Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 22:35, dave03 napisał:

Nie mogę się z Tobą do końca zgodzić. Przecież to Infinity Ward stworzyło serie Call
of Duty więc niby dlaczego to oni mają się od niej odcinać? Owszem ktoś tu powinien zrezygnować
z używanie tego tytułu, ale to tylko i wyłącznie Treyarch, nie Infinity Ward. Ty też
byś pewnie nie chciał żeby ktoś Ci się z butami wpychał w coś co sam stworzyłeś, zbijał
na tym kasę, ale jeszcze przy okazji psuł renomę marki.

wątpię by Treyarch zrezygnowało z serii call of duty ponieważ chcą żerować na sukcesie serii cod dlatego iw rezygnują z serii cod będzie mogło zacząć tworzyć nowa serie bez żadnych wpadek i wtrącania się całkiem innego studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 12:45, blep napisał:

wątpię by Treyarch zrezygnowało z serii call of duty ponieważ chcą żerować na sukcesie
serii


Oczywiście że sami nie zrezygnują, ale to Activision powinno przestać im zlecać robienie kolejnych części serii. Tak czy inaczej w sieci pojawił się fragment teasera: http://www.gametrailers.com/player/49095.html Całość będzie można obejrzeć niestety dopiero od 24 maja, ale już po tym co tutaj widać można zobaczyć, że bez wątpienia to będzie jedna z najlepszych gier FPP w historii. Teraz wszystkie moje obawy dotyczą tylko i wyłącznie wymagań sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 15:29, dave03 napisał:

Teraz wszystkie moje obawy dotyczą tylko i wyłącznie wymagań sprzętowych.


Ja bym się o to nie martwił bo jak wiadomo IW należy do mistrzów optymalizacji ;p (Stwierdzam po CoD4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie moje obawy dotyczą tylko i wyłącznie wymagań sprzętowych.

a tam po tym co dzisja zobaczyłam to nie mam obaw wygląda to troche jak cod 4 więc wymagania będą niski pewnie pójdzie na jakims dwu rdzeniowcu GF 6800 I 2 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 15:29, dave03 napisał:

> wątpię by Treyarch zrezygnowało z serii call of duty ponieważ chcą żerować na sukcesie

> serii

Oczywiście że sami nie zrezygnują, ale to Activision powinno przestać im zlecać robienie
kolejnych części serii. Tak czy inaczej w sieci pojawił się fragment teasera: http://www.gametrailers.com/player/49095.html
Całość będzie można obejrzeć niestety dopiero od 24 maja, ale już po tym co tutaj widać
można zobaczyć, że bez wątpienia to będzie jedna z najlepszych gier FPP w historii. Teraz
wszystkie moje obawy dotyczą tylko i wyłącznie wymagań sprzętowych.


co do gry to pożyjemy zobaczymy ale sa spore szanse że iw nie zepsuje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 15:31, Jedimax napisał:

Ja bym się o to nie martwił bo jak wiadomo IW należy do mistrzów optymalizacji ;p (Stwierdzam
po CoD4)


Pójść mi pewnie pójdzie, ale wątpie aby zadowoliło mnie granie na najniższych detalach :P Jako że stosunkowo niedawno zmodernizowałem kompa a wymagania gier w ostatnim czasie jakby przestały iść w górę (z małymi wyjątkami np. GTA IV, ale na niej mi i tak nie zależy) to przyzwyczaiłem się już do luksusu ;) Jak dla mnie grafika i wymagania by mogły pozostać takie jak jak w pierwszym Modern Warfare. W końcu nie grafika jest najważniejsza, zresztą i ona mimo upływu czasu nadal może się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co na twoim miejscu specjalnie bym się nie przejmował bo naprawdę IW bardzo dobrze optymalizuje swoje kody, stawiam na to, że na podstawowym 2 rdzieniowcu plus 2 GB ramu i do tego grafika z przekroju GT 9600 i gra powinna śmigać na niezłych detalach, zobaczymy jak teraz to co napisałem będzie się miało do rzeczywistości, ale to pokaże czas, sam ze zniecierpliwieniem czekam na tą grę, zresztą od czacu MW nie ma dla mnie lepszej sciciowej strzelanki, jakoś przypadła mi bardzo do gustu, tak samo też pogrywam sobie w WaW - wiem, że wielu psioczy na tą grę lecz ja uważam, że jest tak samo dobra w multi jak MW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 07:09, Jedimax napisał:

Na EA nareszcie pokażą coś więcej z MW2. Nic tylko czekać do 8 czerwca (CD-A wychodzi
:P)


A nie chodziło ci przypadkiem o E3? :) Czepiam się, bo dużej części ludzi skrót "EA" nie kojarzy się zbyt dobrze, jeszcze ktoś sobie pomyśli że to oni są wydawcą MW2... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 08:28, Kreeg napisał:

A nie chodziło ci przypadkiem o E3? :) Czepiam się, bo dużej części ludzi skrót "EA"
nie kojarzy się zbyt dobrze, jeszcze ktoś sobie pomyśli że to oni są wydawcą MW2... :)


Popatrz o której godzinie pisany post :P Faktycznie pomyliłem się, chodziło mi o E3. A wracając do tematu,
mam nadzieję, że CDA napiszę temat numeru w najbliższych miesiącach o MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:31, Bracio napisał:

Na pokazie M$ był pokazany MW2, facet który nam pomaga to Soap z jedynki, a sam pokaz
był rewelacyjny.


Jasne że był, mam nawet screeny z tego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik z gameplaya kapitalny. Ten sam klimat, te same tempo. To bedzie jeszcze lepszy Modern Warfare. Infinity Ward po raz kolejny pokaze klase. Zapowiada sie na najlepszy FPS tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 17:41, piotr961103 napisał:

Polecam kupić KŚG 4/2009. Jest tam długi materiał o MW 2.


Nom bardzo duży (8 stron i wiele nowych obrazków z gry). Polecam.

A przy okazji...
Czy ktoś wie czy Kapitan Price będzie w MW 2? Wiem wiem... niby zginał w CoD MW 1 ale jedni mówią że w trailerze MW 2 słychać jego głos?! Jedyne co pewne to że będzie Soap (ten co się gra nim w MW 1), Roach (ten co będzie się nim grało w MW 2) i taki jeden brytol z irokezem (widać go np. w Rio w trailerze). Więc jak to będzie z tym Price''m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie trailer. Na początku było pokazane jak ginie zakajew a to znaczy, że akcja będzie się działa kilka lat po pierwszej części. Szczerze nigdy nie wyobrażałem sobie tak Soap''a ale gratulacje dla twórców bo czuje, że będzie równie świetny jak kpt. Price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować