Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 17:21, kamyk95 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jakie najlepiej bronie i atuty wziąć? To co mam teraz jest kilka

To najczęściej trzeba przystosowywać według własnego uznania :P

Dnia 06.04.2010 o 17:21, kamyk95 napisał:

postów wyżej. No i po 2. czemu tak nie lubicie g18 akimbo?

Gracze, którzy używają G18 Akimbo nazywani są najczęściej n00bami, ponieważ ta broń jest źle wyważona pod względem zadawanych zniszczeń. Daję za dużą przewagę nad innymi graczami. Głównie używają ich runnerzy i snajperzy jako broń dodatkową. Tacy graczy potrafią uprzykrzyć rozgrywkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2010 o 13:34, soshman napisał:

Zastanawia mnie skąd bierzecie informacje na ten temat. Bo ja pisze to z moich odczuć
w grze. I takie coś zaobserwowałem. M4 ma większą szybkostrzelność, a ACR dmg.


Możesz zrobić testy - zobacz po ilu kulach w tors zabija ACR a po ilu M4.
A info biorę z kodu gry gdzie wszystko jest ustalone, jeśliś ciekaw obczaj sobie CoD wikię tam jest wszystko rozpisane, szybostrzelność, mnożniki obrażeń itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wszedłem na Call of Duty Wikia to pół dnia spędziłem na czytaniu części informacji na temat CoD''a 4 i MW2. Jest naprawdę obszerna, tylko osoby nie znające dobrze anglika będą miały problem. W Chrome automatycznie przetłumaczyło mi stronę i mogłem się dowiedzieć ciekawych info, których nie rozumiałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2010 o 17:29, SongoX napisał:

To najczęściej trzeba przystosowywać według własnego uznania :P

Własne uznanie swoją drogą, ale np. Wróbel powiedział, że P90 lami, a jak dla mnie spisuje się całkiem nieźle. Więc co najlepiej sprawdza się w akimbo? I jakie atuty do tego dobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 19:28, kamyk95 napisał:

Własne uznanie swoją drogą, ale np. Wróbel powiedział, że P90 lami, a jak dla mnie spisuje
się całkiem nieźle. Więc co najlepiej sprawdza się w akimbo? I jakie atuty do tego dobrać?

Ja na wszelakie rzeźnie przed prestiżem brałem akimbo UMP. Jest dobry, nie przesadzony.
Do akimbo weź obowiązkowo pewne celowanie. Dalej, jak już chcesz.

Panowie co do SCAR''a. Odpaliłem sobie grę, żeby sprawdzić ;] O dziwo, wasze zdanie teraz mogę poprzeć. ;P Przy umiejętnym posługiwaniu się, przez całą mapę kogoś ściągnąć to nie problem. Tylko serie maks 3-4 strzały. Potem zaczyna się masakra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 17:17, Kalenos napisał:

Też tak mam, ale gdy już klikne parenaście razy to już się nie pojawia :)


Właśnie czasem wystarczy kliknąć parę razy, ale w większości przypadków tylko menedżer pomaga.

@kamyk95
Powiem tak: pisząc to co napisałem wcześniej sugerowałem się moimi odczuciami z grania jednym. Nie wiem jakie jest w akimbo, ale nie dużo osób tego używa, więc chyba nie jakieś specjalnie dobre. Ma duży rozrzut, kiepski celownik, mały zasięg i dmg tez niezbyt... Do tego strasznie nim trzęsie podczas strzelania.
O ile w CoD4 ludzie grający tą bronią byli najczęściej nazywani noobami(podobny efekt co g18), o tyle w tej części bym ich nazwał hardcorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:03, SongoX napisał:

Ja jak wszedłem na Call of Duty Wikia to pół dnia spędziłem na czytaniu części informacji
na temat CoD''a 4 i MW2.


Ha, ciekawe, że ja zrobiłem dokładnie tak samo dziś i wczoraj. ;) Rzeczywiście, świetnie opisane wszystkie postaci, poziomy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde przed chwilą pierwszy raz, tak dla próby, wziąłem sobie UMP45. Widziałem już na serwach tylu ludzi z tym że pomyślałem sobie "dlaczego by nie spróbować". Ale ta rzecz kosi. Trzy razy pod rząd, pierwszy na serwie byłem z naprawdę dobrymi statami. Ale w ogóle strasznie celna i mocna rzecz. Na Westlandzie zatłukłem snajpera przez całą długość mapy przy jej użyciu. Jeszcze jak dodałem sobie do UMP perki: Maraton, Drugi oddech i Lepsze celowanie z biodra to w ogóle nawet nie musiałem przyciskać prawego przycisku myszki. Naprawdę świetna broń. A i od noobów nikt nie wyzywa, jak ma się to w przypadku np. AK-47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 23:19, Zand79 napisał:

A ja chciałbym się pochwalić właśnie ustrzeliłem z Intervention 3 gostków na raz. Jest
satysfakcja



Hehe ja na początku mapy Highrise zasadziłem 3 headshooty z Intervention + termowizja. Ale też miałem satysfakcję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No do UMP podszedłem dopiero na prestiżu... i stwierdzam, że po opanowaniu bron jest genialna. Z Mocą Przebicia i potem z FMJ koksi a całego. Do tego SPAS lub ta druga strzelba (4 naboje) i kox rox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 18:07, Piciambeer napisał:

Drugi oddech?


Ups. Coś kurde pokręciłem z nazwami perków. Miałem na myśli Wagę Lekką. Nie wiem skąd przyszła mi nazwa Drugi oddech... Może z jakąś inną grą mi się pomieszało. Jeśli tak to stawiam na MW1. Bo tam coś takiego chyba było. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu i teraz odinstalowuje tą [m] grę. Trafić na cheatera raz na tydzień to już coś. Ja trafiłem 6 razy pod rząd. Najpierw na jakiegoś pseudo-hosta z nieskończoną amunicją, potem na gościa który był widziany przez grę jako widz i nie mogliśmy go zabić (on nas niestety mógł) Potem jakiś gość latał na wallhacku. No to wychodzę i idę na inny tryb. I od razu ginę od serii przez ścianę.... A potem to już orgia, bo na jednym serwie 3 gości z tubami współpracowało i do tego też na wh jechali. Ale ostatni to mój faworyt. G18 akimbo+wh+aim...
Brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie trafiam na tylu cheaterów. Trafiłem tylko raz i puki co to jest luz. Nie wiem, czy tylko ja mam takie szczęście i Sipso?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować