbang i semtex; atuty: gadżet, pewne celowanie i waga lekka (na pro)
2. UMP z celownikiem laserowym; Javelin; granaty te same co wcześniej; atuty: maraton, waga lekka, pewne celowanie (też na pro)

Szukam też pomysłów na zestaw z jakimś LKM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 09:14, Muradin_07 napisał:

1. ACR z celownikiem laserowym i FMJ; G18 akimbo i FMJ; flashbang i semtex; atuty: gadżet,
pewne celowanie i waga lekka (na pro)

ACR to chyba najgorsza broń w grze. Zerowy damage moim zdaniem. Weź lepiej SCAR-H [powiększone magazynki, fmj, tłumik... etc.], odrzutu nie ma prawie wcale, ale zabija na kilka strzałów. Do tego jakaś strzelba, M104 (tak to się zwie?) czy Striker. Flash i semtex, w porządku. Atuty: Padlinożerca PRO (SCAR-H ma mało amunicji, więc się przyda), Moc Obalająca (standard), Zakłócenia.

Dnia 06.04.2010 o 09:14, Muradin_07 napisał:

2. UMP z celownikiem laserowym; Javelin; granaty te same co wcześniej; atuty: maraton,
waga lekka, pewne celowanie (też na pro)

Javelin do UMP? Trochę mi to nie pasuje, ale co kto lubi. Ja dałbym tu Raffice, a Javelina do LKM-u. Do UMP dołożyłbym jeszcze tłumik. Wtedy atuty: Gadżet, Moc obalająca, Ninja.

Dnia 06.04.2010 o 09:14, Muradin_07 napisał:

Szukam też pomysłów na zestaw z jakimś LKM...

Główna - RPD z uchwytem, zapasowa - M93 Raffica albo PP2000 (wskazana też jakaś wyrzutnia rakiet - Javelin na przykład). Semtex/odłamkowy, Flash może być.
Atuty: Kieszonkowiec PRO, Moc Obalająca, Zakłócenia/Raport sytuacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 08:12, kamyk95 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy to jest dobry zestawik?
P90 - akimbo i szybkostrzelność, zapasowa Stinger na helikoptery
Atuty - Gadżet, Pewne celowanie i Zimnokrwisty, wszystko na pro
Sprawdza się całkiem nieźle, szczególnie na małych dystansach, a jak przeciwnik jest
daleko to po prostu nie strzelam ^^


Po pierwsze: Na cholerę Ci gadżet i szybkostrzelność jeżeli używasz akimbo? Weź se padlinożercę, przydatniejszy jest. Fakt, że samo P90 jest do dupy już pomijam.
Pewnego celowania na dobrą sprawę w życiu nie używałem, a zimnokrwisty się przydaje, ale sam nie wiem czy bardziej niż moc obalająca.

@Muradin_07
>1. ACR z celownikiem laserowym i FMJ; G18 akimbo i FMJ; flashbang i semtex; atuty: gadżet, pewne celowanie >i waga lekka (na pro)

Radziłbym Ci się tu nie pokazywać z g18 akimbo, nie jest ono lubiane... Szczególnie w połączeniu z wagą lekką i tym podobnym perkom runnero-podobnym.
FMJ wcale nie daje dużej premii do obrażeń, tylko do strzelana przez ściany, tak normalnie nie ma różnicy. Nie wiem też po co Ci celownik laserowy, bo ten mechaniczny jest dużo lepszy wg. mnie. Możesz wywalić gadżet, zamiast niego coś bardziej przydanego(np. padlinożerca).

>2. UMP z celownikiem laserowym; Javelin; granaty te same co wcześniej; atuty: maraton, waga lekka, pewne >celowanie (też na pro)

Jeżeli koniecznie chcesz wyrzutnie na drugiej pozycji to radzę wziąć Stringera, albo at-4. Javelin jest wg. mnie najgorszy, potrafi lecieć prosto w harriera i skręcić 2m nad nim, walnąć gdzieś w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 10:20, Chaotizz napisał:

ACR to chyba najgorsza broń w grze. Zerowy damage moim zdaniem.

ACR to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza broń w grze. oO Zerowy recoil, dmg dość spory (porównaj z M4, ta ma znacznie mniejszy,a też się sprawdza). Widziałem kolesia, co zamontował sobie termowizję i snajperzył z ACRem. A SCAR? Odrzut duży. Obrażenia też. Broń dobra, ale nie najlepsza.

Muradin - zrezygnuj z G18 akimbo. Bardzo serdecznie o to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem tylko dla tego, że jakoś i tak go nie używam bo to co miałem zdobyć z niego już dawno zdobyłem... Teraz to szukam czegoś żeby się przerzucić bo to tak naprawdę nie zabawa z tym latać... AT-4 miałem parę meczy, ale używałem bardziej przeciwko ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 11:11, wrobel253 napisał:

Po pierwsze: Na cholerę Ci gadżet i szybkostrzelność jeżeli używasz akimbo? Weź se padlinożercę,
przydatniejszy jest. Fakt, że samo P90 jest do dupy już pomijam.
Pewnego celowania na dobrą sprawę w życiu nie używałem, a zimnokrwisty się przydaje,
ale sam nie wiem czy bardziej niż moc obalająca.

Imo pewne celowanie się przydaje w akimbo, bo daje lepszą celność w strzelaniu z biodra, a P90 jest spoko ;p Ale co wg ciebie wziąć? Mam 37lvl. A, no i czemu g18 akimbo tak nie lubicie? Nie próbowałem tego, ale aż taki cienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 11:17, soshman napisał:

ACR to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza broń w grze. oO Zerowy recoil, dmg dość
spory (porównaj z M4, ta ma znacznie mniejszy,a też się sprawdza).

Khem, khem M4 i ACR mają ten sam dmg. Dokładnie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... Po prostu jak wyskoczysz zza winkla szybko to jest to murowana śmierć przez strzelanie na oślep... Dlatego z tego zrezygnowałem i szukam czegoś nowego (żeby się wykazać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ACR właściwie ma zerowy recoil ale dmg jest według mnie słaby, nie lubię gdy muszę wystrzelać pól magazynka aby kogoś zabić dlatego IMO najlepszą bronią jest właśnie SCAR (nie ma dużego recoila, przynajmniej mi się nim strzela bajecznie, i ma bardzo duży DMG a do tego iron sight bardzo dobrze nadaje się do celowania i nie trzeba do niego ustawiać żadnych celowników). Drugą taką bronią jest AK47 ale pomysł z odblokowaniem go na 70lvl jest trochę poroniony, aczkolwiek warto dla tej broni wbić 70lvl - odrzut większy niż w przypadku SCARA, lecz wydaje mi się że power ma ta broń zdecydowanie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACR najgorsza broń w grze? A żeś mnie rozbawił chłopie. Jak zaczynasz ogarniać broń(choć nie wiem co jest do ogarnięcia) to tnie aż miło. Brak recoilu, z mocą obalającą po prostu miażdży, duża celność. SCARem nie pograsz na dalekie dystanse...

EDIT: Kto z was ma nick 1500 b.c. ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że jest to gra zręcznościowa? Snajpa zostanie snajpą. Lepiej wziąć strzelbę. O wiele większa szansa na zabicie z bliskiej odległości. Oczywiście z ACOG fajnie się gra, ale tak czy siak. Po drugie, to że nie gra rushem nie oznacza że gra g18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować