Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 12:44, necron1501 napisał:

Co z tego że jest to gra zręcznościowa? Snajpa zostanie snajpą. Lepiej wziąć strzelbę.
O wiele większa szansa na zabicie z bliskiej odległości. Oczywiście z ACOG fajnie się
gra, ale tak czy siak. Po drugie, to że nie gra rushem nie oznacza że gra g18...



Eh... To tylko przykład był :/. Swoją drogą już wiem czemu przestałem grać w to zje... nieprzemyślane multi. Nie wyważone bronie, mapki z idealnymi spotami dla camperów. granatniki częściej używane od pistoletów maszynowych, zasada "jak gram ze snapom to kampie"... No i g18 najpopularniejsza broń wśród noobów, a tych w tym multi nie brakuje. Dziękuje, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam.exe (naub exception):CmultiFieldBlob(pSerialized): Partial field header at end of record ?
takie coś mi sie pokazuje jak odpalam cod
co sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 12:13, Outlander-pro napisał:

Khem, khem M4 i ACR mają ten sam dmg. Dokładnie ten sam.

Zastanawia mnie skąd bierzecie informacje na ten temat. Bo ja pisze to z moich odczuć w grze. I takie coś zaobserwowałem. M4 ma większą szybkostrzelność, a ACR dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 12:40, necron1501 napisał:

ACR najgorsza broń w grze?

Moim zdaniem tak, gość zaczął do mnie nawalać z ACR''a, obróciłem się. Dostał serię z SCAR''a i padł. Zresztą broń ta nie wymaga skilla. Mały DMG u mnie ją przekreśla... Różni ludzie, różne opinie.

Dnia 06.04.2010 o 12:40, necron1501 napisał:

SCARem nie pograsz na dalekie dystanse...

Jak się ogarnie tą broń to rozwali się gościa na drugim końcu mapy. Takie fakty. Przykład? Scrapyard, wlazłem do budynku i z okna zdjąłem gościa w drugim budynku 3 strzałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się ostatnio wkręciłem w tryb Demolition, fajna sprawa.

Przy okazji próbując nabić ostatnie ulepszenie do UMP45. Chodzi mi o Full Metal Jacket. Muszę zabić 40 przeciwników za pomocą tego ulepszenia, ale kiedy będą się chować za przeszkodą, a pociski przejdą przez nią to wtedy zalicza mi? Mam 21/40, a wciąż nie wiem o co chodzi :)

Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 12:40, necron1501 napisał:

SCARem nie pograsz na dalekie dystanse...


A o ile się założymy ? SCAREM na dalekie dystanse trzeba strzelać seriami albo pojedynczymi strzałami... Przykładowo na Highrise na początku rundy gdzie można strzelać przez całą mapę zabijam bez problemów ze SCARA strzelając pojedynczo i wydając na jednego typa od 2 do 5 naboi. Zarówno ACR i M4 na pewno nie są najgorszymi pukawkami w grze, gra się nimi przyjemnie ale u mnie są przekreślone ze względu na ten nieszczęsny DMG. Taka sama sytuacja miała miejsce w CoD4 - była tam M4 i AK47 i większość klanów na sparach, klanówkach czy turniejach grała właśnie kałachami bo ta broń ma o wiele większego kopa od M4 i podobnie jak w MW2 wystarczy takie bronie ogarnąć i są o wiele skuteczniejsze od tych non-recoilów że tak powiem :) A dodam jeszcze że pomiędzy ACR czy tam M4 a SCAREM nie ma tak dużej różnicy jak w przypadku ACR&M4 vs AK47. Odrzut w SCARZE jest naprawdę minimalny.


@ Chaotizz

Dnia 06.04.2010 o 12:40, necron1501 napisał:

Jak się ogarnie tą broń to rozwali się gościa na drugim końcu mapy. Takie fakty. Przykład? Scrapyard, wlazłem do budynku i z okna zdjąłem gościa w drugim budynku 3 strzałami.


True.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SCAR jest imo przesadzony, za szybko składa, najczęściej po dwóch pociskach jest już po imprezie. Jak ktoś umie z tym grać, to ludzie na serwerze nie mają nawet szans się odwrócić jak dostaną. maszynowa snajpera i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zarówno ACR i M4 na pewno nie są najgorszymi pukawkami w grze, gra się

Dnia 06.04.2010 o 14:55, Rogalenko napisał:

nimi przyjemnie ale u mnie są przekreślone ze względu na ten nieszczęsny DMG. Taka sama
sytuacja miała miejsce w CoD4 - była tam M4 i AK47 i większość klanów na sparach, klanówkach
czy turniejach grała właśnie kałachami bo ta broń ma o wiele większego kopa od M4 i podobnie
jak w MW2 wystarczy takie bronie ogarnąć i są o wiele skuteczniejsze od tych non-recoilów
że tak powiem :)


W pierwszym MW też wolałem M4 od AK47... Minimalnie, ale lepiej mi się grało, w ak jakoś tak dziwnie podrzucało(tu z reszta też) ten celownik, niby nie taki duży ten recoil, ale mi tam przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:18, Kryhuu napisał:

SCAR jest imo przesadzony, za szybko składa, najczęściej po dwóch pociskach jest już
po imprezie. Jak ktoś umie z tym grać, to ludzie na serwerze nie mają nawet szans się
odwrócić jak dostaną. maszynowa snajpera i tyle.


Zacznijmy od tego czy grasz na hardcore czy na zwykłym, ja w hardcore nie gram w ogóle, może dlatego, wolę bronie z mniejszym recoilem.

EDIT. Kurde, miało być edytuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie biegam z ACR+tłumik. Nie wiem czemu ale z tłumikiem lepiej mi się strzela, albo przynajmniej tak mi się wydaje :P Jeszcze 5 leveli i będzie Kałach i tak prędko w tryb prestiżu nie będę chciał przejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:25, wrobel253 napisał:

Zacznijmy od tego czy grasz na hardcore czy na zwykłym, ja w hardcore nie gram w ogóle,
może dlatego, wolę bronie z mniejszym recoilem.

Gram na normalu. Na HC to SCAR chyba na strzała ściąga... Najbardziej się denerwuje, kiedy wbiegam za róg i padam, a na killkamie widze, jak typ ładuje w powietrze za mną dwa naboje (w momencie gdy już się schowałem) i mnie kładzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:38, Kryhuu napisał:

Gram na normalu. Na HC to SCAR chyba na strzała ściąga... Najbardziej się denerwuje,
kiedy wbiegam za róg i padam, a na killkamie widze, jak typ ładuje w powietrze za mną
dwa naboje (w momencie gdy już się schowałem) i mnie kładzie...


Właśnie te opóźnienia są bardziej wkurzające niż wszystkie niezbalansowane bronie razem wzięte...

BTW. Czy wam tez się tak zdarza, że jak was odłączy od gry z komunikatem "Unable to connect to host", to ten komunikat wyskakuje nieprzerwanie dopóki nie wyłączycie gry? Do tego wyskakują szybciej niż zdążam klikać myszką... jedyne co to menedżer, bo inaczej nie idzie wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:51, wrobel253 napisał:

Właśnie te opóźnienia są bardziej wkurzające niż wszystkie niezbalansowane bronie razem
wzięte...


Strasznie wkurzające. Doprowadza mnie to czasami do szału. Myślałem, że tylko ja tak mam z powodu lagów czy cuś :P

Dnia 06.04.2010 o 15:51, wrobel253 napisał:

BTW. Czy wam tez się tak zdarza, że jak was odłączy od gry z komunikatem "Unable to connect
to host", to ten komunikat wyskakuje nieprzerwanie dopóki nie wyłączycie gry? Do tego
wyskakują szybciej niż zdążam klikać myszką... jedyne co to menedżer, bo inaczej nie
idzie wyłączyć.


Też tak czasami mam. Głupi błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:51, wrobel253 napisał:

BTW. Czy wam tez się tak zdarza, że jak was odłączy od gry z komunikatem "Unable to connect
to host", to ten komunikat wyskakuje nieprzerwanie dopóki nie wyłączycie gry? Do tego
wyskakują szybciej niż zdążam klikać myszką... jedyne co to menedżer, bo inaczej nie
idzie wyłączyć.

Też tak mam, ale gdy już klikne parenaście razy to już się nie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jakie najlepiej bronie i atuty wziąć? To co mam teraz jest kilka postów wyżej. No i po 2. czemu tak nie lubicie g18 akimbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować