Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2009 o 20:05, ww3pl napisał:

Jakoś grając u siebie nie zauważyłem żadnych problemów (5,5 mbit).

Widocznie naprawili to ale na pc nadal jest to do kitu z tego co mi wiadomo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:12, Numenpl napisał:

> Jakoś grając u siebie nie zauważyłem żadnych problemów (5,5 mbit).
>
Widocznie naprawili to ale na pc nadal jest to do kitu z tego co mi wiadomo!!


Czy musisz zawsze walić wykrzyniki? Poza tym IWnet działa dobrze, mam 1mb i zero lagów (tylko pierwszego dnia po premierze coś dziwnie chodziło).

A tak poza tym, to grałem sobie, nabiłem spokojnie 50 lvl i zacząłem grać nową bronią ... była już w CoD4, była spoko, ale nie zachwycała jakoś niesamowicie. A w MW2? Chyba mam nową ukochaną giwerkę ;P

RPD 4 EVAH!!!111oneoneone
Piękna broń ... świetna celność, pojemne magazynki i wysokie obrażenia ... czego chcieć więcej?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:24, Outlander-pro napisał:

Piękna broń ... świetna celność, pojemne magazynki i wysokie obrażenia ... czego chcieć
więcej?
:)


Agree. Dzisiaj wbijałem Strzelca, co by szybciej do 70 dobić. Szło gładko, ammo zawsze starczyło, a i jeszcze ten dmg. i możliwość skanowania. W zasadzie przepisałem Twoje zdanie, no ale cóż. Masz rację ;)
A wracając do 70 - wreszcie się udało. Teraz mogę sobie latać z AK-47 ( FMJ; już strzelca V złapałem ) ]:> Tylko jeszcze postaram się zdobyć akimbo do G18 ( chyba tak się ta broń nazywa; niesamowita celność ). Można powiedzieć, że skompletowałem już taki set jakim grałem w MW.
Skorzystam jeszcze z okazji i przyznam, że nie doceniałem ACR. Ta broń nie ma w ogóle odrzutu. Nie skłamię, jeśli powiem, że dla tego guna mogę porzucić akacza. Do AK strasznie się przywiązałem, ten dmg i charakterystyczny odrzut. Nie sposób go nie lubić. Ale z takiej broni jak ACR jeszcze nigdy nie korzystałem.
A tak w ogóle, to czy ma ktoś chęć na jakiś meczyk ( jutro ) ? Może być multi, mogą być te misje co-op.
Nie wiem tylko jak to z tym NAT''em jest. Z tego co wyczytałem, mając Ograniczony, można przyłączyć się do osób wyłącznie z Otwartym. Anyway, dajcie znać jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 23:24, Outlander-pro napisał:

RPD 4 EVAH!!!111oneoneone
Piękna broń ... świetna celność, pojemne magazynki i wysokie obrażenia ... czego chcieć
więcej?
:)


Wszystkie lekkie karabiny maszynowe wymiatają mają wysokie obrażenia nie mówiąc o tym jeżeli dodamy do tego perkę mocy obalającej oraz uchwyt do broni i tak staje się to karabinem maszynowym z obrażeniami snajperki oraz bez prawie żadnych odrzuceń przy strzelaniu tak więc myślę że przez tą broń dobiłem już moją trzecią nuke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 23:40, luq napisał:

Agree. Dzisiaj wbijałem Strzelca, co by szybciej do 70 dobić. Szło gładko, ammo zawsze
starczyło, a i jeszcze ten dmg. i możliwość skanowania. W zasadzie przepisałem Twoje
zdanie, no ale cóż. Masz rację ;)

Dopiero dziś zacząłem z tą bronią latać i w dwie godzinki nabiłem 200 killi ;P Na szczęście RPD ma na tyle "przyjazną" szczerbinkę, że nie trzeba kolimatora nakładać, tylko można rączkę dodać dla celności i jest git ;]

Dnia 28.11.2009 o 23:40, luq napisał:

A wracając do 70 - wreszcie się udało. Teraz mogę sobie latać z AK-47 ( FMJ; już strzelca
V złapałem ) ]:> Tylko jeszcze postaram się zdobyć akimbo do G18 ( chyba tak się ta
broń nazywa; niesamowita celność ). Można powiedzieć, że skompletowałem już taki set
jakim grałem w MW.

Noo ja jeszcze 20 lvl mam do AKacza, czyli pewnie za 2 tygodnie xD Czasu jakoś super dużo nie mam, najwięcej w weekendy mogę pykać. A co do G18 - moim zdaniem szału nie ma, wolę PP2000 z powiększonymi magazynkami. Mimo małego magazynku, są wysokie obrażenia i celność oraz brak odrzutu :P Noszę to jako druga broń dla snajpera. G18 trochę pykałem, ale imo trochę tym rzuca do góry przy full auto. Chociaż złe nie jest, ale jeśli już jakieś akimbo, to mp5! xD Kiedyś trochę z tym latałem :) Ale summa summarum, jak dla mnie z akimbo niezbyt opłaca się latać, bo celność ogranicza się do dwóch metrów wtedy, nie więcej. Jakieś double ranger, albo ten ostatni shotgun, to spoko, ale PM''y tracą na celności niesamowicie i nadają się wtedy tylko na bezpośrednie starcia :)

Dnia 28.11.2009 o 23:40, luq napisał:

Skorzystam jeszcze z okazji i przyznam, że nie doceniałem ACR. Ta broń nie ma w ogóle
odrzutu. Nie skłamię, jeśli powiem, że dla tego guna mogę porzucić akacza. Do AK strasznie
się przywiązałem, ten dmg i charakterystyczny odrzut. Nie sposób go nie lubić. Ale z
takiej broni jak ACR jeszcze nigdy nie korzystałem.

Dziś unlocknąłem ACR, pobiegałem chwilkę i ... słabe toto. Jak dla mnie gorsza wersja m4. Mimo iż ma trochę większą celność niż m4, to ma gorszą szybkostrzelność. M4 osobiście bardzo lubię, nabiłem w niej mistrzostwo, długo z tym na początku latałem, no i sentyment z CoD4 był, ta broń jest genialna, bo w ogóle odrzutu nie ma i szybko strzela. Trzeba nadrabiać obrażenia siłą obalającą, ale to bardzo nie przeszkadza :)
No i a propos przemyśleń dotyczących broni - bardzo polubiłem TARa, ale teraz robię sobie od niego przerwę. Ma fajny dmg, trochę kiepsko u niego z celnością na takie dłuuugie dystansy, ale na średnie-długie jest świetny. No i ten dźwięk co wydaje, super, czuć moc :P Poza tym ponoć wielu osobom odpowiada Steyr AUG czy tam HBAR, już nie pamiętam nazwy :P Osobiście uważam, że ta broń jest bez rączki beznadziejna (kosmiczny rozrzut), a jak już się doda rączkę ... to celność jakaś lepsza jest, ale szczerbinka jest dla mnie strasznie "nieprzyjazna". Można niby dać perk gadżet i latać z kolimatorem, ale magazynki są standartowe, nie powiększone jak u innych LKM''ów, i ammo szybko się kończy. No ale jest RPD :P

Dnia 28.11.2009 o 23:40, luq napisał:

A tak w ogóle, to czy ma ktoś chęć na jakiś meczyk ( jutro ) ? Może być multi, mogą być
te misje co-op.

Co-op mam całe zaliczone, dlatego optuję za jakimś meczykiem w multi jeśli już. Można by zebrać jakąś ekipę małą i zagrać hmm Sabotaż może jakiś? :P Ostatnio polubiłem bardzo ten tryb, odradzanie się jest wolniejsze, dzięki czemu rozrywka trochę spokojniejsza. Tak a propos to mam wrażenie, że system respawnu jest jeszcze gorszy niż w poprzednich CoD''ach -.- Jeśli gram jakiegoś TDM''a, to nagminnie dzieje się tak, ze przeciwnik spawnuje mi się 3 metry za plecami i mnie zabija. Na dłuższą metę to irytujące :F

Dnia 28.11.2009 o 23:40, luq napisał:

Nie wiem tylko jak to z tym NAT''em jest. Z tego co wyczytałem, mając Ograniczony, można
przyłączyć się do osób wyłącznie z Otwartym. Anyway, dajcie znać jak coś ;)

Jeśli ktoś ma NAT Ograniczony, to nie może po prostu hostować. Może się łączyć i grać ze wszystkimi (przynajmniej ja nie miałem z tym problemów by pograć ze znajomymi).
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

Dopiero dziś zacząłem z tą bronią latać i w dwie godzinki nabiłem 200 killi ;P /.../


No dokładnie. Grałem identycznym zestawem. Ogólnie bronie typu RPD i kałach dają bardzo dużą przewagę, właśnie dzięki przyrządom celowniczym. Tak było w MW i tak jest teraz. Chociaż z drugiej strony AK jest trochę unowocześniony - nie ma drewna, szyna na górze. Tak trochę dziwnie, ale idzie się przyzwyczaić.

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

Noo ja jeszcze 20 lvl mam do AKacza, /.../


Co do akimbo. Imo, akurat w przypadku G18, można śmiało brać.
Jeszcze odnośnie side-armów. Tyle ich tutaj napakowali, że już nie wiem co brać :D Strzelby raczej odpadają, bo poboczna często służy mi jako "druga główna" w przypadku braku ammo. Granatniki - wiadomo. Pistolety - miałem chętkę na Deagla, ale go trochę znerfili. Po strzale, guna wyrzuca w kosmos. Chociaż w w.w. akimbo może być ciekawie.
No i wreszcie maszynowe. Wbiłem strzelca na PP2000, b.dobry sidearm. Zazwyczaj brałem do niego FMJ i magi, ale teraz zastąpiłem Gadżet Maratonem, więc przypada mi tylko jeden dodatek. Dlatego zastanawiam się nad podwójnym setem, chociaż właśnie celność boli. Raffica jest jeszcze niezła, no ale kurczę seria.
Muszę się jeszcze zastanowić.

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

Dziś unlocknąłem ACR, pobiegałem chwilkę i ... słabe toto. /.../


No też tak właśnie myślałem. Dlatego napisałem, że nie doceniłem tej broni ;) Imo jeszcze się do niej przekonasz.

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

M4 osobiście bardzo lubię, nabiłem w niej mistrzostwo, długo z tym na początku latałem, no i sentyment z CoD4 był, ta broń jest genialna, bo w ogóle odrzutu nie ma i szybko strzela.


Emka, to emka. Na początku z nią kosiłem. Także bardzo ją lubię, ale uważam, że jest dużo lepszych broni.

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

Trzeba nadrabiać obrażenia siłą obalającą, ale to bardzo nie przeszkadza :)


Ja tam wszystko obalającą nadrabiam. To jest podstawowy perk w moim przypadku. Bez niego się nie obędzie. Szczególnie na normalu.

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

No i a propos przemyśleń dotyczących broni - bardzo polubiłem TARa, ale teraz robię sobie od niego przerwę.


Ja wbijałem właśnie dzisiaj strzelca. Broń mi zupełnie nie odpowiada ;)

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

Co-op mam całe zaliczone, dlatego optuję za jakimś meczykiem w multi jeśli już. Można
by zebrać jakąś ekipę małą i zagrać hmm Sabotaż może jakiś? :P Ostatnio polubiłem bardzo
ten tryb, odradzanie się jest wolniejsze, dzięki czemu rozrywka trochę spokojniejsza.


Ja chętnie. Byle tylko pograć zespołowo ;]
A co do sabotażu. Ostatnimi czasy grałem tylko w tym trybie - wiadomo, masa punktów. Ostatnio jednak przechodzę na mój flagowy typ rozgrywki - S&D. Po kilku meczach dochodzę do wniosku, że jest co nadrabiać. Chociaż częściowo mogę usprawiedliwiać się tym, że zazwyczaj, drużyna przeciwna składała się wyłącznie z graczy jednego klanu. Także szanse byłby marne.
No właśnie, a może S&D ? :D

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

Tak a propos to mam wrażenie, że system respawnu jest jeszcze gorszy niż w poprzednich
CoD''ach -.- Jeśli gram jakiegoś TDM''a, to nagminnie dzieje się tak, ze przeciwnik spawnuje
mi się 3 metry za plecami i mnie zabija. Na dłuższą metę to irytujące :F


Fakt, respy akurat nie są najlepsze.

Dnia 28.11.2009 o 23:58, Outlander-pro napisał:

Jeśli ktoś ma NAT Ograniczony, to nie może po prostu hostować. Może się łączyć i grać
ze wszystkimi (przynajmniej ja nie miałem z tym problemów by pograć ze znajomymi).
:)


Pewnie masz rację. Ostatnio właśnie próbowałem się połączyć ze znajomym, ale w ogóle nie udało nam się wejść do party, więc myślałem, że to właśnie wina NAT.

A propos - dodaj mnie na Steamie - barteq90 lub insane. , nie wiem dokładnie jak to z tymi nickami jest. Jutro może uda się coś zorganizować.

PS: Afghan <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooow, ta bron (ACR), jest az tak dobra ? ja w sumie tez jestem na nia napalony :)), ale juz sie niemoge doczekac aż bede mial akacza plus deagle :) :): ) jak w cod4. Teraz gram głownie m4 plus fmj i laser, a wczoraj zmieniłem ump na mp5k plus szybkostrzelnosc i jestem strasznie zadowolony. Gram jeszcze snipa intervention, bo nie lubie półautomatów. Co do rpd to tez nigdy nie grałem bo jak dla mnie jest za ciezka a ja lubie rushowac :P ach te czasy gry w klanie i pcw do 24 :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

Chociaż z drugiej strony AK jest trochę unowocześniony - nie ma drewna, szyna na górze.
Tak trochę dziwnie, ale idzie się przyzwyczaić.

Tak, to było już do zaobserwowania chociażby w singlu. Ogólnie mam wrażenie, że kałach inny dźwięk wydaje niż w CoD4.

Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

Co do akimbo. Imo, akurat w przypadku G18, można śmiało brać.

Przestrzegam tylko, że celność będzie bardzo ograniczona :) Z tego co wiem (prawie nabiłem, ale widziałem w akcji) akimbo magnuma sprawdza się świetnie. Jest całkiem celne, mocne i szybkostrzelne, potestuję niedługo coś takiego :)

Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

Jeszcze odnośnie side-armów. Tyle ich tutaj napakowali, że już nie wiem co brać :D Strzelby
raczej odpadają, bo poboczna często służy mi jako "druga główna" w przypadku braku ammo.

Ja trochę różnie biegam z side-armami. PP2000 jako druga broń oprócz snajperki, w paru klasach magnum, w jednej taki szybkostrzelny shotgun ... jak karabin maszynowy wali :P

Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

Granatniki - wiadomo. Pistolety - miałem chętkę na Deagla, ale go trochę znerfili. Po
strzale, guna wyrzuca w kosmos. Chociaż w w.w. akimbo może być ciekawie.

Na razie deagla to widziałem tylko w singlu (jeszcze nie spotkałem nikogo co by grał z tym w multi), ale z tego co widziałem to strasznie spadła szybkostrzelność :< A to jednak ważna rzecz ... jeśli chodzi o pistolety to magnum wymiata zdecydowanie ;>

Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

No też tak właśnie myślałem. Dlatego napisałem, że nie doceniłem tej broni ;) Imo jeszcze
się do niej przekonasz.

Może ... chociaż porównałem staty ACR vs M4. Wszystko takie samo, oprócz tego, że ACR ma większą celność, a M4 lepszą szybkostrzelność. Jednak M4 ma i tak wysoką celność, a z brakiem odrzutu jest świetnie, dlatego uważam, że lepsza celność jest niepotrzebna. Z kolei M4 ma lepszą szybkostrzelność co jednak się przydaje, dlatego u mnie w pojedynku ACR vs M4, wygrywa M4. Z suchych statów broni M4 jest dla mnie lepsze ... w boju zresztą też :) Ale to też zależy od gustów.

Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

Ja tam wszystko obalającą nadrabiam. To jest podstawowy perk w moim przypadku. Bez niego
się nie obędzie. Szczególnie na normalu.

W zasadzie to ja też w każdej klasie mam Moc Obalającą, oprócz klasy z TAR''em gdzie dałem 4 fun Bezkompromisowego ... TAR i tak ma wysoki dmg ;)


Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

Ja chętnie. Byle tylko pograć zespołowo ;]
No właśnie, a może S&D ? :D

Też może być ;>

Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

A propos - dodaj mnie na Steamie - barteq90 lub insane. , nie wiem dokładnie jak
to z tymi nickami jest. Jutro może uda się coś zorganizować.

Done. Zobaczymy jeszcze.

Dnia 29.11.2009 o 00:32, luq napisał:

PS: Afghan <3

Afghan zły nie jest, ale Derail <3, ja i moja snajperka i jest bosko :D Ogólnie mapy są udane, tylko Faveli szczerze nie lubię. Zawsze wszyscy kampią w 50 miejscach, na ziemi, na piętrach i na dachach i trudno zorientować się skąd do Ciebie walą tak naprawdę. Myślałem, że fajna mapa będzie, ale się zawiodłem ciutkę :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz: Mam problem z grą. Podczas grania w multi, zawiesił mi się komp i musiałem go zrestartować. Włączyłem grę znowu i zauważyłem że automatycznie gra obniżyła mi detale. Kiedy próbuję zmienić np. rozdzielczość, gra wywala mnie do pulpitu i wyskakuje błąd z DirectX. Reinstalacja nie pomogła. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:49, NikiNicoo napisał:

A co mi tam...

Nie podniecaj się ja mam cały czas takie staty mam
http://www.xfire.com/profile/redjevel/screenshots/?ss_file=ab8218966bb5e1d5101393d184fb795813d56abd.jpg
no ale wtedy nuki nie miałem ponieważ nie wybrałem jej sobie no a zgony to pod koniec gry nałapałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 00:13, Redjevel napisał:

Słyszeliście o tych nowych trybach?:VIP, one flag ctf,global nuclear war?

No konkretnie o nazwach nie słyszałem.
Ale była jakaś wzmianka o tym że mają być płatne.
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=227204
Nie wiem czy to konkretnie chodzi o tryby czy o jakieś inne dodatkowe usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chce zmienić cokolwiek w grafice (AA, rozdziałke itd) to wywala mnie do pulpitu i pojawia się (lub czasami nie) informacja że "Directx napotkał krytyczny błąd" Mam to w MP jak i w SP. Z góry thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 14:59, Adeq napisał:

Kiedy chce zmienić cokolwiek w grafice (AA, rozdziałke itd) to wywala mnie do pulpitu
i pojawia się (lub czasami nie) informacja że "Directx napotkał krytyczny błąd" Mam to
w MP jak i w SP. Z góry thx :)

Najnowszy DirectX, sterowniki do grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak jak wejść na dach budynku gdzie są rozwalone rusztowania do mycia okien ?? Mapa Highrise się zwie chyba. Wiem jak wejść na parapet od strony gdzie są duże metalowe napisy (z nich się wskakuje na ten parapet). Widziałem kiedyś scampionego tam snajpera :D Ale jak wejde na ten parapet to mi przejście blokuje przekrzywiony balkonik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować