Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 19:56, azur65 napisał:

> Mów za siebie... :P
Mi Crysis się podobał, ale tam też nie było dużo do roboty po jednokrotnym przejściu
gry (głownie dlatego że była za prosta, nawet na delcie), natomiast w FC2 pograłem parę
godzin, zacząłem grać w coś innego i już nie wróciłem.


No, bo ja wiem nie jestem jakimś pr0 ale momentami było ciężko... Ale ogólnie wolę gry typu Crysis czy jego mod CryRecon (w przygotowaniu ale zapowiada się świetnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie Rumcajsev odpowiedział ci czemu by nikt nie wróciłby się po tego pilota...
poza tym lepsze by było uniwersum World in Conflict ile dramatycznych historii można by pokazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 19:18, noobie napisał:


edit: "Wyrwanie z klimatu" o''o
Teamatyka gier o II wś (chodzi mi o produkcje) trwa już przynajmniej dwa razy tyle czasu
co sama wojna... ;/ Poza grafiką nową nic nowego nie będzie ;o


byłoby coś nowego gdyby zrobili Niemca jako głównego bohatera, ale nieeeee w tym porypanym świecie granie jako czerwonoarmista jest ok, ale jako wojak wehrmachtu jest be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu off-topu...
Co do MW2 - fajnie by było jakby IW pokazało, że istnieją inne jednostki specjalne na świecie, a nie tylko hamerykańskie i brytyjskie.
BTW:
Jest taka zasada - jeśli jednostka jest naprawdę dobra to nie ma rozgłosu, bo przecież na tajnym działaniu jej praca polega.

Ucieszyłbym się gdyby można było pograć(nawet, jeśli tylko w singlu) siłami z Niemiec, czy Polski (oj to byłoby piękne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał by nowy MW był bardziej realistyczny z funkcją przylegania do osłony jak w Call of Jurez Więzy Krwi (widok z pierwszej osoby)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2009 o 00:00, ev1l_on3 napisał:

byłoby coś nowego gdyby zrobili Niemca jako głównego bohatera, ale nieeeee w tym porypanym
świecie granie jako czerwonoarmista jest ok, ale jako wojak wehrmachtu jest be

W grach stategicznych możesz wcielać się Niemców... o ile dobrze pamiętam: Panzer: faza pierwsza... czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:11, noobie napisał:


> byłoby coś nowego gdyby zrobili Niemca jako głównego bohatera, ale nieeeee w tym
porypanym
> świecie granie jako czerwonoarmista jest ok, ale jako wojak wehrmachtu jest be
W grach stategicznych możesz wcielać się Niemców... o ile dobrze pamiętam: Panzer: faza
pierwsza... czy jakoś tak


No wiem, ale strategie to inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2009 o 20:46, ev1l_on3 napisał:

No wiem, ale strategie to inna bajka ;)

Być może w FPSach przyjął się już taki stereotyp (na pewno jeśli chodzi o IIwś) że gramy "tymi dobrymi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:08, noobie napisał:


> No wiem, ale strategie to inna bajka ;)
Być może w FPSach przyjął się już taki stereotyp (na pewno jeśli chodzi o IIwś) że gramy
"tymi dobrymi"...


Ta tylko w singlu... Bo w multi przecie takich ograniczeń nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:11, Quinti napisał:

>
> > No wiem, ale strategie to inna bajka ;)
> Być może w FPSach przyjął się już taki stereotyp (na pewno jeśli chodzi o IIwś)
że gramy
> "tymi dobrymi"...

Ta tylko w singlu... Bo w multi przecie takich ograniczeń nie ma...

No to chyba jest wiadome...
Znając życie w MW2 także nie wcielimy się w postać tychże złych Rosjan. W teaserze pewnie były to grupy SAS (bo chyba to był głos cpt Price "remeber we''re russian now"), którzy mieli jakąś tam misje itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W teaserze pewnie

Dnia 06.05.2009 o 22:27, noobie napisał:

były to grupy SAS (bo chyba to był gł9s cpt Price "remeber we''re russian now")

Mogę sobie odciąć głowę, że to byli rosjanie (akcent) mówiący: REMEMBER - NO RUSSIAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:15, Sharaqus napisał:

>W teaserze pewnie
> były to grupy SAS (bo chyba to był gł9s cpt Price "remeber we''re russian now")
Mogę sobie odciąć głowę, że to byli rosjanie (akcent) mówiący: REMEMBER - NO RUSSIAN.

Mi się wydawało że głos raczej z akcentem angielskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według ostatnich doniesień gra jednak w tytule będzie miała "Call of Duty". Tak przynajmniej określono to w raporcie finansowym Activision Blizzard. Moim zdaniem to dobre posuniecie, bo mimo wszystko dziwnie by wyglądało w tym przypadku samo Modern Warfare 2, no i z CoD w tytule grze na pewno będzie łatwiej o zadowalający dla producenta i dystrybutora wynik sprzedaży. Swoją drogą to mogłyby się już w końcu zacząć pojawiać jakieś konkretniejsze informacje o grze czy choćby screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 01:21, Ecko09 napisał:

Tak se myślę...że chyba wypadałoby zmienić tytuł tematu na Modern Warfare 2 ;]


Nie mogłeś chyba tego napisać w odpowiedniejszym momencie :P Zobacz na posta wyżej: "Według ostatnich doniesień gra jednak w tytule będzie miała "Call of Duty". Tak przynajmniej określono to w raporcie finansowym Activision Blizzard." Co prawda takie pewne to jeszcze być się nie wydaje, ale myślę że jest duże prawdopodobieństwo że gra jednak będzie miała w tytule nazwę Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że powrócenie do nazwy Call of Duty jest prawdą, bo ta marka to już w pewnym sensie legenda. I tak zapewne większośc osób mówiłoby na MW2 CoD6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 10:35, MaccCry napisał:

Mam nadzieję, że powrócenie do nazwy Call of Duty jest prawdą, bo ta marka to już w pewnym
sensie legenda. I tak zapewne większośc osób mówiłoby na MW2 CoD6 :P


ja przeciwnie maa nadzieje że iw odetnie się od serii cod bo co za sens jest robienie jednej serii przez dwa rożne studia po za tym seria cod ma nadszarpnięta opinie po nieudanym kompletnie cod waw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z Tobą do końca zgodzić. Przecież to Infinity Ward stworzyło serie Call of Duty więc niby dlaczego to oni mają się od niej odcinać? Owszem ktoś tu powinien zrezygnować z używanie tego tytułu, ale to tylko i wyłącznie Treyarch, nie Infinity Ward. Ty też byś pewnie nie chciał żeby ktoś Ci się z butami wpychał w coś co sam stworzyłeś, zbijał na tym kasę, ale jeszcze przy okazji psuł renomę marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:19, Merovingian napisał:

> ciekawe czy planują zrobic coś grafiką czy dalej będą tworzyci na tym samym silniku
czy go troche zmodyfikują

Nosz przecież to oczywiste, że MW2 będzie napędzane zmodyfikowanym silnikiem jedynki.

Czyli silniku Q3.

Spoiler

Tak wiem że jestem szybki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować