Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2011 o 14:32, Hell_Knight napisał:

Wie ktoś co trzeba zrobić żeby mieć taki kamuflaż snajperski jak w misji z MW "All in
the ghillie"? Widziałem że niektórzy z takim biegają.


Chodzi Ci o ciuszek nie malowanie broni ?? Musisz ukończyć wyzwania że ze snajperki zabijasz jednym strzałek. Kilku stopniowe jest to wyzwania, po kolei odblokowujesz kamuflaż jak będziesz w mieście, lesie, czy podczas zimy. I jak go już zdobędziesz to będziesz go miał tylko wtedy gdy na wyposażeniu będziesz miał snajperke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, to wyzwanie nazywa się ghillie we mgle ale mój kumpel ma je zrobione i ma kamuflaż ale badziewny, bez kaptura itp. Ja też mam to zrobione ale mój kamuflaż jest pełny. Dlatego pytam. ja używam Intervention a on Barreta. Czy to jest jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 20:55, Hell_Knight napisał:

No wiem, to wyzwanie nazywa się ghillie we mgle ale mój kumpel ma je zrobione i ma kamuflaż
ale badziewny, bez kaptura itp. Ja też mam to zrobione ale mój kamuflaż jest pełny. Dlatego
pytam. ja używam Intervention a on Barreta. Czy to jest jakaś różnica?


Broń nie ma znaczenia jeśli to broń snajperska, kamuflaż różni się w zależności od otoczenia. W lesistych terenach masz ghile zielone, w zimie masz białe a w miejskich lokacjach nie masz ghile tylko trochę inny strój maskujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 23:51, KrwawyMarcys napisał:

Nie o to chodzi. Czasami niektórzy mają kaptur maskujący na łbie a inni nie, ale nie
mam pojęcia od czego to zależy.


A to nie wiedziałem :D W sumie to nie wiem :D Ale czy to ważne by mieć kaptur czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... ale mam nadzieję że nie żywisz do mnie za to urazy :P
Odnośnie MW2: czy mi się wydaje czy na X360 nie ma szukajki po mapach i trzeba na losowo wybieranych grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 20:09, Hell_Knight napisał:

Aha... ale mam nadzieję że nie żywisz do mnie za to urazy :P
Odnośnie MW2: czy mi się wydaje czy na X360 nie ma szukajki po mapach i trzeba na losowo
wybieranych grac?


Nie tylko na 360, ale też na pleju. Nie ma wyboru serwerów - gra automatycznie dobiera najlepszy serwer. Praktycznie w każdej konsolowej grze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak kupie od kumpla gre , on grał na swoim starym koncie steam w mw2 a jak ja będe ją mieć to czy będe mógł grać i w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:28, matui1996 napisał:

Mam pytanie czy jak kupie od kumpla gre , on grał na swoim starym koncie steam w mw2
a jak ja będe ją mieć to czy będe mógł grać i w jaki sposób?

tylko jeżeli odda ci konto steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, otóż mam neta 2 mb i odtąd mniej osób gra (po premierze CoD BO), przed jego premierą wszystko było ok. Gra się szybciej ładowała,nie było lagów,czy "czarna mgła".Gra nieźle laguje,czy długo wyszukuje serwer. Nie robiłem żadnych zmian w moim PC,lecz to się dzieje po premierze CoD BO ,bo większa il. graczy przestała grac. Można na to coś poradzic?

P.S-Nie używam niczego co przeciąża neta, m.in Xfire,czy GG,skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 11:21, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie, otóż mam neta 2 mb i odtąd mniej osób gra (po premierze CoD BO), przed
jego premierą wszystko było ok. Gra się szybciej ładowała,nie było lagów,czy "czarna
mgła".Gra nieźle laguje,czy długo wyszukuje serwer. Nie robiłem żadnych zmian w moim
PC,lecz to się dzieje po premierze CoD BO ,bo większa il. graczy przestała grac. Można
na to coś poradzic?

P.S-Nie używam niczego co przeciąża neta, m.in Xfire,czy GG,skype.

Nie tylko ty tak masz ,ja mam 8mb i mam to samo.Po uruchomieniu gry muszę posprawdzać różne tryby gry zanim coś znajdzie. Wszystko zależy od hostującego grę i pewnie od steam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam mały problem- dzień jak co dzień gram nałogowo w MW2 multi aż tu nagle mi wyłączają prąd, ale po paru sekundach znowu sie wlaczyl no to kompa odpalam i znowu no-lifie, odpalam mw2 i jak zawsze jak sie nieprawidlowo wylaczy gre wyskakuje okno czy włączyć w trybie awaryjnym, zawsze brałem tak, jak i tym razem- oczywiscie spadła mi grafika do 640x400 no to opcje-grafika 1680x1050 (zawsze taką brałemi nigdy nic złego sie nie stalo) a teraz wyskakuje mi błąd
---------------------------
Błąd DirectX
---------------------------
DirectX napotkał na błąd krytyczny.

W pliku readme może się znajdować rozwiązanie tego problemu.
---------------------------
OK

Zrobiłem reinstall gry, pobrałem nowe sterowniki i uaktualnilem directX-a, więc skoro to piszę znaczy, że nie pomogło... PPROSZĘ POMOCY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem i reinstalacja gry tak samo nie pomogła w moim przypadku. Musiałem zainstalować Steama na nowo, dopiero wtedy gra zaczęła mi działać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 11:15, SongoX napisał:

Miałem podobny problem i reinstalacja gry tak samo nie pomogła w moim przypadku. Musiałem
zainstalować Steama na nowo, dopiero wtedy gra zaczęła mi działać normalnie.

Spoko dzięki xD, ajj jak wyobrażam sb dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugie pobieranie steam i dłuuuuuuuuuuuuuuuuugą reinstalke mw2 to mi sie troche odechciewa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować