Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2009 o 19:26, Monti0512 napisał:

Panowie, a wiecie, gdzie jest perk dający możliwość dłuższego wstrzymania oddechu? Szukam
go i nie mogę znaleźć, a przysiągłbym, że gdzieś go już widziałem :/ Czy może jest to
rozszerzenie np pewnego celowania?

W angielskiej wersji "Iron Lungs". Odblokujesz na 27 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to rozszerzenie Pewnego Celowania (wersja PRO). Aby ją odblokować, musisz zabić odpowiednią (nie wiem jaką) ilość osób z biodra z tym perkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:31, necron1501 napisał:

No to inaczej :D O której najczęściej gracie i w jaki tryb gry?

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co znalazłem na codwiki:
"An article on IGN has revealed that Infinity Ward is discussing a spin-off game for Ghost, possibly a prequel for him.
It''s been highly speculated that Ghost''s rumored game will be a DLC and that it will take place in the events of his comic series Modern Warfare 2: Ghost."

Jeśli byłby to dodatkowe misje to z chęcią bym kupił, Ghost był świetną postacią ;D Może to z sentymentu do Gaza z MW1? W końcu ten sam aktor podkłada pod niego głos :)
Gaz & Ghost rlz! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:30, Kraju napisał:

Spoiler

Szkoda tylko że pod koniec spłonął w ogniu piekielnym. :/



Btw:

Spoiler

i Ghost i Gaz zgineli w szóstym dniu fabuły i od pistoletu o wysokim kalibrze ... takie podobieństwo małe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:46, Outlander-pro napisał:

Btw:

Spoiler

i Ghost i Gaz zgineli w szóstym dniu fabuły i od pistoletu o wysokim kalibrze
... takie podobieństwo małe :P



Hura! Zatem w MW3 też będzie jeden z głównym bohaterów którzy jego pseudonim będzie się zaczynał na "G"

Spoiler

i zginie w jakiś piękny sposób. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 22:00, Kraju napisał:

Hura! Zatem w MW3 też będzie jeden z głównym bohaterów którzy jego pseudonim będzie się
zaczynał na "G"


Jak już mowa o MW3 to może temat pojawiających się jednostek specjalnych. Trochę się ich już przewinęło. Nie pogardziłbym swojskim akcentem w postaci epizodu Wojskowej Formacji Specjalnej GROM. Z jednej strony mogło by się to źle skończyć, ale z drugiej ciekaw jestem wizji IW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 22:27, Kraju napisał:

Co by nie było, to na pewno będzie to coś wielkiego... i krótkiego. :P


Co racja to racja xD. Taka Brygada Desantowo-Szturmowa daje niezłe możliwości na sprzedanie kopa ostrym wejściem. Ehh marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdobyłem choppergunera i po sekundzie dostałem heda tak więc po spawnie go uzylem lecz potem za te killstrajki nie dostałem hariera a zabiłem 14 ludzi... tak więc czy one liczą się tylko w tym rzyciu gdzie zdobylismy tego choppergunnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:36, Ray759 napisał:

Grał juz ktoś na mapie Rust? Bo ja gram juz dwa tygodnie, a na tą mapke jeszcze nie trafiłem


Jeśli grasz tylko Drużynowe Deathmatche to nie spotkasz się z tą mapką. Często jest w Klatce i Dominacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AK-47 to potęga. Zarówno w MW jak i w MW2. Miałem dzisiaj okazję trochę postrzelać z kałacha. Muszę go mieć. Jeszcze tylko 8 lvli, wydaje się mało, ale w rzeczywistości trzeba trochę na multi przesiedzieć - muszę w weekend przynołlajfić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować