Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

a mi ostatnio wdarł się jakiś błąd :/
wywaliłem MW2 i zainstalowałem z płytki :)
i angielskiej wersji ściągać nie musiałem :D bo zostało jakiś cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sam steam jako komunikator w grze nie jest zły bo nie musisz minimalizować i tracić czasu, ale jednak brakuje mi trochę dedyków i modów przez co pograłem 3 miesiące i już zaczęło mi się to nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 17:13, Animrumru napisał:

Według mnie sam steam jako komunikator w grze nie jest zły bo nie musisz minimalizować
i tracić czasu, ale jednak brakuje mi trochę dedyków i modów przez co pograłem 3 miesiące
i już zaczęło mi się to nudzić...


Nie wiem kto od kogo zrzynał, ale jest tez zewnętrzny komunikator, który pozwala na rozmowę bez minimalizowania, tak samo jak steam, nazywa się Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xfire jest szybszy, ma więcej możliwości, jest bardziej przystępny, łatwy do opanowania. A Steam co chwila ma jakiś problem, ma beznadziejną stylistykę, screenów czy filmów nim nie zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 18:22, Sipso2008 napisał:

Xfire jest szybszy, ma więcej możliwości, jest bardziej przystępny, łatwy do opanowania.
A Steam co chwila ma jakiś problem, ma beznadziejną stylistykę, screenów czy filmów nim
nie zrobisz...

Dokładnie. Z Piciambeerem mieliśmy problemy używając Steama. Zakłócenia itp. W XFire gra i buczy, a jak dobrze zauważyłeś ma większe możliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 15:48, damlon napisał:

Chyba sporo prawdy, bo ja zacząłem ściągać dzisiaj, mam nieco ponad 1GB i steam pokazuję,
że to 9% :P


W takim razie trochę bez sensu jest to wszystko, bo najpierw daje się do ściągnięcia tylko 4GB a tu nagle - później gdy praktycznie grę by już było można odpalić - okazuje się że trzeba ściągnąć jeszcze znacznie więcej (słyszałem że w sumie jest tego 14GB). Efekt tego wszystkiego jest taki że zanim osoby z co wolniejszymi łączami to ściągną to weekend będzie się powoli... kończył. Nie dziwi więc fakt, że sporo osób gdy tylko to zobaczyło co jest zgrane odpuściła sobie ten cały interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 20:48, dave03 napisał:

W takim razie trochę bez sensu jest to wszystko, bo najpierw daje się do ściągnięcia
tylko 4GB a tu nagle - później gdy praktycznie grę by już było można odpalić - okazuje
się że trzeba ściągnąć jeszcze znacznie więcej (słyszałem że w sumie jest tego 14GB).
Efekt tego wszystkiego jest taki że zanim osoby z co wolniejszymi łączami to ściągną
to weekend będzie się powoli... kończył. Nie dziwi więc fakt, że sporo osób gdy tylko
to zobaczyło co jest zgrane odpuściła sobie ten cały interes.


Ja też jestem wśród tych, którzy sobie odpuszczą, zacząłem ściągać dzisiaj, oszacowałem sobie, że z mim łączem 1Mb/s będę mógł zagrać już za około 27 godzin :P (przy założeniu, że całość ma 11GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No seria killi 28 wystarczy na dziś :D I zostałem wyzwany przez 13-nastoLATKĘ, o to, że mam hacki xD Tyle, że ona każdego komu dobrze szło mówiła, że ma hacki :D No i INTERVENTION ROX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 23:42, KamyK_84 napisał:

No seria killi 28 wystarczy na dziś :D I zostałem wyzwany przez 13-nastoLATKĘ, o to,
że mam hacki xD Tyle, że ona każdego komu dobrze szło mówiła, że ma hacki :D No i INTERVENTION
ROX :D


NastoLATKĘ? Rozumiem, że dziewczyny w to grają, ale takie po 13 lat nie często się widuje przy grach innych niż simsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś wcześniej miał tutaj taki problem i jego rozwiązanie zostało podane przez użytkownika o nicku qwertyzax w poście numer 5512... Nie wiem jednak czy w ostateczności okazało się skuteczne, ale chyba nic nie zaszkodzi jak spróbujesz a może akurat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 00:10, wrobel253 napisał:

> No seria killi 28 wystarczy na dziś :D I zostałem wyzwany przez 13-nastoLATKĘ, o
to,
> że mam hacki xD Tyle, że ona każdego komu dobrze szło mówiła, że ma hacki :D No
i INTERVENTION
> ROX :D

NastoLATKĘ? Rozumiem, że dziewczyny w to grają, ale takie po 13 lat nie często się widuje
przy grach innych niż simsy...

Coz to bylby za stereotyp gdyby nie wyjatki ^_^

Po czterech miesiacach aktywnego niegrania zajrzalam z ciekawosci na sabotaz. First game - Freakin'' b00ntubers. Eh. Wracam do Batylfildziaka.
P.S. Na, BERETTA PWNS ASS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Smocza wróciłem ostatnio do MW 2 i niestety odbiłem się ponownie od tej gry. W swej nieograniczonej naiwności liczyłem, że twórcy zbalansują bronie. Tak się nie stało, ba, co więcej - twórcy życzą sobie grube pieniądze za 3 nowe mapy :D Sorry Activision, tak się nie robi. Wracam do... Nie, nie do Battlefielda ;P Wracam do MovieBattles II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to często spotykany problem. Kliknij prawym na nazwę gry w steamie, wejdź we właściwości, pliki lokalne i wybierz pozycję "weryfikuj integralność cache gry", czy jakoś tak (nie pamiętam dokładnie, bo mam po angielsku). Jeśli będziesz miał szczęście, to steam pobierze 1-2 pliki i po kilku minutach będziesz się cieszył grą. Przy złych wiatrach czeka Cię kolejne kilka(naście) godzin pobierania CAŁEJ gry od nowa. Wiem, bo raz tak miałem przy tym problemie. Ale bądź dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:06, franko113 napisał:

Niezły wynik.

Bardzo dobry wynik :). Też kilka razy mógłbym się pochwalić, ale zawsze zapominam Xfire włączyć, a przy normalnym "Print Screen" później po wklejeniu wychodzi czarne tło jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:41, Damianuss1 napisał:

> Niezły wynik.
Bardzo dobry wynik :). Też kilka razy mógłbym się pochwalić, ale zawsze zapominam Xfire
włączyć, a przy normalnym "Print Screen" później po wklejeniu wychodzi czarne tło jedynie.



Ale masę szczęścia miałem. Z paczek miałem 2 razy strzelca śmigłowca i Pave Low''a. A tak to z kałachem latałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować