Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2010 o 15:44, Kryhuu napisał:

> Mmm! Podczepiana strzelba... Najs :D Miota to, chociaż dmg nieco niski.
Przed patchem taka strzelba montowana na FALu biła przez całą mapę. :D Ja kiedyś z tym
biegałem, co prawda ze SPASem to się taką pierdołą nie da wygrać, ale przydaje się w
kryzysowych sytuacjach :).


Fajne jest na kolesi plantujących bomby na Wysadzeniu, i na akcje w ciasnych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 17:18, franko113 napisał:

Ehh... Gdyby nie jeden nup z tubą miał bym 2 strzelca i było by więcej ;/

Ja tam gratuluje tego,że ci sie chce grac aż tyle ;) Ja po 55 lvl se odłożyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 22:13, Bartex69 napisał:

> Ehh... Gdyby nie jeden nup z tubą miał bym 2 strzelca i było by więcej ;/
Ja tam gratuluje tego,że ci sie chce grac aż tyle ;) Ja po 55 lvl se odłożyłem :P



Jakoś idzie :P, zresztą nie gram teraz tak dużo, oddałem konto Steam koledze i to on nabił za mnie te 31 leveli :P... Teraz gram co parę dni, sprawdzając jak mi pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Nowy tryb się pojawił "drużynowy taktyczny" bardzo fajnie mi się na nim gra, ale gdybym nie serwery na których nie mogę biegać to jeszcze bym pewnie spokojnie grał. A tak to zastanawiam się nad kupnem BC 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (jak jeszcze PS3 było dobre) miałem ładnego ostatniego killa w S&D na Terminalu.


Wiecie jak jest ten samolot, i taki jakby tunel przed nim (tzn. tam koło tego brązowego pokoju, nie wiem jak to ująć). Wyskoczyłem, strzeliłem i podwójny headshot na koniec. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. godziny piętnastej zostałem połączony z serwerem ze sporym lagiem (inni gracze też mieli z tym problem), na mapie Rust. Gdy udało mi się kogoś zabić, wyświetliła się wiadomość o awansie (miałem 26. level), po czym ukazał się komunikat o braku połączenia, więc nie pozostało mi nic innego jak opuścić mecz i zainkasować porażkę. Okazało się, że awansowałem aż o 43 levele wyżej za jedno zabójstwo! Czy da się to jakoś odwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynie jakimś programem ;] melodia trainer czy coś takiego
kumpel cofnął sobie ostatnio do 66 lvlu zerowego prestiżuxD
ja jak trafie na jakiś taki zhakowany serw to wychodzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma możliwości, aby powrócić do tego 27. levela bardziej "uczciwie"? Może kogoś również spotkała podobna sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że post stary, ale to mój, nowy dzisiejszy rekord.
2 chopper gunnery za 11 killi, snajperka z termowizją, mapa Highrise.

20100529175902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oskarżyli, że masz haxy :P? Mnie dzisiaj też tylko dlatego, że:
- Chodziłem z termowizją na Interze
- Patrzyłem na radar, a oni nie mieli broni wytłumionych
- Słyszałem ich kroki (nie mieli Ninjy, a ja miałem headset).
No właśnie, problem spadku FPS na Highrise nie znikł, mimo zainstalowania Catalystów 10.5 i zmniejszenia detali. Do tego, te same spadki mam na Estate, Rundown i Faveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O aimbota i o wh mnie oskarżali. Dobrze, że o speedhacki i o streakboty mnie nie oskarżali.
W sumie żałuję, że nie wbiłem tej swojej pierwszej atomówki ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z FPSami roziązany ale jako snajper wkurzają mnie 2 rzeczy:
- hitmarkery - jakim cudem mogę ściągnąć na strzała z połowy mapy, a z 5 metrów tylko ciężko ranię? Mimo trafienia w klatę?
- niezaliczające się strzały - strzelam do gościa, widzę , że trafiam (krzyż celownika na gościu) a gra nie zalicza trafienia (pewnie przez system hostowania i lagi z nim związanie) i oczywiście ginę. Do tego na killcamie wygląda to tak, jakbym w ogóle nie strzelił.
Na osłodę wynik wykręcony combem Intervention + Raffica:

20100529203714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z killcamem jest taka sytuacja, że temu, który pierwszy ginie "resetuje" broń. Tzn. jak z granantem - rzucamy, ale w trakcie ktoś nas zabija. Granat znika w locie. Z pociskami jest chyba podobnie. Strzelamy, ale jeśli zginiemy pierwsi, nawet z opóźnieniem ułamkosekundowym, będziemy wyglądać jakbyśmy nie oddali strzału. Obserwuję to dosyć często u siebie i wydaje mi się, że tak jest. Cóż - hitboxy....

-> Kawel - Miałem ten sam przypadek - opisałem to nawet stronę temu. Mimo nerwów i wyrzucenia gry z dysku, jakoś się przemogłem, zainstalowałem MW2 na nowo i zacząłem robić prestiż. Nic z tym nie zrobisz :(

-> Baluk25 - no wiadomo, jak ktoś obrywa to nie przez swój brak umiejętności/szczęścia, tylko ZAWSZE jest to wina g18 akimbo noobów, noob tuberów, hackerów, camperów, hosta, teamu i generalnie całego świata. Ja dziś miałem epizod na Karaczi - wspinam się na dach, widzę kolesia, który biegnie środkiem ścieżki. Padam na brzuch, załatwiam go i przy okazji jego członka teamu, który radośnie biegł sobie za nim. Wstaję i biegnę sobie gdzieś indziej, ale już słyszę - kamper!. Gramy dalej, po czym wbiegam do budynku gdzie jest taka wyrwa w ścianie z widokiem na rumowisko. Ostrożnie zbliżam się do niej, bo wiem, że często biegają tam ludzie. O! Jest. Seria poszła, kill zaliczony i... poszły wyziwska na całego (ten sam koleś który napatoczył się wcześniej). Z gry sobie wyszedłem, zostawiając małą zemstę w postaci przerwy na zmianę hosta, którym akurat byłem;] Oczywiście w myśl zasady, że 95% pieniaczy na czacie to Polacy tak było i tym razem;/

A tak abstrahując, biegam sobie teraz trochę z tarczą. Hyh bardzo fajnie niektórzy panikują nie wiedząc często za bardzo jak toto ugryźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 21:53, ChrisBgnr napisał:

Z killcamem jest taka sytuacja, że temu, który pierwszy ginie "resetuje" broń. Tzn. jak
z granantem - rzucamy, ale w trakcie ktoś nas zabija. Granat znika w locie. Z pociskami
jest chyba podobnie. Strzelamy, ale jeśli zginiemy pierwsi, nawet z opóźnieniem ułamkosekundowym,
będziemy wyglądać jakbyśmy nie oddali strzału. Obserwuję to dosyć często u siebie i wydaje
mi się, że tak jest. Cóż - hitboxy....

-> Kawel - Miałem ten sam przypadek - opisałem to nawet stronę temu. Mimo nerwów
i wyrzucenia gry z dysku, jakoś się przemogłem, zainstalowałem MW2 na nowo i zacząłem
robić prestiż. Nic z tym nie zrobisz :(

Nigdy na to jeszcze nie trafiłem... na szczęście. Co ciekawe dużo osób na to narzeka.

Dnia 29.05.2010 o 21:53, ChrisBgnr napisał:

-> Baluk25 - no wiadomo, jak ktoś obrywa to nie przez swój brak umiejętności/szczęścia,
tylko ZAWSZE jest to wina g18 akimbo noobów, noob tuberów, hackerów, camperów, hosta,
teamu i generalnie całego świata.


Bo taka jest prawda, zgadza się dokładnie wszystko co wymieniłeś oprócz hackerów(bo nie spotykam) i ostatniego :) Resztę niepowodzeń można zwalić na to wymienione i słusznie.

Dnia 29.05.2010 o 21:53, ChrisBgnr napisał:

A tak abstrahując, biegam sobie teraz trochę z tarczą. Hyh bardzo fajnie niektórzy panikują
nie wiedząc często za bardzo jak toto ugryźć :D


Ja nigdy nie panikuję widząc takiego cfaniaka z tarczą. Raczej oni jak widzą mnie ^^ Najłatwiej mają wówczas ci z perkiem wagi lekkiej bo łatwo im idzie obiegnięcie takiego typka, ale i bez tego można z powodzeniem ich wykiwać. W całej swojej karierze w multi tylko raz widziałem dwóch "mądrych" z tarczami(biegli razem uzupełniając się) i szło im naprawdę dobrze. Nie dało się tego nijak ugryźć, wtedy to już tylko tuba pomaga, ale to jest 2 niezawodny sposób na takich "pro".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inną sytuację. Dwóch noob boosterów nabiło sobie atomówkę i jeden pisze "my first nuke incoming noobs muhahahahaha!" - byłem hostem i zanim pocisk uderzył wyszedłem z gry i podczas wysyłania pakietów do kolejnego hosta szybko wyłączyłem router z nadzieją, że przerwie pokrakom grę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować