Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2009 o 16:44, Jedimax napisał:

Zobacz sobie trailer. Na początku było pokazane jak ginie zakajew a to znaczy, że akcja
będzie się działa kilka lat po pierwszej części.

Co nie zmienia faktu, że cpt. Price może być w MW2. Przecież nie wiadomo, czy cpt. Price zginął czy nie. Wiemy tylko to, że go reanimowali. A czy umarł czy nie to już pozostaje zagadką do premiery MW2. Price jest przecież nieśmiertelny (i jest znakiem rozpoznawczym gier od IW) więc....
Osobiście chciałbym aby w MW2 występował cpt. Price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że IW nie zrezygnuje z maskotki serii jaką jest cpt. Price. Chciałbym aby się pojawił, chociaż to dziwne że jest nieśmiertelny. xD A może to taki duch stróż naszych głównych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 22:25, Kraju napisał:

Myślę że IW nie zrezygnuje z maskotki serii jaką jest cpt. Price. Chciałbym aby się pojawił,
chociaż to dziwne że jest nieśmiertelny. xD A może to taki duch stróż naszych głównych
bohaterów.

Bo prostu zajefajny Easter Egg, IMO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 22:26, Piciambeer napisał:

Bo prostu zajefajny Easter Egg, IMO ;P


A jak dla mnie Price to taki odpowiednik Kenny''ego z South Parku... :) Co z tego, że w każdym odcinku ginie, skoro w kolejnym jest cały i zdrowy... do czasu :) A Price w MW2 pojawi się niemal na pewno... w retrospekcjach, takich jakie były w jednym z trailerów (o ile w finalnej grze też one będą) ;) W samej grze to jednak jakoś wątpię żeby się pojawił, myślę że teraz Soap przejmie jego rolę (oby tylko nie zmuszali go do ginięcia w każdej następnej części :)). Swoją drogą, ciekawe czemu tak twórcy się uparli żeby ksywka bohatera dwójki (Roach) była podobna do bohatera jedynki (Soap)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd pytać, ale MW2 będzie prequelem czy sequelem MW? W szukajce mam błąd, net fatalnie chodzi, tylko z postów na tej stronie mogę wnioskować, że to sequel ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 03:16, Gumisiek2 napisał:

Aż wstyd pytać, ale MW2 będzie prequelem czy sequelem MW? W szukajce mam błąd, net fatalnie
chodzi, tylko z postów na tej stronie mogę wnioskować, że to sequel ^^


A tam od razu wstyd. MW2 będzie squelem , akcja dzieje się kilka lat po zabiciu zakajewa, władzę nad jego siłami siłami przejmie jego prawa ręka (nie pamiętam jak się nazywa) , Soap awansował do stopnia kapitana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poruszał ktoś już może kwestię związaną z uzbrojeniem? Właśnie poczytałem sobie trochę najnowszy numer neo-plusa i zdziwiła mnie pewna informacja o tym, że w MW2 nie uświadczymy żadnej dostępnej giwerki z jedynki.

Trochę to dziwne, ale daje szersze pole do popisu całemu nowemu uzbrojeniu : ). Ciekawe jak to będzie się przekładać na tryb multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce został zaprezentowany 15 minutowy gameplay bez żadnego wycinania fragmętów tak jak na prezentacj E3. Do tego można zobaczyć nowe bronie takie jak Famas, Steyer Aug, SPAS-12 i karabin z którego kożysta postać którą bedziemy mogli pokierować ACR Bushmaster z radarem (Heartbeat Sensor). Oraz stare bronie P90, Ak-47, Ups 45.

http://e3.gamespot.com/video/6211390/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to większy pokaz : ). Świetny gameplay. Gdzie Ty tam widziałeś to P90? No chyba, że w komentarzach tych dwóch gości. Ich akurat nie słuchałem. Swoją drogą czytałem, że starych broni z MW ma w MW2 nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:13, Damianuss1 napisał:

Zawsze to większy pokaz : ). Świetny gameplay. Gdzie Ty tam widziałeś to P90? No chyba,
że w komentarzach tych dwóch gości. Ich akurat nie słuchałem. Swoją drogą czytałem, że
starych broni z MW ma w MW2 nie być.


P90 zauważyłem jak przechodził koleś nad jakimś trupem, to się wyświetliło P90 do podniesienia. A tak poza tym to kałach ma być, bo mówili o tym. A ta misja, Cliffhanger wydaje się niesamowicie miodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie z przykrością stwierdzam, że po obejrzeniu sceny końcowej na komendzie noclip zauważyłem jak Cpt.Price umarł, gdy wciągają Soapa do śmigłowca, to akurat wtedy rusek kończy reanimować kilka razy uderza go dosłownie pięścią w klatę i po chwili daje sobię z tym spokój. Więc bardzo możliwe że naszego towarzysza broni już nie ujrzymy.

Czego wy oczekujecie od MW2?
Ja mam nadzieję że będzie przełącznik trybu ognia, możliwość szerszej modyfikacji broni, kilka typów kolimatorów(otwarty, zamknięty, Eotech itp), tłumiki i dwójnogi do snajperek, większe mapy i jeszcze takie tam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:25, Outlander-pro napisał:

A tak poza tym to kałach ma być, bo mówili o tym.


W poprzednim gameplay''u koleś grał akaczem ;)

Dnia 07.06.2009 o 23:25, Outlander-pro napisał:

A ta misja, Cliffhanger wydaje się niesamowicie miodna ;)


Zgadzam się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:25, Outlander-pro napisał:

A ta misja, Cliffhanger wydaje się niesamowicie miodna ;)


Ja tam preferuję cieplejsze klimaty ; p. Ciekawy jestem tych misji w Afganie.

Dnia 07.06.2009 o 23:25, Outlander-pro napisał:

kilka typów kolimatorów(otwarty, zamknięty, Eotech itp), tłumiki i dwójnogi do snajperek,
większe mapy i jeszcze takie tam ;]


Dokładnie. O tym samym marzę : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:30, Damianuss1 napisał:

> A ta misja, Cliffhanger wydaje się niesamowicie miodna ;)
Ja tam preferuję cieplejsze klimaty ; p. Ciekawy jestem tych misji w Afganie.

Ee tam, czas na coś nowego :D A ta burza śnieżna, wyczajanie przeciwników na radarze, omijanie ich a potem jazda ze zbocza góry na skuterze śnieżnym - niesamowite ;D
Ah, a jakie to będzie musiało mieć multi, oh będzie w co grać przez dłuuuugi czas ;]
I jestem bardzo ciekaw tych misji co-op only - mam nadzieję, że będą ciekawe i będą działać dobrze (a nie jak zombie w CoD:WaW dopiero po patchu działało, ale raczej tylko jeśli się zapraszało znajomych :P chociaż i tak to był przemiodny tryb, spędziłem w nim z 80 godzin).

No i kto wie czy Price będzie, czy nie. Niby jest znakiem rozpoznawczym serii CoD, ale przecież to jest MW2 ... chociaż i tak wszyscy wiemy, że to i tak CoD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować