Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2010 o 23:53, Sipso2008 napisał:

- Nie idzie mi


O to to ! Takie komentarze na chacie mnie najbardziej rozwalają. " Nie idzie mi", "ale lamie", "dziś nie mam skilla" - piszą to po to jakby kogoś obchodziło że nie ogarniają gry. Inną grupą są gracze typu "uba pro", którzy przy statach 30;2 piszą - "k***a ale lamie" i to bynajmniej nieironicznie. Nie wiem czy śmiać się czy płakać z ich "skillostwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a najgorsze jest to, że przeważająca większość krzykaczy-idiotów to Polacy. Aż wstyd czasem słuchać i patrzeć. W takich momentach poważnie myślę aby jednak kupić tego map-packa;] Może chociaż na tych pięciu mapach byłbym odizolowany od chamów... +50zł to raczej niewielka cena za trochę spokoju;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj mnie taki "nie idący" wyzwał wczoraj na 1vs1 bo poinformowałem ogół o tym iż jest spawn killerem. Spojrzałem na jego staty... Potem jak zobaczyłem że noob z RPD z uchwytem nadal nie ogarnia to odmówiłem. Nie chcę sobie nerwów wyzwiskami od cheaterów psuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:21, ChrisBgnr napisał:

No a najgorsze jest to, że przeważająca większość krzykaczy-idiotów to Polacy. Aż wstyd
czasem słuchać i patrzeć. W takich momentach poważnie myślę aby jednak kupić tego map-packa;]
Może chociaż na tych pięciu mapach byłbym odizolowany od chamów... +50zł to raczej niewielka
cena za trochę spokoju;p

DOkladnie, ja to juz dawno zauwazylem i to nie w CoD tylko jeszcze w CS. Polacy robia najwieksza wioche i jeszcze jedno nigdy nie spotkalem Polaka ktory mowilby poprawnym angielskim. Zawsze kalecza tak ze wstyd sie przyznac ze jestescie z jednego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe. Ja tam na Polaków baaardzo rzadko trafiam. A jeżeli już, to zazwyczaj się nie odzywają.
Co najwyżej jakiś pieniacz, (ale raczej obcokrajowiec) znowu zarzuci komuś oszukiwanie, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:39, Starscream napisał:

jeszcze jedno nigdy nie spotkalem Polaka ktory mowilby poprawnym angielskim.

Mnie rozbroił jeden nastolatek mówiący na lobby "łan mor łan mor wout plis" xD

Darkstar - toś farciarz. Polaków naprawdę od groma w tej grze. I muszę się niestety podpisać pod opiniami wyżej postujących kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, najgorsi w tej grze są Polacy-pieniacze, co wszystkich wyzywają od najgorszych i noobów, oraz czasem się trafią Ruscy, co gadają na voice chacie jakby sami byli i nawijają przez całą mapę.
Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam Polacy. Najgorsi są Rosjanie i wogóle słowianie. Ani jednego słowa po angielsku nie umieją, więc nie można się z nimi kontaktować. Większość z nich używa g18, granatników i wall hacków..... i weź coś z takim zrób!! Polaka to przynajmniej zjedziesz i czasami się pośmiejesz jak się będzie wkurzał, a takiego Rosjanina? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 13:57, Starscream napisał:

Wiekszosc graczy ogolnie uzywa granatnikow i g18 a z wallhackami nie ma zadnej zasady,
zalezy od czlowieka

no bez przesady. Nie taka większość. Jest sporo, ale bez przesady. Granatnika tylko używam przy wbijaniu mistrzostwa. 20 killi rozkładam na kilka map, więc nie jest to uciążliwe. A G18 np. nie używam nigdy. Chyba, że skończy się ammo i akurat leży, ale to teoretyczna sytuacja. Więc uwaga z używaniem słowa większość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 14:58, Cubstone napisał:

Ale za to na wszelkiego rodzaju choppery jest bezcenny. No i też fajnie wygląda takie
przyjmowanie serii z nieba na tarczę :D A w tym czasie ktoś z drużyny może wyjąć RPG
i zająć się helikobzdrem ;)


Na harriera lub pablo może zadziałać, ale na gunnera i ac na pewno nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 19:23, Undertaker napisał:

A na dodatek, że KAŻDY Polak krzykacz OBOWIĄZKOWO ma w nicku PL. :P Ja się nie przyznaję...

Polaczki PL.W wielu grach tego pełno.Biegają z nickiem [PL]Polak_pl i wrzeszczą na cały serwer,że są z Polski i jadą każdego(jego rodzinę też),kto ich zabije.Smutne to,ale zawsze mówię,że jestem np.ze Szwecji albo Finlandii.Po prostu wstyd mi za moich rodaków i wstyd mi się przyznać,bo wiem jak to się skończy,mianowicie bluzgi na serwerze kierowane do mojej osoby i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2010 o 19:28, Dootix napisał:

Polaczki PL.W wielu grach tego pełno.Biegają z nickiem [PL]Polak_pl i wrzeszczą na cały
serwer,że są z Polski i jadą każdego(jego rodzinę też),kto ich zabije.Smutne to,ale zawsze
mówię,że jestem np.ze Szwecji albo Finlandii.

Ja najczesciej ze z Niemiec, Anglii albo USA, te jezyki znam poza tym moge ignorowac polskich krzykaczy i udawac ze nie rozumiem co pisza (ich slownik angielski ogranicza sie do paru popularnych bluzgow i skladni wyuczonej w 1SP). Nigdy nie pisze ze jestem z Polski,, z paru powodow. to zasluga wlasnie tych krzykaczy
BTW Nie wiem czy wiecie ale jesli chodzi o gry sieciowe to Polak = cheater. Spotkalem sie z tym w CSie i FC, w CoDzie takze. Nie wiem czy jest tak zle czy po prostu mialem pecha ze trafilem na ludzi uprzedzonych do Polakow
Pamietam jak niedawno paru Polakow (jakis podrzędny klanik) klocilo sie z jakims obcokrajowcem, najpierw poszly bluzgi po angielsku oczywiscie kaleczyli strasznie ale im bardziej byli wpienieni tym wiecej lecialo slow na k. Byly tez straszenia ustawkami xD (kocham) i podawanie adresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a gdyby się wstawić pod taki adres (zakładając, że żeby popisać się kumplom podał prawidłowy) to by się w gacie taki zsikał i błagał o litość zanim byś pierwszy wyraz wypowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to raz gracze zdziwili. Grałem sobie Famasem, do tego holograf i jazda na Underpass. Wlazłem na dach tych metalowych baraków i zaczynam siekać wroga, po jakimś czasie doszedłem do strzelca. Z samego zabijania famasem, bo mam paczkę, 4 paczki oraz strzelca. jak tylko skończył się strzelec śmigłowca to zostałem wyzwany od cziterów i wallhacera :D Pierwszy raz w COD MW 2 doszedłem uczciwie (czyt. nie z paczek) do chopper gunnera i takie coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie :P
ja ump do AC130 doszedłem ^^
a ostatnio wypadł mi Chopper Gunner :) na Highrise to wyzwali mnie od Aima xD
bo akurat tak mi się ustawił śmigłowiec, że biłem po ich respie :) a sami po 2-3 osoby łazili xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowy problem dot. z magazynkami i ammo. Bo nie nadążam z zabiciu np. 3 typków będących w zasięgu wzroku... Mówię o pistoletach maszynowych i szturmowych... Lekkich nie lubię za bardzo,bo takie typowo dla kampienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować