Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2009 o 14:59, Adeq napisał:

Kiedy chce zmienić cokolwiek w grafice (AA, rozdziałke itd) to wywala mnie do pulpitu
i pojawia się (lub czasami nie) informacja że "Directx napotkał krytyczny błąd" Mam to
w MP jak i w SP. Z góry thx :)


Spróbuj wyłączyć xfire. A potem włącz Miks Stereo w ustawieniach audio. (Panel Sterowania - Dźwięki - Nagrywanie - jeśli nie widzisz opcji Miks Stereo, kliknij PPM - Pokaż wyłączone urządzenia - i włącz Miks Stereo. Chyba, że masz inną kartę dźwiękową niż Realteka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2009 o 15:16, mrrruczit napisał:

Najnowszy DirectX, sterowniki do grafiki?

Problem rozwiązany. Plik voicess(cośtam) z asi trzeba było zamienić na backup :) Bez reinstalki czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 16:27, Adeq napisał:

Problem rozwiązany. Plik voicess(cośtam) z asi trzeba było zamienić na backup :) Bez
reinstalki czegokolwiek

Mógłbyś podać link, gdzie znalazłeś rozwiązanie, bo też mam ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2009 o 16:33, 8bit napisał:

Mógłbyś podać link, gdzie znalazłeś rozwiązanie, bo też mam ten problem?

Link nie był dokładny i musiałem sam pokombinować, ale wygląda to tak:
Steam ->Steam Apps -> common -> cod4 MW2 -> miles -> plik mssvoice.asi zamieniasz na mssvoice.backup, albo jeśli to nie działa to spróbuj mssmp3.asi też zamienić na backup :) Mi pomogło. Jak jeszcze nie będzie działać to reinstall sterowników do karty graficznej, lub reinstall directx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:20, NecroVisioneR napisał:

Witam,czy polecacie kupić MW 2?Czy multi jest "dobre" tzn. lepsze bądź takie same jak
w jedynce?


Popatrz na to tak: jeśli zależy Ci na esporcie, to MW2 nie znajdziesz nic dla siebie.
A tak poza tym, to multi w MW2 jest lepsze niż w "jedynce" i jak najbardziej opłaca się kupić. No i genialny single na dokładkę + rewelacyjny co-op.
Tak, warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:20, NecroVisioneR napisał:

Witam,czy polecacie kupić MW 2?Czy multi jest "dobre" tzn. lepsze bądź takie same jak
w jedynce?

Multi jest zdecydowanie o wiele słabsze niż w MW1.
Za dużo jakiś dodatków i popierdółek, skill schodzi na drugi plan.

No chyba, że jesteś fanem dodatków do broni i masy niepotrzebnych killstreaków i jesteś zainteresowany no-skillową rozgrywką to polecam.

Jeśli jednak byłeś fanem promoda i Ś.P Pam''a to w tej grze mało dla siebie odnajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto. Jeżeli nie zależy ci na superhardkorowej grze to multi MW2 jest lepsze od Cod4. Niestety nie mogę tego powiedzieć o SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, wpisałem klucz teraz kliknąłem GRAJ, czekam chwile aż się zrobi aktualizacja a tu napisz
Gotów do gry za około 18 godzin

O co tu chodzi ?

W STREAM pisze Rozpoczęto pobierania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 22:00, GringoG3 napisał:

Zainstalowałem grę, wpisałem klucz teraz kliknąłem GRAJ, czekam chwile aż się zrobi aktualizacja
a tu napisz
Gotów do gry za około 18 godzin

O co tu chodzi ?

Zakończ instalacje , a następnie daj "Zainstaluj ponownie" powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że sciąga ci od nowa całą grę. Odpal instalację z płytek, tzn przez płytki wpisz key itede.
P.S Czy was też tak wkurza ten matchmaking? To raz szuka mi 5 minut, raz odłączy tak poprostu, wywala mnie w 90% przypadkach jak migruje host w lobby... 10 minut mija zanim zaczne grać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2009 o 22:56, Pernia napisał:

P.S Czy was też tak wkurza ten matchmaking? To raz szuka mi 5 minut, raz odłączy tak
poprostu, wywala mnie w 90% przypadkach jak migruje host w lobby... 10 minut mija zanim
zaczne grać....


Zależy jaki tryb (ilość graczy), NAT i od szczęścia w dołączaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mi wgrywala sie dwojka jakies 7 godzin z tym stimem. wgralo sie ok , przy prubie uruchomienia wyskakiwal mi komunikat localization .txt. i dupa zanim sciagnolem z neta wgralem nowe stery i BINGO micha na twarzy GRAM...co do singla nie zawiodlem sie ale i nie zachwycilem sie gre przeszedlem w jakies 5 ,, 6 godzin na spokojnie,,,ALE multi jest bardzo fajnie zrobiony...podsumowujac nie zaluje wydanych 130 zl ...wbijam ful detale i jazda polecam ta gietrke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 13:57, filip29 napisał:

Wie ktoś może czemu po naciśnięciu jednocześnie klawiszy shift+alt cod mi się zacina
i muszę robić reset?


Też to zauważyłem, tyle że przy wciśnięciu kombinacji shift+lewy ctrl. Zupełnie nie wiem czym to może być spowodowane, ale i tak nie wciskam naraz tych klawiszy w czasie gry, tylko raz mi palec się obsunął i wcisnąłem te 2 klawisze, więc dla mnie nie ma problemu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować